Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Meksikė, Police me bikini!
Lexo
Postuar nė: 04.07.2011, 11:56
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008Fotografi e jashtme

Autoritetet e shtetit meksikan Guerrero, tė njohur pėr vendpushime shumė tė famshme, do tė angazhojnė femra atraktive pėr tė punuar nė policinė lokale tė turizmit.

Bukuroshet, tė moshave prej 18 deri 35-vjeēare, do tė punojnė nė bashkėpunim me policinė federale, kryesisht nėpėr hotelet nė Accapulco, pėr t’u ofruar siguri turistėve tė huaj.

“Pėrveē pamjes atraktive tė jashtme, vajzat do tė detyrohen tė kenė tė kryera mė sė paku shkollimet e mesme dhe tė dinė tė flasin gjuhė tė huaja”, ka shpjeguar ministri pėr Siguri Publike, Ramon Almonte Borha.

Ai shton se pėr policet “sexy” do tė krijohen uniforma sociale. Qeveria ka marrė njė vendim tė tillė nė mėnyrė qė tė rrisė numrin e turistėve tė huaj, duke pasur parasysh se turizmi paraqet burimin e tretė mė tė madh tė tė ardhurave nė vend, pas eksportit tė naftės dhe transferteve tė parave tė emigrantėve meksikanė


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top
packs
Postuar nė: 04.07.2011, 14:24
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Po po keta cisi plane tejet interesante kane.
Totalisht kane deshtu ne luftimin e karteleve te droges pisat. Mbi 30 mije njerez jane vra prej 2006 e mendet te bikinet i majne. smil4a8acea04e4b2.gif smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
-Capo-
Postuar nė: 04.07.2011, 15:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 64
Antari Nr: 26214
Bashkangjitur: 05.03.2011pom pelqen smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Kurr nuk do perulem . . . Nga ASKUSH dhe nga ASGJE . . . !!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio