Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Edhe Vec 24 Ore Jete, lol
gangsteri
Postuar nė: 25.01.2008, 16:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 57
Antari Nr: 12919
Bashkangjitur: 19.01.2008cka do te benit sikur merni vesh qe ju kan ngelur vec edhe 24 ore jete?
PM
Top
gangsteri
Postuar nė: 25.01.2008, 16:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 57
Antari Nr: 12919
Bashkangjitur: 19.01.2008Nese do e dija se me kan mbetur vetem 24 ore per te jetuar. Do t'i mlidhesha te gjithe te afermit e mi, te cilet me duan dhe i dua. Do ju tregonja se qellimi im i jetes eshte plotsuar, dhe eshte koha qe te kthehem ne shtepin e perjetshme. Do i keshilloja te gjithe te afermit e mi qe jeta eshte vetem test, dhe vdekja nuk eshte fundi i nje personi, dhe qe do t'i takoj perseri. Qellimi im kryesor do ishte per t'i bindur te afermit e mi qe vdekja ime nuk do te thot qe eshte fundi im. Dhe do i keshilloja qe ta vazhdojn jeten e tyre deri sa ata ta plotesojn qellimin ketu, dhe qe vdekja ime t'i prek sa me pak.
PM
Top
ndeshkuesi
Postuar nė: 25.01.2008, 16:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1151
Antari Nr: 4817
Bashkangjitur: 21.12.2006do kisha bere sex.
PM
Top
sweetgirl
Postuar nė: 25.01.2008, 16:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 724
Antari Nr: 12756
Bashkangjitur: 13.01.2008Nese do te dija qe me kan mbetur vetm 24 ore jete do te perqafoja me shum permallim te afermit sidomos familjen time.Do kujdesesha qe ato te mos e mernin vesh.Do takoja te dashurin tim,do ta puthja pa fund dhe do ti thosha "JETA PER TY DUHET TE VAZHDOJE"
Pastaj do qaja pa fund per fatkeqesine time


----------------------------------------
Scared of my comeback here?hihi who cares
PMMSN
Top
Miss.Blue
Postuar nė: 25.01.2008, 16:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3583
Antari Nr: 8802
Bashkangjitur: 07.08.2007Upsss! U "tremba" nga ky titull! (e di qe nuk ka nevoje te tremben, mos te mar tash 100 citime)!
Cka do te beja?
se di, thjeshte se di! Krejte cka di eshte qe se di nese kisha mund me i prit fundin e atyre 24 orve...


----------------------------------------
Home is NOT home without mom ..


INFORMATION IS POWER!
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 25.01.2008, 16:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007do mundohesha ti kthej borxhet(nese kam ) dhe te kerkoj te me bejne hallall me zemer per fjalet dhe veprat me te cilat kam lenduar dikund pa vetedije...se ato me vetedije rend se mund me u fal .....

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Foks nė 25.01.2008, 16:44


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
pranvera
Postuar nė: 25.01.2008, 16:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 508
Antari Nr: 10316
Bashkangjitur: 18.10.2007Nese me thone se me kan mbetur 24 ore jete...
do mbyllesha ne vete...duke pritur oret ne lutje...duke mbajt ne goj Allahun fuqiplote...si bej gjithmone...une e di si kam pas nji lindje do kem edhe nji vdekje...i bindem vdekjes...dhepse do me vie keq per jeten...dhe normal tfamiljes do i pčrqafoja shum shum pa mos u tregu se cka me pret pas 24 oreve...urrej kur dikush vuan per mua..sdua aske ta bej te vuaj...edhe mosharoj shoqerues do kisha lotet...pse do qaja ???se shume e re po bie ne krahet e vdekjes...


----------------------------------------
Lumturia nč kčtč botč i ngjan dritčs sč shkreptimčs,
ndricimi i nji sekonde sjell pas fortunč disa orčshe...
PM
Top
dajki
Postuar nė: 25.01.2008, 16:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006 Citim (Foks @ 25.01.2008, 16:44)
do mundohesha ti kthej borxhet(nese kam ) dhe te kerkoj te me bejne hallall me zemer per fjalet dhe veprat me te cilat kam lenduar dikund pa vetedije...se ato me vetedije rend se mund me u fal .....

FOKS........

mi paske marr te gjitha fjalet...edhe un jam i te njejtit mendim.


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top
andy
Postuar nė: 25.01.2008, 17:08
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Tibistifa, Une per vete do kisha vdek pa u mbush 24 ore, kur do e miresha ate lajm.
Nuk eshte aq e thjesht, po edhe ju qe thoni se do i takoni te afermit, e keni gabim se ne ato momente i haron krejt, e kam perjetu :P.

Ciao.


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
MIRA_
Postuar nė: 25.01.2008, 17:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006Do i kisha shiju 24 oret duke e pas parajsen mbi komet e burrit, se pastaj do jem gjimon nder komet e tije :)


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
fisniku
Postuar nė: 25.01.2008, 17:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007 Citim (ndeshkuesi @ 25.01.2008, 16:38)
do kisha bere sex.

Kuku ndeshkuesi ishe i kallt bree djal mbas sex-it ti cka eshte puna e jote???


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 25.01.2008, 17:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007dajki, ndoshta do ishim bashk pas jetes se dynjase hehe ;)


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
InSiDe
Postuar nė: 25.01.2008, 17:26
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 1036
Antari Nr: 10446
Bashkangjitur: 25.10.2007 Citim (MIRA_ @ 25.01.2008, 17:13)
Do i kisha shiju 24 oret duke e pas parajsen mbi komet e burrit, se pastaj do jem gjimon nder komet e tije :)

Mira mos e le per diten e fundit me i nejt ne kom t'burrit:P po nisja me koh masi paske qef e veq ner kom te tij rri :P hiq mos e qo kryt as buk mos ha hehhee


----------------------------------------
Kontakt: djmali@live.se
PM
Top
MIRA_
Postuar nė: 25.01.2008, 17:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006nuk e paske kuptu pergjigjen time me duket :) ato 24 e fundit do i shijoja me me shume knaqsi sepse do ishin te fundit, kupton?!


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
KosovoKid
Postuar nė: 25.01.2008, 18:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 12147
Bashkangjitur: 22.12.2007 Citim (gangsteri @ 25.01.2008, 16:36)
cka do te benit sikur merni vesh qe ju kan ngelur vec edhe 24 ore jete?

sdi tybe dje jum kan te mjeku e me tha se i ka dy lajme shume te kqija per mu, e pyta qfar lajme jon ato tha lajmi i pare eshte qe i kom vetem 24 Ore me jetu, meju tregu te drejten ke ty me humb vetdija, kesh ty u qmend, deshta me ik nga ordinanca tha prit more se edhe ni lajm tjeter shume te keq e kome per ty, e pyta thash po qfar lajmi mundet me kan ma i keq se i pari, mu perghith dhe tha se ka desht dje mum than po ka harru


hehePropozimi 1: E Kisha ndal Oren
Propozimi 2: E kisha shpall ma se spejti Pavarsin e Kosoves


kalo mir, pa keqkuptim a vetem deshta pak meju bo me kesh

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 108 )
Datotekat e bashkangjitura  01___The_Flaming_Lips___Tale_Of_The_Horny_Frog.mp3


----------------------------------------
User posted image
Bombing for peace is like f*cking for virginity

Die ersten Menschen waren nicht die letzten Affen.

piciruk piciruk mos e ha djathin pa buk
PMUsers WebsiteAOL
Top

Topic Options Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio