Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> EDI RAMA KERKON JETE MODERATOR NE FORUM
LEGJENDA1
Postuar nė: 04.10.2013, 09:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 80
Antari Nr: 27643
Bashkangjitur: 08.01.2013EDI RAMA KERKON JETE MODERATOR NE FORUM JETE AKTIVE SHERBIM MEDIA TE LIRE
PM
Top
ferizaji17
Postuar nė: 04.10.2013, 22:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 842
Antari Nr: 17731
Bashkangjitur: 05.10.2008Edi Rama,a hala je gjallė aaa,u plake o njeri tu lyp mu ba moderator!!!!!
PMUsers Website
Top
Eaa
Postuar nė: 12.10.2013, 11:06
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 18
Antari Nr: 27736
Bashkangjitur: 27.05.2013 Citim (ferizaji17 @ 04.10.2013, 16:56)
Edi Rama,a hala je gjallė aaa,u plake o njeri tu lyp mu ba moderator!!!!!

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Ja ne e pėrmisojnė gjendjen ja ne shkojn P... tė Nėnės ene hiē mos e ndal...
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 19.10.2013, 19:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Edi a gjall jeni me ket foruma smil3dbd4e5e7563a.gif
Me vjen keq per ket Forum qe eshte ra ne ket gjendje shkaku i disa Adminav analfabet.

Kur te merr timonin injoranti(disa Admine injorante) kashtu bohet gjendja.----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
Hornets
Postuar nė: 21.10.2013, 23:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009tmdhaj jeni njerz.


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
alvin
Postuar nė: 22.10.2013, 15:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Tė pėrshėndes Hornetsin dhe dasaa.
Dhe tu tregoj se kėtu jemi ne staffi ende smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
LEGJENDA1
Postuar nė: 22.10.2013, 19:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 80
Antari Nr: 27643
Bashkangjitur: 08.01.2013 Citim (alvin @ 22.10.2013, 09:11)
Tė pėrshėndes Hornetsin dhe dasaa.
Dhe tu tregoj se kėtu jemi ne staffi ende  smil3dbd4d4e4c4f2.gif

simbolli i rezistences i forum edi rama esht gjall i fort
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 22.10.2013, 22:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (alvin @ 22.10.2013, 16:11)
Tė pėrshėndes Hornetsin dhe dasaa.
Dhe tu tregoj se kėtu jemi ne staffi ende smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Hyhyhyhyhyh
Po shihet gjalleria juaj smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
NoLimit
Postuar nė: 24.10.2013, 01:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007 Citim (alvin @ 22.10.2013, 16:11)
Tė pėrshėndes Hornetsin dhe dasaa.
Dhe tu tregoj se kėtu jemi ne staffi ende smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Pershendetje mik
Kam hij disa here ne forum te lexojm dicka,por fajet i kan rjetet sociale njerzit edhe skan kohe...si duket ka ardh koha te bohet edi rama moderatr se ska cka moderon :))

Dassa edhe pse sje aktiv por dita dites sigurisht e kontrollon forumin...

Ju pershendes krejtve..


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
alvin
Postuar nė: 24.10.2013, 12:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (dasaaa @ 22.10.2013, 23:38)
Hyhyhyhyhyh
Po shihet gjalleria juaj smil3dbd4e5e7563a.gif

Provo nis prap me budallaki, do e shohish smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
alvin
Postuar nė: 24.10.2013, 12:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (NoLimit @ 24.10.2013, 02:53)
Pershendetje mik
Kam hij disa here ne forum te lexojm dicka,por fajet i kan rjetet sociale njerzit edhe skan kohe...si duket ka ardh koha te bohet edi rama moderatr se ska cka moderon :))

Dassa edhe pse sje aktiv por dita dites sigurisht e kontrollon forumin...

Ju pershendes krejtve..

smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
LEGJENDA1
Postuar nė: 24.10.2013, 19:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 80
Antari Nr: 27643
Bashkangjitur: 08.01.2013 Citim (NoLimit @ 23.10.2013, 19:53)
Pershendetje mik
Kam hij disa here ne forum te lexojm dicka,por fajet i kan rjetet sociale njerzit edhe skan kohe...si duket ka ardh koha te bohet edi rama moderatr se ska cka moderon :))

Dassa edhe pse sje aktiv por dita dites sigurisht e kontrollon forumin...

Ju pershendes krejtve..

dhasht zoti ty kthehem perseri forumit ton shum te dashur
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 26.10.2013, 12:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (NoLimit @ 24.10.2013, 02:53)
Pershendetje mik
Kam hij disa here ne forum te lexojm dicka,por fajet i kan rjetet sociale njerzit edhe skan kohe...si duket ka ardh koha te bohet edi rama moderatr se ska cka moderon :))

Dassa edhe pse sje aktiv por dita dites sigurisht e kontrollon forumin...

Ju pershendes krejtve..

Nuk ka ndodh kurr me hy ne forum e mos ta hapi ket faqe.
Tash betohem ne Allah me muj shkon edhe as qe e hapi
Veq najher kur edi rama ma kujtron se jan te gjall smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Historia ka tregu dhe eshte duke tregu Armiqet e ISLAMIT dot jen faresosur,me vjen keq qe edhe kjo faqe me plot vlera ka qen e qe ka ra ne ket gjendje[B]


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
dasaaa
Postuar nė: 26.10.2013, 12:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (alvin @ 24.10.2013, 13:48)
Provo nis prap me budallaki, do e shohish smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Budallakit e tua edhe asaj admines qe sun ka gjet qetsi ne familje e rrike ktu e kan pru ne ket gjendje forumin,te vdekur jeni.
Ndoshta tu kujtohna ujku moqem jam edhe se .....per ty kurr,sikur sekam ......kurr,edhe kur keni pas pak pushtet.
Kshtuqe vdisni me mllefin tuaj


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
di@na
Postuar nė: 28.10.2013, 08:45
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 22
Antari Nr: 27443
Bashkangjitur: 16.07.2012 Citim (dasaaa @ 26.10.2013, 06:51)
Budallakit e tua edhe asaj admines qe sun ka gjet qetsi ne familje e rrike ktu e kan pru ne ket gjendje forumin,te vdekur jeni.
Ndoshta tu kujtohna ujku moqem jam edhe se .....per ty kurr,sikur sekam ......kurr,edhe kur keni pas pak pushtet.
Kshtuqe vdisni me mllefin tuaj

Sii u plake tu u marr me pune te huja bre haj medet haj.S'kan faj pleqt qe thojshin tu u plak tu u rrokat a te ti po ndodh nje gje shum me e keqe,tu u plak tu u mllefat.Ti si mysliman i devotshem qe shitesh nuk e di ku po e merr guximin me u perzi ne pun te Allahut, le Allahun bre djal le t'i gjykon njerzit s'tka met ty me gjyku e me ofendu deri ne ket shkall.
me te mira.
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio