Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (18) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Cili anetar ju mungon ?
Flaka001
Postuar nė: 07.11.2010, 04:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 130
Antari Nr: 18209
Bashkangjitur: 30.10.20081. Cili apo cilet anetar i mungojne forumit apo juve personalisht, qe kane kontribuar ne forum dhe qe kontribojne....anetaret qe ju mungojne me se shumto ose per momentin ose ne vazhdimesi qe i mungojne...

dhe 2 me cilin/cilet anetar do te deshironit te debatoni ?

me respekt.
PM
Top
Njona_GV
Postuar nė: 07.11.2010, 12:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1624
Antari Nr: 23069
Bashkangjitur: 01.08.2009Forumit se jo mu: Arjani83 smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
PM
Top
xheem
Postuar nė: 07.11.2010, 12:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 884
Antari Nr: 2590
Bashkangjitur: 04.09.2006 Citim (Flaka001 @ 07.11.2010, 05:30)
1. Cili apo cilet anetar i mungojne forumit .....

Valla,Ulqinaku....


----------------------------------------
"Zemra ėshtė si njė enė.Mendohu mirė para se tė fusėsh diēka aty".
PM
Top
fatone
Postuar nė: 07.11.2010, 13:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 112
Antari Nr: 24965
Bashkangjitur: 29.04.2010Mbienjriu :$
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 07.11.2010, 13:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (fatone @ 07.11.2010, 14:19)
Mbienjriu :$

-Ja ku jam smil3dbd4d4e4c4f2.gif
-Njė arsye mė shumė tė shkruajė kėtu,pasi po vėrehet mungesa ime smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
fatone
Postuar nė: 07.11.2010, 13:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 112
Antari Nr: 24965
Bashkangjitur: 29.04.2010Mungesa jote verehet Gjithmon (A)
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 07.11.2010, 13:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009Shume anetare nderohen ne forum, disa largohen per nje kohe te gjate, e disa per gjithmone, te mungojne postimet e disa por qti bejsh duhet mesuar me anetare te rinje qe edhe keta po jane mjafte te mire.

psh dajki, ulqinaku dhe melody nuk e di se ku kan mbetur, pastaj te fejuarit rokerja e blodyalboz e shume e shume te tjere


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
kombi
Postuar nė: 07.11.2010, 14:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4209
Antari Nr: 18791
Bashkangjitur: 29.11.2008Hmmm, pavarsisht mungeses se shume anetarve qe nuk i shoh me, ajo qe me teper mungon ne kete forum tash per tash eshte debati i cili me heret nuk mungonte, pra kishte me teper anetar online dhe qe debatonin pavarsisht sa ishin konstruktive!


----------------------------------------
Askush nuk eshte autor i te vertetes apsolute!
[COLOR=red][FONT=Times][FONT=Courier][B]
PM
Top
Student12
Postuar nė: 07.11.2010, 14:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 831
Antari Nr: 9485
Bashkangjitur: 13.09.2007V3rbatim

edhe

Une smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Hala Madrid
PM
Top
kujtesa
Postuar nė: 07.11.2010, 14:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2258
Antari Nr: 23557
Bashkangjitur: 27.10.2009 Citim (Njona_GV @ 07.11.2010, 13:08)
Forumit se jo mu: Arjani83 smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Njejt smil3dbd4d4e4c4f2.gif Mir do te ishte nese kthehet
PM
Top
Romeo_Alfa
Postuar nė: 07.11.2010, 14:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 127
Antari Nr: 25364
Bashkangjitur: 02.07.2010Mua me mungon Memorija smil4a8acf686328f.gif
PM
Top
ßina
Postuar nė: 09.11.2010, 14:34
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Ka shume anetare qe i mungojne keti forumi, une do ti veqoja:
Ar2yy, shkupjanja, art_rokerja, andy, ulqinaku.


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
packs
Postuar nė: 09.11.2010, 14:51
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Disa.


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 09.11.2010, 15:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Asnjeri,

Tybe n'zor qofsha per to....


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
dasaaa
Postuar nė: 09.11.2010, 16:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Mos u kan me mir me pyet cilet nuk mungojn
Nuk po sho debat ktu ma


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Faqe: (18) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio