Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pornografa dhe interneti
aktivisti
Postuar nė: 28.04.2009, 22:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 290
Antari Nr: 21878
Bashkangjitur: 24.03.2009A e keqperdorin te rite internetin per te pare matriale pornografike dhe cila moshe me se shumti e praktikon kete dukuri devijante.
PM
Top
aktivisti
Postuar nė: 28.04.2009, 23:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 290
Antari Nr: 21878
Bashkangjitur: 24.03.2009une mendoj se kjo dukuri vin ne shprehje tek adoleshentet
PM
Top
TikTak
Postuar nė: 28.04.2009, 23:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 304
Antari Nr: 21495
Bashkangjitur: 05.03.200998% e te rinjeve dhe te rejave,
lexova dikund se shikimi ( haram ) pornografise dhe organeve gjenitale ndikon ne rritjen e hareses dhe dobesimin e shikimit, ...interesant ....edhe ne mardheniet mes cifteve
PM
Top
toka
Postuar nė: 28.04.2009, 23:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 325
Antari Nr: 18486
Bashkangjitur: 14.11.2008Cdo i ri besoj se e perdor kete..

Besoj se me se shumti e perdor faza e fundit e Pobertetit, sidomos kur Mashkulli nuk ka Dashuri... ose thjesht Puberteti ndikon ne ate menyre..

max, Mosha 22 Vjecare.. mendimi im..

TUNGI..

Ky postim ėshtė ndryshuar nga toka nė 28.04.2009, 23:04
PM
Top
Route.007
Postuar nė: 28.04.2009, 23:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2282
Antari Nr: 16567
Bashkangjitur: 27.07.2008cilado do mosh kqyrin porno ne net prej mat voglit e deri mat madhit edhe vajzat gjithashtu


----------------------------------------
Sa me shum qe i njoh njerzit aq me shum i dua kafshet.

Sa do i rendesishem qe te jesh, nr i te pranishmeve ne funeralin tend varet nga moti .
PM
Top
andy
Postuar nė: 28.04.2009, 23:16
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005 Citim (meti123 @ 29.04.2009, 00:02)
edhe vajzat gjithashtu

Vajza a eshte e vertet qe shikoni materiale pornografike ne net ?Hajdeni postoni ju qe nuk keni pare asnjeher, a ju qe keni pa nuk ka nevoj e kuptojm. smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
akiliess
Postuar nė: 28.04.2009, 23:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 218
Antari Nr: 20323
Bashkangjitur: 03.02.2009esht normale qe edhe vajzat shikojn
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 28.04.2009, 23:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Interneti esht i meir nese e shfrytezon per te mir ,po nese e shfrytezon per te keq te qet ne ledin krejt.


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
INNA
Postuar nė: 28.04.2009, 23:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3188
Antari Nr: 16760
Bashkangjitur: 10.08.2008 Citim (andy @ 29.04.2009, 00:16)
Vajza a eshte e vertet qe shikoni materiale pornografike ne net ?Hajdeni postoni ju qe nuk keni pare asnjeher, a ju qe keni pa nuk ka nevoj e kuptojm.  smil3dbd4e398ff7b.gif

kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif
as menja nuk um shkon me hi ka ato gjona
thjesht i urrej kto sene smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif
kom pun ma t'meqme me u mirr se sa me kqyr prono(e di qe skeni mem besu por shum seriozisht kom fol)

Ky postim ėshtė ndryshuar nga fllanza nė 28.04.2009, 23:22
PM
Top
xiki
Postuar nė: 28.04.2009, 23:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1585
Antari Nr: 236
Bashkangjitur: 03.04.2005haha une do te tregoja nje rast ...
Punoja ne fakulltet ITSupport dhe nje mbremje duheshte te regullojm kompjuteret ne qendren 700
Ishim un dhe shefi kur hipem lart ne kate te dit pam diku 7 ose 8 vajza dmth kishin zoptu di rende komp
dhe te gjithat shikojshin seeeex ishte webfaqja ...... dhe ne pa i ndaluar kemi shikuar diku 10 min deri sa njera na pa dhe u ngriten gjith tuj qesh dhe dolen nga qendra :D
interesant ishte te shofesh nje femer duke shikuar porno sideKy postim ėshtė ndryshuar nga BESI_TE nė 29.04.2009, 19:33


----------------------------------------
www.autoshitje.com
PMEmail PosterUsers Website
Top
xiki
Postuar nė: 28.04.2009, 23:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1585
Antari Nr: 236
Bashkangjitur: 03.04.2005 Citim (fllanza @ 29.04.2009, 00:21)
(e di qe skeni mem besu por shum seriozisht kom fol)

Pse e thu kete ?
Nga e din ?


----------------------------------------
www.autoshitje.com
PMEmail PosterUsers Website
Top
Albasoft
Postuar nė: 28.04.2009, 23:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1223
Antari Nr: 20416
Bashkangjitur: 05.02.2009Sa per Kuriozitet e kan be se jo bre q`farty femrat nuk kan sy per ksi sene haahahha.
PM
Top
INNA
Postuar nė: 28.04.2009, 23:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3188
Antari Nr: 16760
Bashkangjitur: 10.08.2008 Citim (xiki @ 29.04.2009, 00:25)
Pse e thu kete ?
Nga e din ?

e thash per arsyje se mendoni se krejt femrat mirren me ksi pislleqe(edhe thash mos po menoni qe kom fol veq hajt qashtu me u dok kishe un e mir e nuk kqyri ksi sene)
PM
Top
xiki
Postuar nė: 28.04.2009, 23:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1585
Antari Nr: 236
Bashkangjitur: 03.04.2005Albasoft sdo te thojsha skan si ..
po do te thojsha se sune ruajn gjakftohtesin hehe
valla u frigova se po me versulen


----------------------------------------
www.autoshitje.com
PMEmail PosterUsers Website
Top
Albasoft
Postuar nė: 28.04.2009, 23:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1223
Antari Nr: 20416
Bashkangjitur: 05.02.2009 Citim (xiki @ 29.04.2009, 00:29)
Albasoft sdo te thojsha skan si ..
po do te thojsha se sune ruajn gjakftohtesin hehe
valla u frigova se po me versulen

DHunim n`vend t`punes ruaju ahahahahaha se jan si bletat kaj here.
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio