Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Urime, Urime ditėlindja
Hėna
Postuar nė: 23.01.2008, 00:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 301
Antari Nr: 12853
Bashkangjitur: 16.01.2008[B][FONT=Arial]

Te uroj 12 muaj lumturi, 52 weekende qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 525600 minuta sukses, 31536000 sekonda miqesi.URIME!!!


Urime fato-sh - cdo ėnder e jotja u bėft realitet.

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 97 )
Datotekat e bashkangjitura  index.gif


----------------------------------------
Je ngacmues i labirintheve te binjakėzimit nė psiqikėn time.
PM
Top
pranvera
Postuar nė: 23.01.2008, 00:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 508
Antari Nr: 10316
Bashkangjitur: 18.10.2007Hčna,
une kesh e para...dont forget..
ama sdesha me hap teme...ti ma e shpejt hape nji teme...
tash jemi te tria une ,ty,fata me nji moshe...


----------------------------------------
Lumturia nč kčtč botč i ngjan dritčs sč shkreptimčs,
ndricimi i nji sekonde sjell pas fortunč disa orčshe...
PM
Top
muzi
Postuar nė: 23.01.2008, 00:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 979
Antari Nr: 9231
Bashkangjitur: 30.08.2007fato-sh urime Inshallah gjithmone me miresi kalon----------------------------------------
BISMIL-LAHIRR-RRAHMANIRR-RRAHIM-Eshte Preambula e jetės
PM
Top
pranvera
Postuar nė: 23.01.2008, 00:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 508
Antari Nr: 10316
Bashkangjitur: 18.10.2007Muzi,
isha shume e qarte pčr vitet e mia...

Une,hčna dhe fata jemi nji moshe tč triat...
nč kofsh bektesh e mer vesht...


----------------------------------------
Lumturia nč kčtč botč i ngjan dritčs sč shkreptimčs,
ndricimi i nji sekonde sjell pas fortunč disa orčshe...
PM
Top
muzi
Postuar nė: 23.01.2008, 00:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 979
Antari Nr: 9231
Bashkangjitur: 30.08.2007 Citim (pranvera @ 23.01.2008, 00:25)
Muzi,
isha shume e qarte pčr vitet e mia...

Une,hčna dhe fata jemi nji moshe tč triat...
nč kofsh bektesh e mer vesht...

u kuptuam

vetem pyeta se i urove 20pranvera per ate hehe(shaka pak)


----------------------------------------
BISMIL-LAHIRR-RRAHMANIRR-RRAHIM-Eshte Preambula e jetės
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 23.01.2008, 00:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007FATOOOO

shume urime pern tyy....shume urime per tyy shume urimee per tyyy....

Fatoo urime 20 pranvera (dhe 40bajrame )hehehehehe

te deshiroj shendet fat dhe suksese ne jete,,,

ishalla i mbushish 126544324654654654 (a don ala vite met dhan)

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 72 )
Datotekat e bashkangjitura  happy.jpg


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
Hėna
  Postuar nė: 23.01.2008, 00:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 301
Antari Nr: 12853
Bashkangjitur: 16.01.2008 Citim (pranvera @ 23.01.2008, 00:25)
Muzi,
isha shume e qarte pčr vitet e mia...

Une,hčna dhe fata jemi nji moshe tč triat...
nč kofsh bektesh e mer vesht...

Pranvera mos moj mos ma nguc Muzin se nuk asht bektesh hehe,
e di i sa vjet i kena hehe


----------------------------------------
Je ngacmues i labirintheve te binjakėzimit nė psiqikėn time.
PM
Top
Alina
Postuar nė: 23.01.2008, 00:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 954
Antari Nr: 9760
Bashkangjitur: 24.09.2007Urimeeeeeeeeeeeeeeeee shoqe shum urime per ty..................................
edhe 100 vjet te tjera inshallah gjithnje ka buzqeshje ne fetyren tende!


----------------------------------------
Educate a woman, and you educate the family. Educate a girl, and you educate the future
PM
Top
rina_23
Postuar nė: 23.01.2008, 00:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 432
Antari Nr: 11717
Bashkangjitur: 02.12.2007Fato,

Urime 20 vjetorin e rrnofsh sa malėt. Jetė tė bukur dhe tė lumtur........


----------------------------------------
SHkoni Nlesh krejt...
PM
Top
muzi
Postuar nė: 23.01.2008, 00:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 979
Antari Nr: 9231
Bashkangjitur: 30.08.2007 Citim (Hėna @ 23.01.2008, 00:27)
Pranvera mos moj mos ma nguc Muzin se nuk asht bektesh hehe,
e di i sa vjet i kena hehe

jo ju te tria keshtu bashk si tha pranvera del se keni 60 vite haha


----------------------------------------
BISMIL-LAHIRR-RRAHMANIRR-RRAHIM-Eshte Preambula e jetės
PM
Top
sweetgirl
Postuar nė: 23.01.2008, 00:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 724
Antari Nr: 12756
Bashkangjitur: 13.01.2008urimmeeeeeeee


----------------------------------------
Scared of my comeback here?hihi who cares
PMMSN
Top
Hėna
Postuar nė: 23.01.2008, 00:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 301
Antari Nr: 12853
Bashkangjitur: 16.01.2008 Citim (muzi @ 23.01.2008, 00:30)
jo ju te tria keshtu bashk si tha pranvera del se keni 60 vite haha

Muzi, ti shum hollėsisht pyeten mos dushe tė ti tregoj edhe datat dhe ta gjejsh se edhe ka sa ditė kemi hehehe vec mė nė fund mos na bėjsh Binjake haha


----------------------------------------
Je ngacmues i labirintheve te binjakėzimit nė psiqikėn time.
PM
Top
Head_Strug
Postuar nė: 23.01.2008, 00:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 410
Antari Nr: 11683
Bashkangjitur: 01.12.2007te uroj dhe un fato,zoti ti i beft realitet enderrat e tua


----------------------------------------
Hadith: "... Namazi ėshtė dritė (e zemres)...." Transmeton Muslimi
PMMSN
Top
andy
Postuar nė: 23.01.2008, 01:04
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Urime Ditelindjen, i bofsh 100 vjet, ai kije boll.
Kalo mir Fato.

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 65 )
Datotekat e bashkangjitura  images_52_.jpg


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
InSiDe
Postuar nė: 23.01.2008, 01:16
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 1036
Antari Nr: 10446
Bashkangjitur: 25.10.2007Urime Ditlindjen Foto-sh ishalla i mbush edhe 100 vjet tjera..
fati dhe lumturia te percjellshin ne gjdo hap te jetes..----------------------------------------
Kontakt: djmali@live.se
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio