Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Flamuri i Kosovės dhe ju?
Kosowars
Postuar nė: 16.02.2010, 15:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008

Kosova nesėr feston pavarėsinė e saj, flamuri i Kosovės ishte po atė ditė zyrtarisht i shpallur si simbol shteteror i ketij shteti tė ri, ēfarė janė ndjenjat tuaja pėr ketė flamur, mė shumė vend ze te ju flamuri kombetar apo flamuri shtetėror?Fotografi e jashtme

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Revolucionari nė 16.02.2010, 15:26


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 16.02.2010, 15:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008une per kete flamur kisha propozo neser ne baline kryesore te forum te valoje edhe te shpallet dite shtetrore te kosoves ne forum


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 16.02.2010, 15:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Flamurin kombėtar e kam fiksim,mė pelēen pa masė,kurse ketė qė kemi tani nuk mė duket adekuat pėr ne,por rrethanat vendosen pėr ketė!


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Albana_gl
Postuar nė: 16.02.2010, 15:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1278
Antari Nr: 20085
Bashkangjitur: 25.01.2009S'me pelqen faree ky flamur, por s'kemi cka bejme edhe pse dy vite u benen me kete famur edhe akoma s'jam adoptuar me flamurin e ri te Kosoves, por tani me rendesi eshte qe jemi shtet dhe na u larguan pengesat e ndryshme..
InshAllah nje dite adoptohem me kete flamur, perndryshe flamuri kuq e zi e kam ne zemer ate e barti kudo qe shkoj neper festat ceremoniale...


----------------------------------------
Une dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn, tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja..!!
PM
Top
Essa
Postuar nė: 16.02.2010, 16:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008Gjithqka e imponuar t'i zhduk edhe ndjenjat per ate gje!!!


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 16.02.2010, 17:05
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Ky eshte flamur shteteror, dhe jo kombetar.

Ata qe llogarisin veten si KOSOVAR (me komb) ata mund ta duan me teper kete flamur. Shqiptaret e Kosoves qe jane krenar nga te qenit shqiptar, ata e duan flamurin kombetar.

Per mua, thjeshte nje lecke pa vlere.


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 16.02.2010, 17:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (Cusack @ 16.02.2010, 18:05)


Per mua, thjeshte nje lecke pa vlere. [/b]

-Nėse ne Kosovarėt identifikohemi me ketė flamur,atėherė nuk e kuptojė si mundesh ta quash leckė!


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Studenti20
Postuar nė: 16.02.2010, 17:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4745
Antari Nr: 995
Bashkangjitur: 11.04.2006Flamuri kombetar eshte ne zemren time.
Ndersa ky hoteli me gjashte yje, pffff, fare sme flen ne zemer.
Sidomos, tendencat e keqija antikombetare qe po levizin ne Kosove, e kane bere qe: Me shume te kem emocione sonte per Real Madridin qe luan me Lionin ne CHampions League se sa per kete flamur qe duket sikur amblema e ndonje hoteli.


----------------------------------------
"Prano vdekjen nga armiku, prano plumbin nga ēeliku, prano t'varin ne litar, por kurrė mos prano tė jesh tradhėtar"
PM
Top
DonDevil
Postuar nė: 16.02.2010, 18:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2653
Antari Nr: 19432
Bashkangjitur: 12.01.2009Shpresoj,qe ky flamur te jete i perkohshem,pasi qe ka qellim te perkohshem ne shume aspekte!


----------------------------------------
Silent!
PM
Top
packs
Postuar nė: 16.02.2010, 18:20
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Nuk harrohet dashuria e vjeter . smil3dbd4d6422f04.gif
Ama edhe me kete do mesohemi, pra ne kontekstin e nje flamuri shteteror . Ca me be ?


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
New_Democrats
Postuar nė: 16.02.2010, 18:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007HIMNI KOSOVES

Aty ku flet "kosovarēe" nėna
Ku nuk shndrit kurrė dielli as hėna
Aty ku nuk tė ndahet
kurrė gazepi
Ku zot i vėrtet ėshtė minoritetiAty ku udhėheqin
Llapi e Drenica
Aty ku flamuri
I ka 6 „zvezdica“Aty ku dikujt
I bėn ve dhe knusi
Vendi me flamur
Si Miki MausiAty ku meshkujt
Martohen ndėr vete
ku falen traktorė
pėr minoriteteAty ku tė vdekurit
I thonė rroftė Rugova
“shtet” multietnik
Me emrin Kosova.


----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 16.02.2010, 19:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007Me pelqen flamuri mendoj se kosovaret duhet te respektojn flamurin e shtetit te vet dhe at Kombtar


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
Essa
Postuar nė: 16.02.2010, 19:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008Per bese me shume po ju dhemb si duket juve(shqiptareve t'Maqedonise)sesa vete Kosovareve,s'paku nga fjalet po mundemi me kuptu keshtu!!!
NEve s'na mbetet tjeter veq t'pajtohemi,dhe t' fillojme t'a shohim me sy t'mire kete flamur,se tek e fundit ky na perfaqeson tash e tutje!!
Ndersa ate kombetar s'mund t'a harrojme asesi,sepse perjetimet jane t'shumta!!


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 16.02.2010, 21:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Tashme kemi filluar te mesohemi dhe ne me kete flamur, por padyshim nuk mund te behet asesi krahasim me flamurin Komėtar!!


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Harith
Postuar nė: 16.02.2010, 22:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008Sem pengon edhe shume se nuk mundemi me zgjedh


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio