Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> si esht mundur ta kthehem atmosfere forum
LEGJENDA1
Postuar nė: 24.01.2016, 22:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 80
Antari Nr: 27643
Bashkangjitur: 08.01.2013si esht mundur ta kthehem atmosfere forum te bashkohem perseri kem kalo qast shum te mira ketu
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 26.01.2016, 14:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (LEGJENDA1 @ 24.01.2016, 23:14)
si esht mundur ta kthehem atmosfere forum te bashkohem perseri kem kalo qast shum te mira ketu

Dhe un jam Pro mendim Edi.Ram duhet ngjall forum sa m shpejt.
Edi pse ma ke rras bllok ne fb?


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
LEGJENDA1
Postuar nė: 01.02.2016, 21:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 80
Antari Nr: 27643
Bashkangjitur: 08.01.2013babarekes punojm drejtim e duhur
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio