Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Happy B-day Cusack!
Sybella
  Postuar nė: 20.04.2010, 20:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008Happy Birthday to you,
happy birthday to you,
happy birthday dear Cusack,
happy birthday to you! smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Shfrytėzoj rastin tė pėrshėndes pėrzemėrsisht dhe t’ia uroj ditėlindjen bashkėforumistit tanė tė dashur Kusartit. smil3dbd4d6422f04.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


Fotografi e jashtme

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Sybella nė 20.04.2010, 20:39


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
kujtesa
Postuar nė: 20.04.2010, 20:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2258
Antari Nr: 23557
Bashkangjitur: 27.10.2009URIME

Uroj qe gezimi lumturia dhe gjerat e mira te te percjellin gjithmon ne jete smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
Essa
Postuar nė: 20.04.2010, 20:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008O urime urime,t'prifte e mbara!!


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 20.04.2010, 20:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008Pėr pak kesh tu e harrue ambėlsinėn e vėrtet! smil3dbd4d6422f04.gif smil3dbd4daabd491.gif

Fotografi e jashtme


smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Sybella nė 20.04.2010, 20:47


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
festina
Postuar nė: 20.04.2010, 20:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Urime!
T'priftė e mbara gjithmon nė jetė...


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
Essa
Postuar nė: 20.04.2010, 20:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008 Citim (Essa @ 20.04.2010, 21:40)
O urime urime,t'prifte e mbara!!

Cusack j'u paske afru papes me vite smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
ZeroCooL
Postuar nė: 20.04.2010, 20:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Admin
Postime: 1456
Antari Nr: 5
Bashkangjitur: 27.11.2004Fotografi e jashtme

Happy Bday to you my friend,
May all your wishes come true!

Cheers!!
Fotografi e jashtmesmil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
Doing nothing is very hard to do ... you never know when you're finished.

Leslie Nielsen
PMUsers Website
Top
kujtesa
Postuar nė: 20.04.2010, 20:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2258
Antari Nr: 23557
Bashkangjitur: 27.10.2009 Citim (Essa @ 20.04.2010, 21:48)
Cusack j'u paske afru papes me vite smil3dbd4daabd491.gif

Jo shum ama ngjys po hahahah


P.s. qajo fli bre shum e mir hmmmm bash pom haet smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4d99c6eaa.gif
PM
Top
Essa
Postuar nė: 20.04.2010, 20:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008 Citim (kujtesa @ 20.04.2010, 21:50)P.s. qajo fli bre shum e mir hmmmm bash pom haet smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4d99c6eaa.gif

Po hajde bre n'Ks,se e gatuaj nje veq per ty!!


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
kujtesa
Postuar nė: 20.04.2010, 20:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2258
Antari Nr: 23557
Bashkangjitur: 27.10.2009 Citim (Essa @ 20.04.2010, 21:51)
Po hajde bre n'Ks,se e gatuaj nje veq per ty!!

OOooooo flm per respektin motrushe edhe mos me gatu boll qe mthae smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 20.04.2010, 20:54
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008Oooo Kusarti ditelindjen!!!
Epo gezuar Cusack, te deshiroj cdo te mire ne jete!
Tu befshin realitet gjithe deshirat!


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 20.04.2010, 20:56
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Sybella smil3dbd4d6422f04.gif
Meqe po punoj ne nderrimin e dyte, ne pune shkoj aty nga ora 12 e drekes, deri ne 12 te darkes. U zgjova sot ne ora 1100, bera nje dush dhe pasi u bera gati u nisa per ne zyre. Kisha harruar qe e kisha ditlindjen. Dhe, ja surpriza ne dere te zyres (nga koleget e mij):

Fotografi e jashtme

Une te falenderoj qe me kujtove per ditlindjen time, megjithese jam larg shtepise, larg me te dashureve, larg miqve e familjes - por megjithate shoqeria ne pune, miqte e te afermit ne facebook, dhe JU, miqte e mi ne forum permes ketyre urimeve me beni te ndjehem si ne shtepi. Nje cope shtepie, megjithese shume larg fizikisht.

Te falenderoj Sybella (rrofsh per OMELSINEN). smil3dbd4d4e4c4f2.gif E kam te perzemert! smil3dbd4e398ff7b.gif
Te falenderoj kujtesa.
Te falenderoj Essa (edhe pak sa Papa bohna, lol)
Te falenderoj festina.
A hundred thanks ZeroCool, my mate!


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Gzimi_bdi
Postuar nė: 20.04.2010, 20:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 309
Antari Nr: 18060
Bashkangjitur: 21.10.2008HBD cusack i bofsh 101 vjett :d


----------------------------------------
Armiku i armikut tim eshte miku im.
PMUsers WebsiteMSN
Top
Cusack
Postuar nė: 20.04.2010, 21:01
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (Anubisi-E @ 21.04.2010, 00:24)
Oooo Kusarti ditelindjen!!!
Epo gezuar Cusack, te deshiroj cdo te mire ne jete!
Tu befshin realitet gjithe deshirat!

Anubisi-E
Flm shume mik.
Me siguri e mba mend nje postimin e tim per DESHIRAT E VITIT TE RI. Beso ose jo, te gjitha ato deshirat - ne planin personal - deri tani me jane plotesuar. Si ky vit qe ka qene i mbare per mua, s'mbaj mend te kete qene me pare.

Do doja nga vitet tjera te ishin sa gjysma e ketij, mjafton.

Te falenderoj per urimet.

Flm dhe per Gzimi_bdi!


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 20.04.2010, 21:05
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008 Citim (Cusack @ 20.04.2010, 22:01)
Anubisi-E
Flm shume mik.
Me siguri e mba mend nje postimin e tim per DESHIRAT E VITIT TE RI. Beso ose jo, te gjitha ato deshirat - ne planin personal - deri tani me jane plotesuar. Si ky vit qe ka qene i mbare per mua, s'mbaj mend te kete qene me pare.

Epo me beso Cusack, bash me behet qejfi. Te pakten dikujt ti shkoj per dore.
InshAllah edhe vitet qe vine te sjellin mbaresi si ky qe kalove.
Gjithe te mirat, gjithe te mirat. smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top

Topic Options Faqe: (6) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio