Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Njė veturė ideale pėr ju (tė rinjtė)!?
Ermedin
  Postuar nė: 31.05.2010, 19:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010Fotografi e jashtme
E hap kėtė temė, e tė shoh se ēfarė shije keni pėr vetura, e pėlqeni ose e keni blerė!?
Pėr vete, ky eshte tipi 128i Coupe, BMW, mė ideal pėr tė rinjtė, sidomos pėr studentėt!


Ky postim ėshtė ndryshuar nga Ermedin nė 31.05.2010, 19:37
PM
Top
New_Democrats
Postuar nė: 31.05.2010, 19:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007Range Rover Sport !!!

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
njeri
Postuar nė: 31.05.2010, 19:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007Fotografi e jashtme

gjithchka qe eshte me kete shenje..!


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
New_Democrats
Postuar nė: 31.05.2010, 19:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007 Citim (Ermedin @ 31.05.2010, 20:33)
Pėr vete, ky eshte tipi 128i Coupe, BMW, mė ideal pėr tė rinjtė, sidomos pėr studentėt

Hahahahahaha, per studentet realisht nuk eshte vetura luksoze.
Shembull studentet ne Univerzitetin e Oxfordit mjet transporti e kane:


BMW ME PEDALLA , PA BENZIN !!!

Fotografi e jashtme----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 31.05.2010, 19:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010Ku e xhete bash kete, smil3dbd4e5e7563a.gif Ma majr kete ta kishe vu:

Fotografi e jashtme
PM
Top
New_Democrats
Postuar nė: 31.05.2010, 19:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007 Citim (Ermedin @ 31.05.2010, 20:47)
Ku e xhete bash kete, smil3dbd4e5e7563a.gif

Po edhe bicikletat i kane te thjeshta studentet e vertete :)))


----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
wolfy
Postuar nė: 01.06.2010, 00:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2592
Antari Nr: 23701
Bashkangjitur: 12.11.2009vet shenja e Luanit, tregon se eshte MBRET smil3dbd4daabd491.gif


Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

che ene ni Video, tbindeni se nuk oshte DREAM


http://www.youtube.com/watch?v=z7reFkH4hiM
----------------------------------------
-= ULTRAS =-

Proud to be BALLIST !
PM
Top
ZaUm_
Postuar nė: 01.06.2010, 02:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 424
Antari Nr: 9665
Bashkangjitur: 20.09.2007te gjitha llojet e veturave mund ti gjejsh ne parkplacet e Universiteteve ne Kuwait, edhe at tgjitha modelet e reja ,,,
PM
Top
phoenix
Postuar nė: 01.06.2010, 02:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2209
Antari Nr: 16992
Bashkangjitur: 29.08.2008Mercedes E classe coupe.


----------------------------------------
***Kur Shqiponja Ėshtė Nė Qetėsi,Papagallat Fillojnė Tė Flasin ***
PM
Top
PRADA_
Postuar nė: 01.06.2010, 04:44
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Wolfy Peugeot 908 RC Ka pak prej atyre edhe mu me pelqen shum shum
Por edhe BMW 7er i ri me Pelqen pershkak se e kam smil3dbd4d6422f04.gif
Lodhesh tu i njeh 103000 Euro
smil3dbd4e5e7563a.gif

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Ky postim ėshtė ndryshuar nga PRADA_ nė 01.06.2010, 04:53


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 01.06.2010, 04:45
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Shkile thot se Alvini oshte hahahahah.. Alvin mos u idhno, ama mu mtek ajo Tema jote te Italjonet me BMW smil3dbd4e5e7563a.gif ce pse ka dasht tet shkelje, i ke dal te Navi hahahahahhuahuauhauhauh

Fotografi e jashtme

Ky postim ėshtė ndryshuar nga PRADA_ nė 01.06.2010, 04:55


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
Njona_GV
Postuar nė: 01.06.2010, 07:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1624
Antari Nr: 23069
Bashkangjitur: 01.08.2009 Citim (PRADA_ @ 01.06.2010, 05:44)
Wolfy Peugeot 908 RC Ka pak prej atyre edhe mu me pelqen shum shum
Por edhe BMW 7er i ri me Pelqen pershkak se e kam smil3dbd4d6422f04.gif
Lodhesh tu i njeh 103000 Euro
smil3dbd4e5e7563a.gif

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Prada tej kredit njer ne fejt qonke Zoti te nejft heheh


Per mu: Audit ose Jaguarat smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
PM
Top
PRADA_
Postuar nė: 01.06.2010, 08:59
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009 Citim (Njona_GV @ 01.06.2010, 08:18)
Prada tej kredit njer ne fejt qonke Zoti te nejft heheh


Per mu: Audit ose Jaguarat smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Shaum flm pi tije.. Ama pėr tėt dhon kredit 100 mij Euro, duhėt Kapitall 1 miljon tė Kijėsh smil3dbd4e5e7563a.gif Si din do xhoja taj.. Ha moka se prada vozitėn Golf 1-sh bile tabllat GV smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
hubejb1
Postuar nė: 01.06.2010, 10:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2205
Antari Nr: 17672
Bashkangjitur: 02.10.2008Fotografi e jashtme


per shije te mirre ;)


----------------------------------------
"Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
PM
Top
Anika
Postuar nė: 01.06.2010, 10:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2173
Antari Nr: 25018
Bashkangjitur: 09.05.2010Nuk ėshtė e drejtė tė tregoheni kaq tė pazemėrt ndaj studenteve / studentėve. Po si mendoni ku t'i marrim ato vetura kaq tė bukura dhe tė shtrenjta ende duke studjuar.
Unė kam kėtu favoritin tim pė momentin; sikur pėr ditė tė ngrohta....me disa kėshilla pėr tė gjithė qė nuk kanė kėso lukse!

Fotografi e jashtme

Dhe mos u mėrzitni aspak,( pėr ato qė nuk i kan kėto vetura se....( lexo mė poshtė)

Fotografi e jashtme

Kur tė kryeni studimet do tė bleni edhe mė tė mira se kėto. smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Dy gjėra mos i harro kurrė:

Allahun dhe shtėpinė e pėrhershme (ahiretin).
PM
Top

Topic Options Faqe: (6) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio