Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (22) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ti Dokesh Kkshtu
indiano
Postuar nė: 15.01.2008, 02:56
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 35
Antari Nr: 9828
Bashkangjitur: 27.09.2007pershrkuani nje anatar qysh e paramendon smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top
Alina
Postuar nė: 15.01.2008, 03:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 954
Antari Nr: 9760
Bashkangjitur: 24.09.2007Indiano te pershrkuj un tye po te ngjoh bre ather behet me hile............... tem intersante smil3dbd4e4c2e742.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Alina nė 15.01.2008, 03:41


----------------------------------------
Educate a woman, and you educate the family. Educate a girl, and you educate the future
PM
Top
sweetgirl
Postuar nė: 15.01.2008, 07:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 724
Antari Nr: 12756
Bashkangjitur: 13.01.2008alboenglsh
e paramendoj nje tip me muskuj zeshkan dhe syt e zinj,
se di a ja kam qelluar?


----------------------------------------
Scared of my comeback here?hihi who cares
PMMSN
Top
want3d
Postuar nė: 15.01.2008, 09:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007sweetgirl
E paramendoje bjonde me zemer te kuqe :)


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
basketbolisti
Postuar nė: 15.01.2008, 13:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 469
Antari Nr: 7444
Bashkangjitur: 24.05.2007indiano urime per temen...

Alinen e pershkruj si nje vajz te gjattt, me sy tzi, e holl, flok tzeza... a ja kam qellu???


----------------------------------------
Fear is the lock and laughter the key to your heart
PM
Top
Alboenglish
Postuar nė: 15.01.2008, 15:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 356
Antari Nr: 8484
Bashkangjitur: 17.07.2007Sweetgirl
sja qellove ...hehehehe
kurse une ty te pramendoj si nje zeshkane me floke kacurrele dhe baby face ...
xoxoxox

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Alboenglish nė 15.01.2008, 18:31


----------------------------------------
YoU CaN'T HaVe a uNiVeRsE WiThOuT ThE MiNd eNtErInG InTo iT
PMUsers WebsiteYahoo
Top
ndeshkuesi
Postuar nė: 15.01.2008, 16:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1151
Antari Nr: 4817
Bashkangjitur: 21.12.2006Swetgirl flok tzeza te lyera me ngjyr kafe tperzime me ngjyr geshteje diku reth 1.68 cm 70 kg e 250g sy te perzime me njgjyr te zez dhe te kafe hund te bukur dhe te vogel dhemb te bardh si diamanti njeri qe dashuron gjithkend por nuk i propozojn dashuri ata qe kjo i don hehehe eksperimente
Basketbolliti i gjate nja 1.85 cm e adhuron basketin por luan futball se ska pas fat te behet nje basketbollist...
Albanol e ka pershkrujt vet fizikun por ne karkter njeri i qet qe meret me gjera koti hehe
Alina stregoj se po dashurohen vizitort e forumit
Aj kaloni mire!
PM
Top
Strider
Postuar nė: 15.01.2008, 16:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007e pershkruj rinnen..
eshte njejt si big mama!!!
no coment


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Strider
Postuar nė: 15.01.2008, 16:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007E BUKUR...
E LARTE..
E HOLLE...
SIMPATIKE...
A E DINI KUSH ESHTE ???,JO SE TREGOJ SE.!!!!!!...DO TE KERKONI TA SHIFNI PASTAJ!!!(E DIN AJO)
KALOFSHI MIRE


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Miss.Blue
Postuar nė: 15.01.2008, 17:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3583
Antari Nr: 8802
Bashkangjitur: 07.08.2007 Citim (Strider @ 15.01.2008, 16:35)
e pershkruj rinnen..
eshte njejt si big mama!!!
no coment

hahahahhahahaha
aspak sja ke qellua, e vetmja gje qe e kem te perbashket osht se edhe mua me pelqen shumee me kendua! Perndryshe i kam nja 60 kg ma pak se ajo lool

P.S megjithate interesante, kam qesh shume!


----------------------------------------
Home is NOT home without mom ..


INFORMATION IS POWER!
PM
Top
Head_Strug
Postuar nė: 15.01.2008, 17:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 410
Antari Nr: 11683
Bashkangjitur: 01.12.2007me fal rinna po ajo(big mama) eshte 160kg mos do thuesh qe ti i ke 100 kg
ehehehh shaka

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Head_Strug nė 15.01.2008, 17:35


----------------------------------------
Hadith: "... Namazi ėshtė dritė (e zemres)...." Transmeton Muslimi
PMMSN
Top
Alina
Postuar nė: 15.01.2008, 18:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 954
Antari Nr: 9760
Bashkangjitur: 24.09.2007 Citim (basketbolisti @ 15.01.2008, 13:59)
indiano urime per temen...

Alinen e pershkruj si nje vajz te gjattt, me sy tzi, e holl, flok tzeza... a ja kam qellu???

syt nuk i kam te zi as flokt e zeza smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Educate a woman, and you educate the family. Educate a girl, and you educate the future
PM
Top
Head_Strug
Postuar nė: 15.01.2008, 18:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 410
Antari Nr: 11683
Bashkangjitur: 01.12.2007Alinna ater i ke sy tkalterta dhe flok te bardha,duet te ja kem qellu
hehehe

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Head_Strug nė 15.01.2008, 18:08


----------------------------------------
Hadith: "... Namazi ėshtė dritė (e zemres)...." Transmeton Muslimi
PMMSN
Top
Alina
Postuar nė: 15.01.2008, 18:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 954
Antari Nr: 9760
Bashkangjitur: 24.09.2007Rinna e paramendoj kshtu
Esmere
E hishme
flokt e zeza
syt kaft/te zi
1.67cm e gjat
killa ~taman sa duhet me pat ne baz te gjatesis
e zgjuar


----------------------------------------
Educate a woman, and you educate the family. Educate a girl, and you educate the future
PM
Top
Strider
Postuar nė: 15.01.2008, 19:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (Alina @ 15.01.2008, 18:09)
Rinna e paramendoj kshtu
Esmere
E hishme
flokt e zeza
syt kaft/te zi
1.67cm e gjat
killa ~taman sa duhet me pat ne baz te gjatesis
e zgjuar

smil3dbd4daabd491.gif Alina,a per rinnen flasish hmm....

Mashallah smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top

Topic Options Faqe: (22) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio