Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Dashuri Neinternet?, dashuria
gangsteri
Postuar nė: 25.01.2008, 15:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 57
Antari Nr: 12919
Bashkangjitur: 19.01.2008Hey Forumi. E dime qe tani kohet kane ndryshuar shume dhe njerezit nuk dalin me nga "bulevardi kryesor" per te pare dhe pelqyer njeri tjetrin. Ne vend te saj, cdo dite po degjojme historira te te rinjve qe njohin njeri tjetrin ne internet, madja bien dhe ne "dashuri". Mund te biesh ne dashuri me nje njeri duke folur ne internet? Lets talk about it....
PM
Top
sweetgirl
Postuar nė: 25.01.2008, 15:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 724
Antari Nr: 12756
Bashkangjitur: 13.01.2008ohhh cpaska qene ky forum i bukur sot , hhahahahahah me pelqeu shume. Po me kete rast po them edhe une mendimin tim per sa i perket kesaj teme. Mund te ndodhe qe njeriu mund te dashurohet nepermjet internetit dhe kjo gje mund te ndodh fare mire duke te pelqyer muhabeti qe ben me ate njeri, ka raste qe mund te flasesh me shume njerez po qe me njerin ta thote fiksimi dhe fillon e ndjen dicka per ate njeri , pastaj varet se sa te ecen puna me te kur ta takosh , mund ta takosh ate njeri dhe fillojn pastaj muhabete me te zjarrta ,po edhe nese nuk e pelqen eshte pak me e lehte qe te largohesh nga ai njeri. Une besoj se njeriu mund te dashurohet edhe ne internet se ne fund te fundit te gjithe kemi zemer dhe ndjenja, dhe ndjenjat e emocjonet percjellen fare mire edhe me shkronja te thjeshta. Kaq kisha une , i uroj fat te gjitheve te dashuruarve ne internet :))))


----------------------------------------
Scared of my comeback here?hihi who cares
PMMSN
Top
shkupjanja
Postuar nė: 25.01.2008, 15:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4760
Antari Nr: 12354
Bashkangjitur: 29.12.2007sma mer mendja qe ndodh te dashurohesh me nje person pa e pa asnjeher pa e njoft.ndoshta pasi te njoftohen me vone mundet nese pelqehen...... pse jo


----------------------------------------
Mos thuaj kurr se s'eshte jeta per ty! Mos u dorezo, ne veten mos dysho!
PM
Top
PRESIDENT
Postuar nė: 25.01.2008, 15:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 197
Antari Nr: 13098
Bashkangjitur: 24.01.2008 Citim (gangsteri @ 25.01.2008, 15:39)
Hey Forumi. E dime qe tani kohet kane ndryshuar shume dhe njerezit nuk dalin me nga "bulevardi kryesor" per te pare dhe pelqyer njeri tjetrin. Ne vend te saj, cdo dite po degjojme historira te te rinjve qe njohin njeri tjetrin ne internet, madja bien dhe ne "dashuri". Mund te biesh ne dashuri me nje njeri duke folur ne internet? Lets talk about it....

Tema juaj ėshtė e qėlluar!
Aktuale pėr t,u biseduar!
Por sigurisht qė eksiston Dashuria nė internet!
Por normal ajo nuk ėshtė njejt si nė afėrsi..
Por me kohėn vjen ne konstatim se ėshtė diēka shum normale dhe nuk ėshtė e pamundur njė gjė e tillė!
Sepse nėse thuani se ne internet nuk e skiston dashuria, per arsye se...(largėsia,komunikim me anė tė mjeteve,dyshimi nė tė..)
Normal se eksiston reziku nė shum raste,por duhet tė dini tė bėni dallimin.
Nese thuani se nuk eksiston,atėher si eksiston njė ndarje dashurie qė nuk ėshtė nė internet!..
Por mendoj se ėshtė koha e INTERNETIT..
Nese arini tė krijoni njė dashuri nėpėrmes Internetit,kjo pėr mua ėshtė njė aftesi edhe nga AI edhe nga AJO!..
Shfrytėzoni internetin pėr gjėra tė dobishme.
Nėse nuk veproni drejt,ju nuk mund tė gjeni dashuri as nė rethin tuaj mė tė afert!!
Besoj me mirkuptim! smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
Tina-17
Postuar nė: 25.01.2008, 15:54
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 30
Antari Nr: 12838
Bashkangjitur: 16.01.2008Mendoj se nuk ekziston dashuria e vertet ne internet, sepse ndodh qe mund te bisedosh me dike, por nuk e dish se me cfar njeriu ka te beje (ciles moshe i takon). Ka shume raste qe e tregojn moshen e rejshme. Per kete aresye mendoj se nuk ekziston dashuria ne internet. PErshendetje nga tetovarja...
PM
Top
basketbolisti
Postuar nė: 25.01.2008, 16:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 469
Antari Nr: 7444
Bashkangjitur: 24.05.2007nuk dua te besoj ne egzistimin e nje dashurie te tille...

eshte shume abstrakte per tu besuar

thene shkurt... nuk besoj se bjen ndokush ne dashuri nemes internetit, por ajo lidhje eshte thjesht lidhje epshesh


----------------------------------------
Fear is the lock and laughter the key to your heart
PM
Top
PRESIDENT
Postuar nė: 25.01.2008, 16:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 197
Antari Nr: 13098
Bashkangjitur: 24.01.2008 Citim (basketbolisti @ 25.01.2008, 16:04)
nuk dua te besoj ne egzistimin e nje dashurie te tille...

eshte shume abstrakte per tu besuar

thene shkurt... nuk besoj se bjen ndokush ne dashuri nemes internetit, por ajo lidhje eshte thjesht lidhje epshesh

Basketbollisti!A luan nė NBA!..
Nejse djalosh,kam diēka pėr juve ..

Ju cekėt se ;Nuk dua tė besoj njė gjė tė till!
Un ju pėrgjigjem:Mendoni se nuk besoni,dhe nuk mund tė jetė e vertet!
Por dije nje gjė tė till bash ju duhet ta besoni,por ndoshta nuk mund ti'a sqaroni vetes kėtė,sepse cdo gjė qe na duket abstrakte mir ėshtė ta besojmė sepse truri jone ka limite!

Pastaj ju shkruajtėt:Ajo ėshtė njė lidhje epshesh!
Un ju them se:Nė internet epshi ėshtė shum me i ulur se sa nė Live!
Ma mir nė internet se nuk te humb kontrollen epshi,por tė mba arsyeja!

Mir ndoshta ju me kohen do bindeni se nuk ėsht aq tragjike njė gjė e till!Besoj me tė mira!
Ju pershendes!
Respekte pėr basketbollistin! smil3dbd4dbc14f3f.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga PRESIDENT nė 25.01.2008, 16:16
PM
Top
MIRA_
Postuar nė: 25.01.2008, 17:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006Cdo gje eshte e mundur, vend ndodhja do jete shkaku qe do bish brenda me diko dhe kjo mund te jete cdo kund, ne shkolle, rruge, lokal, internet!


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
pranvera
Postuar nė: 25.01.2008, 18:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 508
Antari Nr: 10316
Bashkangjitur: 18.10.2007Gjithcka mundet...tash a besoni a jo ...eshtč cčshtje tjetčr...

vec tu tregoj se ka plot raste qe tash bile edhe janč martuar edhe kane fmijč,janč njohur e jane dashuruar nčpčrmjet te internetit...

kaq kisha.


----------------------------------------
Lumturia nč kčtč botč i ngjan dritčs sč shkreptimčs,
ndricimi i nji sekonde sjell pas fortunč disa orčshe...
PM
Top
blerim-blero
Postuar nė: 25.01.2008, 18:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006normal qe mundet me ndoodhe nuk e di pse quditni,nuk me vjen interesant se kur beje krahasime me kohen e viteve te meparshme,atehere nuk ke dite se cfare grue ka me ardh ne shtepi.... smil3dbd4dbc14f3f.gif
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
BigLover84
Postuar nė: 25.01.2008, 18:37
Quote Post


Aldente
*****

Posti: Antarė
Postime: 1218
Antari Nr: 10803
Bashkangjitur: 08.11.2007Me nuk pat nett ne shpi po ik gruja haha (Muhabet Mbas darke)

Mund te ndodh pse po cuditemi


----------------------------------------
G Z, Sch,ZPM
Top
fato1
Postuar nė: 25.01.2008, 18:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Un them qe mundet smil3dbd4d6422f04.gif ndonje her tjeter me shum po them

kaloni bukur tash
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 25.01.2008, 19:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007Edhe ne disa tema tjera ju kam pyetur ...

A ekziston bree kjo dashuriaa...

ncncncn u mytaa tuj e kerku nuk e takoj askund,,,ku eshte ...?Kush e ka?
ku mund ta gjej???

pls press pergjigjee


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
BigLover84
Postuar nė: 25.01.2008, 19:06
Quote Post


Aldente
*****

Posti: Antarė
Postime: 1218
Antari Nr: 10803
Bashkangjitur: 08.11.2007Ulqinaku ne Komun ki dhashuri netti refus aty mund te gjejsh haha

dhe te paketuara me afat te gjat deri ne 70 vjet hahaa

(Shaka)


----------------------------------------
G Z, Sch,ZPM
Top
Jeta_ime
Postuar nė: 25.01.2008, 19:39
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 13137
Bashkangjitur: 25.01.2008Ulqinak ....po mduket kerko ti kerko un ajo u myt tu ik ma shum e nuk po mujm me nxan hiq .....hahaha hajgare te pershendes


Pershendetje per te gjith
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio