Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Urime ditėlindjen ALVIN
Uki
Postuar nė: 07.12.2012, 13:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 233
Antari Nr: 2386
Bashkangjitur: 26.08.2006Nuk e kam zakon tė urojė ditėlindjen miqve, mirėpo njė miku te afėrt shpirtėrisht dhe gjeografikisht nuk do e leja pėr vitet tjera. Urimi mė i madh qė do tė bėja ėshtė qė sonte nė krahėt e tu tė qėndrojnė dy qengja tė bukur njė ngjyrė brune e tjetra ngjyre e bardhė dhe ky vit qė do tė vij tė jetė njė vit me plot dashuri. Nėse nuk do kesh mundėsi tė kesh dy bukuroshe atėherė shpresojė se nė ėndėrr do tė vijnė.

Urime Mik.
PM
Top
alvin
Postuar nė: 07.12.2012, 15:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Faleminderit mik smil3dbd4d6422f04.gif
Mė mjaftojnė njė bukuroshe brune dhe dy qengja tė vegjėl, dhe tė gjitė kėta i kam nė shtėpi smil3dbd4e398ff7b.gif nuk jam pasionues pėr orgji smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
packs
Postuar nė: 07.12.2012, 15:20
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Urime alvin, 100 i bafsh. Me shume shnet e suksese.


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 07.12.2012, 17:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Urimeee


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 07.12.2012, 17:28
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Gezuar Alvin
I befsh dhe 100 tjera.


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
legjend
Postuar nė: 07.12.2012, 17:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 100
Antari Nr: 27595
Bashkangjitur: 20.11.2012URIME MIK I RESPEKTUAR ALVIN

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Cusack nė 07.12.2012, 17:34
PM
Top
hubejb1
Postuar nė: 07.12.2012, 21:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2205
Antari Nr: 17672
Bashkangjitur: 02.10.2008urime doci....


----------------------------------------
"Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 07.12.2012, 21:52
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010He mo u plake ti?ishalla behshe plak i mir te pakten!

edhe 60 tjera i befsh


Ky postim ėshtė ndryshuar nga Zedka nė 07.12.2012, 21:52


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 07.12.2012, 22:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010Gjithe te mirat! E perjetofsh 22 dhjetorin smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Gezuar smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
ßina
Postuar nė: 07.12.2012, 22:12
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Urime, gjitha te mirat! smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 07.12.2012, 22:18
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004U mplake ma :) Urime


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
BESI_TE
Postuar nė: 08.12.2012, 13:30
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 5336
Antari Nr: 17415
Bashkangjitur: 19.09.2008Tortet, po pijet, ku jan bre? hehehe

Urime doki, rofsh edhe 100 te tjera e me suksese... smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Falėm o Zot, se nese Ti nuk mė falė, unė jam prej te humburve, andaj falėm, falėm falėm...

>>> Te folurit teper, eshte mendjemadhesi!!! <<<
PM
Top
alvin
Postuar nė: 08.12.2012, 13:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (BESI_TE @ 08.12.2012, 14:30)
Tortet, po pijet, ku jan bre? hehehe

Urime doki, rofsh edhe 100 te tjera e me suksese... smil3dbd4e4c2e742.gif

Mirė qė tu kujtua Besi smil3dbd4e5e7563a.gif
Urdhėroni, ka pėr tė gjithė!

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
amorja
Postuar nė: 08.12.2012, 14:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 767
Antari Nr: 26936
Bashkangjitur: 07.10.2011Te uroj 12 muaj lumturi, 52 weekende qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 525600 minuta sukses, 31536000 sekonda miqesi.URIME!!!


shum fat smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
qika_babit

tetovare 4ever....
PM
Top
Hera
Postuar nė: 08.12.2012, 19:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012Cka me t'uru, qe ke edhe nje vite me pak jete smil3dbd4e29bbcc7.gif Diqysh palidhje po nejse , masiqe kejt po t'urojn urime edhe nga une Zoti e boft mire ! smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio