Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (8) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Si mendoni ju?
babarekes
Postuar nė: 08.04.2010, 01:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Si mendoni ju?
Nje grua qe e tradhton burin cilin mendoni se e doo me shum a burin e veet a at tjetrin me te cilin e ben tradhtin?

DEBAT TE KENDSHEM


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
aha
Postuar nė: 08.04.2010, 01:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2857
Antari Nr: 22889
Bashkangjitur: 17.07.2009Hahahaha, a ku te ka shkuar ne mend kjo pyetje.
E per kete s'besoj se ndonje mashkull din pergjigje, por sidoqofte do te me interesonte te di mendimet e tjereve.


----------------------------------------
Njerėzit janė tė njejtė para natyrės; edukata i bėn tė dallohen.
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 08.04.2010, 01:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Interesante

-Unė them:Atė,se po ta donte kėtė nuk do e donte atė.


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Cocos
Postuar nė: 08.04.2010, 01:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 650
Antari Nr: 17513
Bashkangjitur: 24.09.2008kjo grua nuk ka ndjenja dashurie.


----------------------------------------
Get rich or die trying !
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 08.04.2010, 01:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (aha @ 08.04.2010, 02:07)
Hahahaha, a ku te ka shkuar ne mend kjo pyetje.
E per kete s'besoj se ndonje mashkull din pergjigje, por sidoqofte do te me interesonte te di mendimet e tjereve.

hahahaha nga provojaa heheheehhe
hajgareee


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
aha
Postuar nė: 08.04.2010, 01:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2857
Antari Nr: 22889
Bashkangjitur: 17.07.2009 Citim (babarekes @ 08.04.2010, 02:10)
hahahaha nga provojaa heheheehhe
hajgareee

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Njerėzit janė tė njejtė para natyrės; edukata i bėn tė dallohen.
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 08.04.2010, 01:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Mbinjeriu @ 08.04.2010, 02:07)
-Interesante

-Unė them:Atė,se po ta donte kėtė nuk do e donte atė.

cilin tash ma konkretisht hahahaha


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
FatiS
Postuar nė: 08.04.2010, 09:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 588
Antari Nr: 24339
Bashkangjitur: 20.01.2010Kjo ne fakt krejt i don ose aspak nuk ka lidhje me dashurin. Kjo e don vetem ......... ndersa njrezit per kete jan vegla per satisfaktion
PM
Top
alvin
Postuar nė: 08.04.2010, 12:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (Mbinjeriu @ 08.04.2010, 02:07)
-Interesante

-Unė them:Atė,se po ta donte kėtė nuk do e donte atė.

Tamam. Fjalė ska.
Por ka qė e bėjnė vetėm pėr aspektin seksual, pra burrin e duan, ndėrsa me tjetrin shkojnė vetėm pėr seks.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga alvin nė 08.04.2010, 12:10


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
kritiku_1
Postuar nė: 08.04.2010, 12:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4095
Antari Nr: 10472
Bashkangjitur: 26.10.2007une ta them te drejten nuk mendoj fare ne kete drejtim po e dij se gruaja nuk tradheton per kot gje ajo tradheton me arsye, per dallim prej burrit qe tradheton edhe pa arsye...


----------------------------------------
Kur asgje nuk eshte e sigurt, gjithcka eshte e mundur...
PM
Top
alvin
Postuar nė: 08.04.2010, 12:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (kritiku_1 @ 08.04.2010, 13:22)
une ta them te drejten nuk mendoj fare ne kete drejtim po e dij se gruaja nuk tradheton per kot gje ajo tradheton me arsye, per dallim prej burrit qe tradheton edhe pa arsye...

edhe burri nuk tradhėton pa arsye.


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
kritiku_1
Postuar nė: 08.04.2010, 12:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4095
Antari Nr: 10472
Bashkangjitur: 26.10.2007 Citim (alvin @ 08.04.2010, 13:23)
edhe burri nuk tradhėton pa arsye.

mire ok ka raste kur edhe burri ka arrsye ama nuk ndodh qe gruaja te tradhetoj pa arsye kurse burri ka raste kur vetem per ta tregu mashullitetin e vet tradheton dhe kjo nuk eshte arsye apo... smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kur asgje nuk eshte e sigurt, gjithcka eshte e mundur...
PM
Top
alvin
Postuar nė: 08.04.2010, 12:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (kritiku_1 @ 08.04.2010, 13:29)
mire ok ka raste kur edhe burri ka arrsye ama nuk ndodh qe gruaja te tradhetoj pa arsye kurse burri ka raste kur vetem per ta tregu mashullitetin e vet tradheton dhe kjo nuk eshte arsye apo... smil3dbd4e4c2e742.gif

Edhe kjo qė thau ka arsye.
Kjo arsye qėndron nė trurin e tij tė kalbur, dhe nė aspektin psikosocial-nė kompleksin e tij tė inferiorotetit.


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
1-shi
Postuar nė: 08.04.2010, 13:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 145
Antari Nr: 24806
Bashkangjitur: 30.03.2010nuk hahet per cdo dite grosh duhet ndonjeher me henger oris keshtu mendojne te dy gjinit.
por duhet thene se ajo ngrena per te cilen na mendojme se esht oris gabohemi shum shum rend se pse prap se prap ajo esht grosh ama servimi mund te jet ma ndryshe.
a per tradhtin sme takon te flas se edhe un jam i tradhtuar
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 08.04.2010, 13:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007 Citim (babarekes @ 08.04.2010, 02:10)
hahahaha nga provojaa heheheehhe
hajgareee

Bonja vetit ket pyetje nje here te ishe ne anen e kundert dhe e gjen pergjigjen


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top

Topic Options Faqe: (8) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio