Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (73) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Antari Qe Do Doni Te Pini Kafe, ....
sweetgirl
Postuar nė: 25.01.2008, 16:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 724
Antari Nr: 12756
Bashkangjitur: 13.01.2008Me cilet anetar do donit te pini nje kafe(nese se pini kafen pini nje qumsht hehe)


----------------------------------------
Scared of my comeback here?hihi who cares
PMMSN
Top
AsgjeSikurDielli
Postuar nė: 25.01.2008, 16:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1106
Antari Nr: 1128
Bashkangjitur: 10.05.2006 Citim (sweetgirl @ 25.01.2008, 16:18)
me cilet anetar do donit te pini nje kafe(nese se pini kafen pini nje qumsht hehe)

ehm le te ulemi njeher ne te 2(c`te keqe do kishte??) pastaj keto vazhdojne :)... smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
WAR IS PEACE,FREEDOM IS SLAVERY,IGNORANCE IS STRENGTH
PM
Top
ndeshkuesi
Postuar nė: 25.01.2008, 16:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1151
Antari Nr: 4817
Bashkangjitur: 21.12.2006 Citim (sweetgirl @ 25.01.2008, 16:18)
me cilet anetar do donit te pini nje kafe(nese se pini kafen pini nje qumsht hehe)

me ty!
PM
Top
PRESIDENT
Postuar nė: 25.01.2008, 16:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 197
Antari Nr: 13098
Bashkangjitur: 24.01.2008Nuk ja kam njoh antarė te forumit,sepse jam i ri ketu!
Po e verejta njė Alina qė kishte shkruar njė poezi tė bukur..
Ndoshta me atė...
Por edhe me tė tjerėt pse jo!
Me tė gjith!
ciao!
PM
Top
gangsteri
Postuar nė: 25.01.2008, 16:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 57
Antari Nr: 12919
Bashkangjitur: 19.01.2008un do doja te pija nje kafe me
ty sweetgirl dhe me striderin
sepse te dy dini kaq mire me u zen dhe asnjeri nuk leshon pe,gjithashtu do doja edhe me
the doctor bashk me ulqinakun
PM
Top
Miss.Blue
Postuar nė: 25.01.2008, 16:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3583
Antari Nr: 8802
Bashkangjitur: 07.08.2007Te mendoj pak...Me mire po e le per me vone!


----------------------------------------
Home is NOT home without mom ..


INFORMATION IS POWER!
PM
Top
Strider
Postuar nė: 25.01.2008, 16:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (gangsteri @ 25.01.2008, 16:30)
un do doja te pija nje kafe me
ty sweetgirl dhe me striderin
sepse te dy dini kaq mire me u zen dhe asnjeri nuk leshon pe,gjithashtu do doja edhe me
the doctor bashk me ulqinakun

vecem me femrat!pervec sweetit smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gifjo be me te gjith!!
STRIDER ESHTE NJERIU I SHOQERISE!!!KALOFS MIR


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
dajki
Postuar nė: 25.01.2008, 16:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006me Rinen ( Rinna )


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top
andy
Postuar nė: 25.01.2008, 17:03
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Sweetgirl, sa her te kam thir per kafe ti nuk don, a ke deshir ne publik tet thiri ne kafe, ok nese jo ne kafe ateher ne pizzeri :).
Kalo mir dhe merre parasysh oferten time.

Ciao GOSTIWOOD


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
fisniku
Postuar nė: 25.01.2008, 17:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007Prej djemve Urimin edhe Lilin, kurse prej femrave Alinen, Ty(sweetie) edhe Rinnen.


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
InSiDe
Postuar nė: 25.01.2008, 17:23
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 1036
Antari Nr: 10446
Bashkangjitur: 25.10.2007Valla me pi caffe mas pari kisha pi me A.Selmanin , r.mislimin, LirimShabanin, Senatoret_tet. me qita isha ul me pi caffe edhe me bo llaf e muhabet por spo i harroj edhe te tjeret mos ti ceki me emra por shum kisha pas qef me pi caffe e me bisedu rrafsh..


----------------------------------------
Kontakt: djmali@live.se
PM
Top
bzzzz
Postuar nė: 25.01.2008, 18:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 425
Antari Nr: 8016
Bashkangjitur: 24.06.2007me sweetgirl dhe rinna smil3dbd4e5e7563a.gif

ni kafe me LirimShabani, A.Selmani, MirsimMaliqi, edhe do tjer!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga bzzzz nė 25.01.2008, 18:01


----------------------------------------
Dont judge me based on your ignorance.
PM
Top
BigLover84
Postuar nė: 25.01.2008, 18:16
Quote Post


Aldente
*****

Posti: Antarė
Postime: 1218
Antari Nr: 10803
Bashkangjitur: 08.11.2007A mundet ta pi nje sok se kaffen sun e pi si te jete Makiato Po poqese eshte Turska nuk e pi....


----------------------------------------
G Z, Sch,ZPM
Top
blerim-blero
Postuar nė: 25.01.2008, 18:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006kisha pi kaffe me pranveren nese do edhe ajo kuptohet...po edhe me tjeret me gjith deshire...
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 25.01.2008, 18:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007Me te gjithee...

Por me se shumti do te doja me :

Me Rinnen me fato_sh, rina 23, Inside...Dajki, Senatorin,AlboEnglish, SweetGirl, Adora...pranvera...Lirimin.A/Selmanin ,BigLover 84,....

aha harova edhe me Striderin gjithqysh (edhe pse ai nuk deshiron te pije kafe me meshkuj) ; )

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Ulqinaku nė 25.01.2008, 18:57


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top

Topic Options Faqe: (73) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio