Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Dje ,"ēudi" ne qytetin e Laēit - Kurbin.
DARDANI_40
Postuar nė: 14.06.2008, 14:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1406
Antari Nr: 12388
Bashkangjitur: 30.12.2007Dje ne qytetin e Laēit te rrethit te Kurbinit :

Edhe Sali Berisha , Lexoni linkun e meposhtem :


http://www.balkanweb.com/sitev4/index.php?id=22308
PM
Top
DARDANI_40
Postuar nė: 14.06.2008, 18:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1406
Antari Nr: 12388
Bashkangjitur: 30.12.2007

....Dhe te pranishmit thone qe ka kaluar bollshem numri nje miljon i

pelegrineve dje ne ate vend ...

Pra shqiptaret po kerkojne dhe po gjejne rrenjen e tyre.

A nuk pati askush te thote asnje koment ?
PM
Top
The_Light
Postuar nė: 14.06.2008, 19:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5780
Antari Nr: 14786
Bashkangjitur: 03.04.2008A i kishin marre me vete korpat nuk me pergjigje???


----------------------------------------
نعم، انا أحب الله

*********
kumanovali- Barca's FAN
*********
PMUsers Website
Top
DARDANI_40
Postuar nė: 14.06.2008, 19:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1406
Antari Nr: 12388
Bashkangjitur: 30.12.2007 Citim (kumanovali @ 14.06.2008, 19:02)
A i kishin marre me vete korpat nuk me pergjigje???


Pyete Sali Berishen , se te tregon...Aty ishte edhe ai.
PM
Top
The_Light
Postuar nė: 14.06.2008, 19:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5780
Antari Nr: 14786
Bashkangjitur: 03.04.2008Me ate skam kontakt un ty po te pyes por u mesova se nuk pergjigjesh asnjeher ne pyetjet qe te parashtrohen por vetem se ik sikur dhelper kur e sheh se nuk ke cka te pergjigjesh.Pasi edhe ti paske qene ja ty po te pyes.


----------------------------------------
نعم، انا أحب الله

*********
kumanovali- Barca's FAN
*********
PMUsers Website
Top
Student12
Postuar nė: 14.06.2008, 19:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 831
Antari Nr: 9485
Bashkangjitur: 13.09.2007ku shkrun se ka pas ni milion
shkrun me mijra
mund tkish pas 2 mij
nuk shoh dicka video apo dicka qe tregon sa ka pas
kjo esht dezinformat


----------------------------------------
Hala Madrid
PM
Top
DARDANI_40
Postuar nė: 14.06.2008, 19:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1406
Antari Nr: 12388
Bashkangjitur: 30.12.2007 Citim (kumanovali @ 14.06.2008, 19:12)
Me ate skam kontakt un ty po te pyes por u mesova se nuk pergjigjesh asnjeher ne pyetjet qe te parashtrohen por vetem se ik sikur dhelper kur e sheh se nuk ke cka te pergjigjesh.Pasi edhe ti paske qene ja ty po te pyes.


O njeri !

Ato jane tradita sllave , e jo traditat tona.

Ta kam thene 50.000 here por ti nuk merr vesh.

Ajo qe thua ti , ben pjese ne traditen kulturore sllave , nuk eshte tradite e jona.

Eshte shkruar shume here per keto gjera, dhe jane bere sqarimet.

Sa here duhet te pergjigjemi per te njejtat pyetje ?
PM
Top
The_Light
Postuar nė: 14.06.2008, 19:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5780
Antari Nr: 14786
Bashkangjitur: 03.04.2008Epo edhe ata a besojne ne Jezusin (Isa a.s.) apo pasken ndonje zot tjeter se tre jan cilit zot qenkan ata qe i besojkan nuk pe disha.


----------------------------------------
نعم، انا أحب الله

*********
kumanovali- Barca's FAN
*********
PMUsers Website
Top
buli3go
Postuar nė: 14.06.2008, 19:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 103
Antari Nr: 12431
Bashkangjitur: 01.01.2008 Citim (DARDANI_40 @ 14.06.2008, 19:37)

O njeri !

Ato jane tradita sllave , e jo traditat tona.

Ta kam thene 50.000 here por ti nuk merr vesh.


O njeri !

shume "tradita" keni bre!!!


----------------------------------------
PMUsers Website
Top
DARDANI_40
Postuar nė: 14.06.2008, 20:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1406
Antari Nr: 12388
Bashkangjitur: 30.12.2007 Citim (Student12 @ 14.06.2008, 19:34)
ku shkrun se ka pas ni milion
shkrun me mijra
mund tkish pas 2 mij
nuk shoh dicka video apo dicka qe tregon sa ka pas
kjo esht dezinformat


Thashe qe kete e thone te pranishmit qe kane qene dje aty.

Kjo ndodh gjithmone ne Laē , e kam pare vete , se kam shkuar shume here edhe une atje.

Urdhero lexo :

http://www.forumishqiptar.net/showthread.php?t=10928
PM
Top
DARDANI_40
Postuar nė: 14.06.2008, 20:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1406
Antari Nr: 12388
Bashkangjitur: 30.12.2007EDHE SALI BERISHA NE MESHEN E DJESHME NE LAē :


... Me kete rast, kreu i qeverise mori pjese ne meshen e mbajtur me rastin e dites se Shna Ndout, ne kishen e Lacit. Duke pershendetur pelegrinet dhe besimtaret e pranishem ne meshe, Kryeministri i uroi atyre diten e shenuar te Shna Ndout dhe shprehu kenaqesine qe ndodhej mes tyre per te festuar kete dite.Kjo ishte nje pjese qe shkeputa nga shkrimi i meposhtem :

http://www.kohajone.com/html/artikull_26587.html

Ky postim ėshtė ndryshuar nga DARDANI_40 nė 14.06.2008, 20:57
PM
Top
DARDANI_40
Postuar nė: 14.06.2008, 21:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1406
Antari Nr: 12388
Bashkangjitur: 30.12.2007

Se bashku me zonjen e tije , z. Berisha ishte pjesemarres ne meshe ,

duke u lutur (ne meshe , ne kishe ) se bashku me besimtaret e tjere

shqiptar te te tria besimeve .

Nuk eshte hera e pare qe z. Berisha lutet ne kishe "me kryq" .

Kjo eshte bashkejetesa jone shembullore ne shqiperi , ku edhe te

krishteret shkojne ne teqe , ne xhami , tek hoxha , dhe ne vendet e

shenjta te besimit musliman ne shqiperi. Ja faktet :

http://balkanweb.com/sitev4/index.php?id=22280
PM
Top
DARDANI_40
Postuar nė: 15.06.2008, 00:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1406
Antari Nr: 12388
Bashkangjitur: 30.12.2007 Citim (Student12 @ 14.06.2008, 19:34)
ku shkrun se ka pas ni milion
shkrun me mijra
mund tkish pas 2 mij
nuk shoh dicka video apo dicka qe tregon sa ka pas
kjo esht dezinformat


Zoteri "studenti" !

A ishte dezinformate kjo apo lajm i sakte ?

Kerkove pamje dhe pyete se ku shkruan "nje miljon" .

A e lexove tekstin ne "Ballkanveb" ?

Edhe ai genjen dhe thote dezinformata ?

Eh more djale, ju kam thene se ju nuk e njihni shqiperine aspak.

....Dhe prape ngulni kembe se "e njihni mire"...
PM
Top
Altruisti
Postuar nė: 15.06.2008, 03:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 848
Antari Nr: 14614
Bashkangjitur: 27.03.2008Ai milionshi eshte i egzagjeruar teper.

Kurse sa i perket mitit te kishes kisha pas deshire te shkoj te vizitoje njehere kete vend.
PM
Top
lindi_o1
Postuar nė: 15.06.2008, 09:15
Quote Post


Unregistered

 Citim (DARDANI_40 @ 14.06.2008, 18:59)
....Dhe te pranishmit thone qe ka kaluar bollshem numri nje miljon i

pelegrineve dje ne ate vend ...

Pra shqiptaret po kerkojne dhe po gjejne rrenjen e tyre.

A nuk pati askush te thote asnje koment ?

Ti je anetari me provokues ne ket forum, hap tema provokuese!!!!
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio