Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (7) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Urime festa e Kurban Bajramit
vani-1
Postuar nė: 05.11.2011, 14:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1312
Antari Nr: 26370
Bashkangjitur: 04.04.2011Urime festa e Kurban Bajramit te gjithve shqiptarve dhe myslimaneve ne trojet shqiptare dhe ne mbare boten!
PM
Top
al8va
Postuar nė: 05.11.2011, 14:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 134
Antari Nr: 26981
Bashkangjitur: 03.11.2011urime dhe sukese..
PM
Top
amorja
Postuar nė: 05.11.2011, 14:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 767
Antari Nr: 26936
Bashkangjitur: 07.10.2011po prejtni be se neser asht bajram cello kto meniher tparet te ijen.....


----------------------------------------
qika_babit

tetovare 4ever....
PM
Top
vani-1
Postuar nė: 05.11.2011, 14:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1312
Antari Nr: 26370
Bashkangjitur: 04.04.2011 Citim (amorja @ 05.11.2011, 15:18)
po prejtni be se neser asht bajram cello kto meniher tparet te ijen.....

une va uro prei sot se neser jam ne pun
PM
Top
EDi.RAMA@
Postuar nė: 05.11.2011, 14:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 269
Antari Nr: 26973
Bashkangjitur: 29.10.2011 Citim (vani-1 @ 05.11.2011, 08:11)
Urime festa e Kurban Bajramit te gjithve shqiptarve dhe myslimaneve ne trojet shqiptare dhe ne mbare boten!

DUHET STAFI TEKNIK TE HAPE TEME JO TY


----------------------------------------
Zot flm qe egziston dhe na gjendesh kur ne kemi neovje mbroje familjen time nga e keqa fali fat lumturi dhe armon
PM
Top
amorja
Postuar nė: 05.11.2011, 14:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 767
Antari Nr: 26936
Bashkangjitur: 07.10.2011 Citim (vani-1 @ 05.11.2011, 08:23)
une va uro prei sot se neser jam ne pun

jojo veq veta ather ta uroj en une tej pi sot festen gjith tmirat....

@ edi.rama@ shum perzihesh taj


----------------------------------------
qika_babit

tetovare 4ever....
PM
Top
EDi.RAMA@
Postuar nė: 05.11.2011, 14:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 269
Antari Nr: 26973
Bashkangjitur: 29.10.2011 Citim (amorja @ 05.11.2011, 08:25)
jojo veq veta ather ta uroj en une tej pi sot festen gjith tmirat....

@ edi.rama@ shum perzihesh taj

UNE NUK PERZIHEM FOL TE VERTET


----------------------------------------
Zot flm qe egziston dhe na gjendesh kur ne kemi neovje mbroje familjen time nga e keqa fali fat lumturi dhe armon
PM
Top
amorja
Postuar nė: 05.11.2011, 14:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 767
Antari Nr: 26936
Bashkangjitur: 07.10.2011 Citim (EDi.RAMA@ @ 05.11.2011, 08:26)
UNE NUK PERZIHEM FOL TE VERTET

a mund ta dij pi ka ije en ku jeton.....

se mduket ic mejr sdin shqip tshrujsh mezi te mar vesht


----------------------------------------
qika_babit

tetovare 4ever....
PM
Top
EDi.RAMA@
Postuar nė: 05.11.2011, 14:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 269
Antari Nr: 26973
Bashkangjitur: 29.10.2011 Citim (amorja @ 05.11.2011, 08:27)
a mund ta dij pi ka ije en ku jeton.....

se mduket ic mejr sdin shqip tshrujsh mezi te mar vesht

Nuk e di pse nuk me kuptoni, une flas dhe shkruaj shqip ashtu sic kane shkruar Skenderbeu, Ismail Qemali, Azem Galica dhe shume atedhetare tjere. Jam dem baba dem shqiptar.

Ndonjeher shkruaj ashtu sic me vjen pak rendesi ka kush me kupton e kush jo.

Mos e zgjas ma shume te uroj Kurban BAJRAMIN dhe shperndaj pak ma shume mish.

Respekt e nderuar


----------------------------------------
Zot flm qe egziston dhe na gjendesh kur ne kemi neovje mbroje familjen time nga e keqa fali fat lumturi dhe armon
PM
Top
amorja
Postuar nė: 05.11.2011, 14:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 767
Antari Nr: 26936
Bashkangjitur: 07.10.2011 Citim (EDi.RAMA@ @ 05.11.2011, 08:29)
Nuk e di pse nuk me kuptoni, une flas dhe shkruaj shqip ashtu sic kane shkruar Skenderbeu, Ismail Qemali, Azem Galica dhe shume atedhetare tjere. Jam dem baba dem shqiptar.

Ndonjeher shkruaj ashtu sic me vjen pak rendesi ka kush me kupton e kush jo.

Mos e zgjas ma shume te uroj Kurban BAJRAMIN dhe shperndaj pak ma shume mish.

Respekt e nderuar

sdoja tet lendoj po une qe jam mergimtare skam dit te fla sic e le mo te shkruj e jam msu krejt e ti po mtregon diqka per dem bab dem ......


sidoqoft dhe une tyyyyyyy te uroj festen......... gjith te mirat


----------------------------------------
qika_babit

tetovare 4ever....
PM
Top
al8va
Postuar nė: 05.11.2011, 14:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 134
Antari Nr: 26981
Bashkangjitur: 03.11.2011edi.rama@ me fat kurban bajrami vla smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
EDi.RAMA@
Postuar nė: 05.11.2011, 14:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 269
Antari Nr: 26973
Bashkangjitur: 29.10.2011 Citim (al8va @ 05.11.2011, 08:34)
edi.rama@ me fat kurban bajrami vla smil3dbd4e4c2e742.gif

faleminderit


----------------------------------------
Zot flm qe egziston dhe na gjendesh kur ne kemi neovje mbroje familjen time nga e keqa fali fat lumturi dhe armon
PM
Top
al8va
Postuar nė: 05.11.2011, 14:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 134
Antari Nr: 26981
Bashkangjitur: 03.11.2011edi.rama@a ie per kafe?
PM
Top
EDi.RAMA@
Postuar nė: 05.11.2011, 14:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 269
Antari Nr: 26973
Bashkangjitur: 29.10.2011 Citim (al8va @ 05.11.2011, 08:37)
edi.rama@a ie per kafe?

jo jam ty pi kafe me shok im te nderuar rami mislim


----------------------------------------
Zot flm qe egziston dhe na gjendesh kur ne kemi neovje mbroje familjen time nga e keqa fali fat lumturi dhe armon
PM
Top
cesc
Postuar nė: 05.11.2011, 14:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009 Citim (EDi.RAMA@ @ 05.11.2011, 15:43)
jo jam ty pi kafe me shok im te nderuar rami mislim Citim
Nuk e di pse nuk me kuptoni, une flas dhe shkruaj shqip ashtu sic kane shkruar Skenderbeu, Ismail Qemali, Azem Galica dhe shume atedhetare tjere. Jam dem baba dem shqiptar.

Ndonjeher shkruaj ashtu sic me vjen pak rendesi ka kush me kupton e kush jo.

Mos e zgjas ma shume te uroj Kurban BAJRAMIN dhe shperndaj pak ma shume mish.

Respekt e nderuar


Ramiu ta shkruajti kete pjesen, apo ? smil3dbd4d4e4c4f2.gif----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top

Topic Options Faqe: (7) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio