Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Urime blodyalboz
dasaaa
Postuar nė: 22.11.2011, 23:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Shum rralla hapi tem per vipat,amo ket her rrezikova smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Urime DITLINDJA blodyalboz,dhe pse nuk je ne mesin ton,sepaku me ket nik.

Inshalla ke suksese ne jet,lumturi,dhe dashuri.
Nese je ksaje lajmrohu he burrr,se ne nuk te kemi harru smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
ßina
Postuar nė: 23.11.2011, 08:36
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Urime. gjitha te mirat! smil3dbd4d6422f04.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
kosova_rja
Postuar nė: 23.11.2011, 08:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009urime ditelindjen. smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
Top
amorja
Postuar nė: 23.11.2011, 08:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 767
Antari Nr: 26936
Bashkangjitur: 07.10.2011shum urime per ty...........

gjith tmirat smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
qika_babit

tetovare 4ever....
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 23.11.2011, 09:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (dasaaa @ 23.11.2011, 00:30)
Shum rralla hapi tem per vipat,amo ket her rrezikova smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Urime DITLINDJA blodyalboz,dhe pse nuk je ne mesin ton,sepaku me ket nik.

Inshalla ke suksese ne jet,lumturi,dhe dashuri.
Nese je ksaje lajmrohu he burrr,se ne nuk te kemi harru smil3dbd4e4c2e742.gif

-Urimit t'njejtė i bashkangjitem edhe unė smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
festina
Postuar nė: 23.11.2011, 09:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Urime.


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 23.11.2011, 11:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Urimeeee


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Harith
Postuar nė: 23.11.2011, 11:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008Ahh Blody ka humb krejt ky,

Urime man edhe shume tjera ishalla


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 23.11.2011, 13:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Urome Blodyalboz vertet ke humb koh te gjat si do qe t`jet te Urojm gjdo te mir ne jet.


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
cesc
Postuar nė: 23.11.2011, 14:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009Eh, ky ishte fans i Arsenalit meduket. smil3dbd4d6422f04.gif
Urime Bloody! smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
CuLiRuLz
Postuar nė: 23.11.2011, 16:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 390
Antari Nr: 16501
Bashkangjitur: 21.07.2008Urime smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Adhurues me MILION a ka SHQIPE qė sum DON..!
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
packs
Postuar nė: 23.11.2011, 16:24
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Urime.


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 23.11.2011, 17:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008urime ditilindje mik i dashur blodyalboz ty na mungon shum ne kete kerkoj publikisht ty art rokerja shum anetare te vjeter qe nuk jan te kthehen perser ne forum


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
venere19
Postuar nė: 23.11.2011, 18:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 103
Antari Nr: 26881
Bashkangjitur: 10.09.2011Urime!


----------------------------------------
'' All this we can do,all this we will do ''

Barack Obama

I <3 Ibiza!
PM
Top
kombi
Postuar nė: 23.11.2011, 19:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4209
Antari Nr: 18791
Bashkangjitur: 29.11.2008Urime! smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Askush nuk eshte autor i te vertetes apsolute!
[COLOR=red][FONT=Times][FONT=Courier][B]
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio