Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> U ktheva perseri :p
sweetgirl
Postuar nė: 22.07.2011, 06:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 724
Antari Nr: 12756
Bashkangjitur: 13.01.2008Ho a ju kam munguar?kec pa mua a? :p


----------------------------------------
Scared of my comeback here?hihi who cares
PMMSN
Top
AeRtOn
Postuar nė: 22.07.2011, 06:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007 Citim (sweetgirl @ 22.07.2011, 07:05)
Ho a ju kam munguar?kec pa mua a? :p

smil4a8acec9ecea0.gif back...


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 22.07.2011, 08:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (sweetgirl @ 22.07.2011, 07:05)
Ho a ju kam munguar?kec pa mua a? :p

Ku je kon a n'Che..? :P...


Te vjetrit e forumit te njohin besoj....te rinjt jo.......


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
Gambino
Postuar nė: 22.07.2011, 10:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 65
Antari Nr: 17246
Bashkangjitur: 11.09.2008 Citim (sweetgirl @ 22.07.2011, 07:05)
Ho a ju kam munguar?kec pa mua a? :p

Une kam te njejten pyetje si juve: Ty a te ka munguar forumi? :)


----------------------------------------
Only GOD Can Judge Me
PMMSN
Top
sweetgirl
Postuar nė: 23.07.2011, 01:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 724
Antari Nr: 12756
Bashkangjitur: 13.01.2008 Citim (Happy_Soldier @ 22.07.2011, 09:22)
Ku je kon a n'Che..? :P...


Te vjetrit e forumit te njohin besoj....te rinjt jo.......

Ow ti gjall qoke?happy 4 it


----------------------------------------
Scared of my comeback here?hihi who cares
PMMSN
Top
sweetgirl
Postuar nė: 23.07.2011, 01:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 724
Antari Nr: 12756
Bashkangjitur: 13.01.2008 Citim (Gambino @ 22.07.2011, 11:32)
Une kam te njejten pyetje si juve: Ty a te ka munguar forumi? :)

Op normal qe po,prandaj u ktheva


----------------------------------------
Scared of my comeback here?hihi who cares
PMMSN
Top
sh.i
Postuar nė: 23.07.2011, 02:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 984
Antari Nr: 15279
Bashkangjitur: 01.05.2008Megjithese rralle,por prap kam vizituar forumin andaj s'eshte cudi te kem leshuar shume te reja dhe ndryshime.Kjo te hapet teme per largim dhe kthim ne forum eshte rregull e forumit apo si eshte puna? smil3dbd4e29bbcc7.gif


P.S: Mire se u ktheve sweetgirl!


----------------------------------------
Autoritet po-dhe jo majoritet.
PM
Top
sweetgirl
Postuar nė: 23.07.2011, 02:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 724
Antari Nr: 12756
Bashkangjitur: 13.01.2008 Citim (sh.i @ 23.07.2011, 03:23)
Megjithese rralle,por prap kam vizituar forumin andaj s'eshte cudi te kem leshuar shume te reja dhe ndryshime.Kjo te hapet teme per largim dhe kthim ne forum eshte rregull e forumit apo si eshte puna? smil3dbd4e29bbcc7.gif


P.S: Mire se u ktheve sweetgirl!

Nuk tvendosa pishtoll nkreje qe patjeter treplikojshe hih lol

Ky postim ėshtė ndryshuar nga sweetgirl nė 23.07.2011, 02:48


----------------------------------------
Scared of my comeback here?hihi who cares
PMMSN
Top
sh.i
Postuar nė: 23.07.2011, 03:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 984
Antari Nr: 15279
Bashkangjitur: 01.05.2008 Citim (sweetgirl @ 23.07.2011, 03:47)
Nuk tvendosa pishtoll nkreje qe patjeter treplikojshe hih lol

Epo me fal,prisha rendin...Apo keshtu duhet:U ktheve?sa mire ja ke be,vertete i ke munguar forumit,gezohem qe u ktheve(ani pse nuk te njof)


Une sinqerisht pyeta se thash mos gaboj qe kthehem pa paralajmerim,andaj...Nejse


----------------------------------------
Autoritet po-dhe jo majoritet.
PM
Top
sweetgirl
Postuar nė: 23.07.2011, 03:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 724
Antari Nr: 12756
Bashkangjitur: 13.01.2008 Citim (sh.i @ 23.07.2011, 04:02)
Epo me fal,prisha rendin...Apo keshtu duhet:U ktheve?sa mire ja ke be,vertete i ke munguar forumit,gezohem qe u ktheve(ani pse nuk te njof)


Une sinqerisht pyeta se thash mos gaboj qe kthehem pa paralajmerim,andaj...Nejse

Sidoqoft nje keshill nga un tema nqs st pelqen mos repliko mi zemra e jo tja fillosh me keckuptime lol


----------------------------------------
Scared of my comeback here?hihi who cares
PMMSN
Top
sweet_THUG
Postuar nė: 23.07.2011, 03:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 739
Antari Nr: 25796
Bashkangjitur: 21.12.2010eu , pse u ktheve : )


----------------------------------------
I love doing things that others can't , I love beeing an alpha male.
PM
Top
sweetgirl
Postuar nė: 23.07.2011, 03:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 724
Antari Nr: 12756
Bashkangjitur: 13.01.2008 Citim (sweet_THUG @ 23.07.2011, 04:25)
eu , pse u ktheve : )

Qe te mos jesh i/e vetmja sweet ketu :p

Ky postim ėshtė ndryshuar nga sweetgirl nė 23.07.2011, 03:51


----------------------------------------
Scared of my comeback here?hihi who cares
PMMSN
Top
sweet_THUG
Postuar nė: 23.07.2011, 03:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 739
Antari Nr: 25796
Bashkangjitur: 21.12.2010 Citim (sweetgirl @ 23.07.2011, 04:48)
Qe te mos jesh e vetmja sweet ketu :p

smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
I love doing things that others can't , I love beeing an alpha male.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio