Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ēfarė prisni nė vitin 2009?
 
Ēfarė prisni nė vitin 2009?
Krizė politike dhe ekonomike [ 13 ]  [52.00%]
Prosperitet politikė dhe ekonomik [ 1 ]  [4.00%]
Heqje tė vizave [ 9 ]  [36.00%]
Antarėsim nė NATO dhe BE [ 2 ]  [8.00%]
Gjitėsejt vota: 25
Mysafirėt nuk kanė tė drejtė votimi 
Arlind-87
Postuar nė 13.12.2008, 18:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1084
Antari Nr: 18975
Bashkangjitur: 13.12.2008Viti i ri 2009 po troket ne dyert tona! Cka pritni nga ky viti ju? Sondazhi eshte huazuar nga TV KOHA - tetove;.
PM
Top
arturixl
Postuar nė 13.12.2008, 18:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 224
Antari Nr: 18531
Bashkangjitur: 16.11.2008kriz te rende ekonomike


----------------------------------------
Im muslim end Im albana
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė 13.12.2008, 18:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007PSE ne sondazh nuk eshte cekur LUFTA.
Ajo qe ka me shume gjasa reale per te ndodhur.

----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
alvin
Postuar nė 13.12.2008, 18:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Shpresoj dhe pres shendet dhe lumturi per familjen time....dhe per te gjithe forumistet e forumit studentet.info.


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
Fox
Postuar nė 13.12.2008, 18:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2023
Antari Nr: 14973
Bashkangjitur: 14.04.2008ne vitin 2009 e presim vitin 2010 smil3dbd4d4e4c4f2.gif

hmm kuotohet se kriz ekonomike per maqedonin sepse prej vjet thuheshe se ne vitin 2008 do jet vit me i zgjuar por e kunderta dhe secili vit vjen sa ma shum kriz ekonomike per cdo qytetar te maqedonise...


----------------------------------------
BURRA pak jan se meshkuj KREJT jan
PM
Top
e-verteta
Postuar nė 13.12.2008, 18:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 935
Antari Nr: 18922
Bashkangjitur: 07.12.20081.Besim te paster
2.Shendet
3.Lumturi


----------------------------------------
E verteta nuk njihet permes njerzeve por njoftohu me te verteten,do ti njohish edhe njerzit e saj..”
PM
Top
Fox
Postuar nė 13.12.2008, 19:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2023
Antari Nr: 14973
Bashkangjitur: 14.04.2008antari qe ka hapur kete forum nuk e ka hapur te behen per shendet dhe per urim e per shpresa sa kam lexuar une..


----------------------------------------
BURRA pak jan se meshkuj KREJT jan
PM
Top
alvin
Postuar nė 13.12.2008, 19:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008E apshe se qenka sondazh,pasi e postova pergjigjen...
Sidoqofte,mendon se heqja e vizave eshte me e rendesishme se shendeti dhe lumturia familjare?


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
ardiani25
Postuar nė 13.12.2008, 19:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1562
Antari Nr: 18935
Bashkangjitur: 07.12.2008un mendoi qe maqedonia do zhitet ne kriz te rend politike,a mos flasim per ekonomin qe veq ka kriz ekonomike
PM
Top
andy
Postuar nė 13.12.2008, 19:33
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Sa pesimista qe jemi askush deri tash spaska votu "Prosperitet politikė dhe ekonomik", bile as edhe ky i BDI-se, qe e ka hapur temen, hahahha.Une votova per Liberalizimin e Vizave, ja mo nuk durohet nuk rrihet ktu, diplomo dhe sen hish ne pune, kush do e duroj BDI-n per kta 4 vjet, une do duhet o privat te punoj ose te hiqen vizat dhe te dali ne Gurbet.


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
ar2yy
Postuar nė 13.12.2008, 19:36
Quote Post


CHELSEA`S FAN
*****

Posti: Antarė
Postime: 4167
Antari Nr: 13665
Bashkangjitur: 15.02.2008Prospiritet...
PM
Top
Schalke_04
Postuar nė 13.12.2008, 19:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 104
Antari Nr: 18852
Bashkangjitur: 03.12.2008Prosperitet dhe demokraci

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Schalke_04 nė 13.12.2008, 19:38
PM
Top
besimD
Postuar nė 13.12.2008, 19:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 900
Antari Nr: 9531
Bashkangjitur: 14.09.2007baba dimrin se asni her ska ardhen vec ren edhe aj oshte bo si kta partit tona me doket.. smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
BleRita
Postuar nė 13.12.2008, 19:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 60
Antari Nr: 18977
Bashkangjitur: 13.12.2008nji opcion se paski vu askunde
-me gjet burr dhe
-me gjet femer grua


un per vete pres me gjet burr smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif
PM
Top
andy
Postuar nė 13.12.2008, 19:55
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Gratė fantazojnė pėr seks me Babadimrin

Hulumtimi i njė faqeje britanike tė internetit, benaughty.com, ka treguar se seksi me Babadimrin ėshtė njė prej fantazive tė shpeshta nė kėtė kohė tė vitit.
Nga pesė gra sė paku njė fantazon tė bėj seks me Babadimrin, e njė nė 16 gra sė paku njė herė nė jetė ka bėrė seks me njė mashkull i cili ka qenė i veshur me rroba tė Babadimrit.

Grave, sė paku kėshtu kanė dėshmuar rezultatet e hulumtimit tė kryer me mijėra gra, plaku trashaluq i cili bart dhurata iu duket seksi.

“Nuk e dimė se a ėshtė puna tek mjekra e tij, rrobat e kuqe apo natyra e tij bamirėse, por ai pėr gratė me tė vėrtetė ėshtė tėrheqės. Mirėpo, mund tė iu duket seksi edhe pėr shkak tė dhuratave tė cilat i bart me veti”, ka thėnė redaktorja e faqes benaughty.com e cila ka udhėhequr hulumtimin.

Une vetem per kete lajm nuk e pres Babadimrin. smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio