Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pas mesimit - ne Kafiteri!
GAZETARI23
Postuar nė: 09.05.2010, 16:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5014
Antari Nr: 9437
Bashkangjitur: 10.09.2007Shkollaret- si shkollaret me, ēdo here te hareshem dhe te gatshem te jene me shoqeri, te gatshem per humor, per argetim,per simpati dhe dashuri te reja!


----------------------------------------
PUNA DHE MESIMI JAPIN DRITE!!
PM
Top
X0n4
Postuar nė: 09.05.2010, 17:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 164
Antari Nr: 15713
Bashkangjitur: 26.05.2008 Citim (GAZETARI23 @ 09.05.2010, 17:54)
Shkollaret- si shkollaret me, ēdo here te hareshem dhe te gatshem te jene me shoqeri, te gatshem per humor, per argetim,per simpati dhe dashuri te reja!

Flm! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Vetem kompliment n'a dha apo s'e kuptova qellimin e temes? smil3dbd4e29bbcc7.gif


----------------------------------------
Sa e demshme eshte te i besosh gjithkujt, aq pa vend eshte te mos i besosh askujt.
PM
Top
GAZETARI23
Postuar nė: 09.05.2010, 17:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5014
Antari Nr: 9437
Bashkangjitur: 10.09.2007 Citim (X0n4 @ 09.05.2010, 18:01)
Flm! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Vetem kompliment n'a dha apo s'e kuptova qellimin e temes? smil3dbd4e29bbcc7.gif

sps , u knaqem meee mend de mbajm shkollen !
( pas mesimit , ne kafiteri)


----------------------------------------
PUNA DHE MESIMI JAPIN DRITE!!
PM
Top
eri_dr
Postuar nė: 09.05.2010, 18:29
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 15
Antari Nr: 25019
Bashkangjitur: 09.05.2010Pasioni i adoleshences
PM
Top
RiZuAnA
Postuar nė: 09.05.2010, 18:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1178
Antari Nr: 24603
Bashkangjitur: 27.02.2010e ca me ba kefet e mir api bajn tashi po shkojn...


----------------------------------------
Homo locum orant,non hominem locus.
Omnis ars imitatio est naturae.
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 09.05.2010, 19:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Ehhhh koherat e shkolles smil4a8acf4d179b2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
cesc
Postuar nė: 09.05.2010, 19:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009Eh, cfare koherash ishin ato! smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
Harith
Postuar nė: 09.05.2010, 19:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008PO per pak RelaX


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
festina
Postuar nė: 09.05.2010, 19:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Gjithēka e tepėrt ėshtė e dėmshme smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
kujtesa
Postuar nė: 09.05.2010, 20:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2258
Antari Nr: 23557
Bashkangjitur: 27.10.2009Po ani bre se sesht dicka tragjike sa jan jasht shfrytezojn rastin edhe ne kafiteri te shkojne qe mos te alin prap nga shpija smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
google-ku
Postuar nė: 09.05.2010, 20:05
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 17
Antari Nr: 24983
Bashkangjitur: 03.05.2010Me shum Kafiteri se sa Shkoll...qaty po ka ma shum msim :P
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio