Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (191) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pershkruani gjendjen tuaj!
DonDevil
Postuar nė: 04.12.2009, 19:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2653
Antari Nr: 19432
Bashkangjitur: 12.01.2009-E hapa kete teme qe antaret e forumit te perpiqen ta shpjegojne gjendjen shpirterore momentale me disa fjale ose duke e karahasuar ate me dicka.

tema ka tendence qe te perpiqemi qe fjalet te pershkruajn ndjenjat tona edhe pse shpesh here nuk nuk na mjaftojne vetem fjalet.


-Perpiquni te gjeni fjal adekuate,qe do tju sherbejne per spjegimin e ndjenjave shpirterore.Mundohuni qe te perdorni sa me pak fjale

Debat te kendshem!.....

Ky postim ėshtė ndryshuar nga DonDevil nė 04.12.2009, 19:07


----------------------------------------
Silent!
PM
Top
Harith
Postuar nė: 16.11.2011, 13:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008Nuk eshte shume shume keq


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
packs
Postuar nė: 16.11.2011, 18:01
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Stres, nervoz. Ama m'kalon. E di qe m'kalon. smil3dbd4dcd7b9f4.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
kombi
Postuar nė: 16.11.2011, 18:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4209
Antari Nr: 18791
Bashkangjitur: 29.11.2008smil3dbd4d75edb5e.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif


----------------------------------------
Askush nuk eshte autor i te vertetes apsolute!
[COLOR=red][FONT=Times][FONT=Courier][B]
PM
Top
kombi
Postuar nė: 16.11.2011, 18:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4209
Antari Nr: 18791
Bashkangjitur: 29.11.2008 Citim (packs @ 16.11.2011, 19:01)
Stres, nervoz. Ama m'kalon. E di qe m'kalon. smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Po Inshallah, po edhe ne mos te kaloft ti pe dishe cysh me e hjek vete smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Askush nuk eshte autor i te vertetes apsolute!
[COLOR=red][FONT=Times][FONT=Courier][B]
PM
Top
Pjeshka
Postuar nė: 16.11.2011, 18:04
Quote Post


FLM ZOT!
*****

Posti: Antarė
Postime: 1768
Antari Nr: 25395
Bashkangjitur: 06.07.2010 Citim (packs @ 16.11.2011, 19:01)
Stres, nervoz. Ama m'kalon. E di qe m'kalon. smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Amon mo edhe ti...njehere su bone rehat:)!


----------------------------------------
The real challange in life is not getting what you want but wanting what you have!
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 16.11.2011, 18:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (Pjeshka @ 16.11.2011, 19:04)
Amon mo edhe ti...njehere su bone rehat:)!

smil3dbd4e5e7563a.gif smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
packs
Postuar nė: 16.11.2011, 18:08
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (kombi @ 16.11.2011, 19:04)
Po Inshallah, po edhe ne mos te kaloft ti pe dishe cysh me e hjek vete smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Kysmet. smil3dbd4daabd491.gif Shpresoj edhe ti.


[/QUOTE]
Amon mo edhe ti...njehere su bone rehat:)!
 Citim


So kah ma don.  smil3dbd4daabd491.gif


smil4a8acf686328f.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
[QUOTE]

smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
vani-1
Postuar nė: 16.11.2011, 18:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1312
Antari Nr: 26370
Bashkangjitur: 04.04.2011pun shpi shpi pun
PM
Top
kombi
Postuar nė: 16.11.2011, 18:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4209
Antari Nr: 18791
Bashkangjitur: 29.11.2008 Citim (packs @ 16.11.2011, 19:08)
Kysmet. smil3dbd4daabd491.gif Shpresoj edhe ti.


[/QUOTE]
Amon mo edhe ti...njehere su bone rehat:)!

smil4a8acf686328f.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
[QUOTE]

smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Un per veti nuk shpresoj po shyqyr qe shpreson ti per mu dhe me ben kurreshtar me nis dhe un me shpresu edhe nji here smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Askush nuk eshte autor i te vertetes apsolute!
[COLOR=red][FONT=Times][FONT=Courier][B]
PM
Top
packs
Postuar nė: 16.11.2011, 18:11
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (kombi @ 16.11.2011, 19:10)
Amon mo edhe ti...njehere su bone rehat:)!

smil4a8acf686328f.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Un per veti nuk shpresoj po shyqyr qe shpreson ti per mu dhe me ben kurreshtar me nis dhe un me shpresu edhe nji here smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Shpreso shpreso. Ja psh mu edhe nja ni ore me kthehet buzeqeshja. smil3dbd4daabd491.gif Ty mas nja dy ma merr mendja. smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
kombi
Postuar nė: 16.11.2011, 18:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4209
Antari Nr: 18791
Bashkangjitur: 29.11.2008 Citim (packs @ 16.11.2011, 19:11)
Shpreso shpreso. Ja psh mu edhe nja ni ore me kthehet buzeqeshja. smil3dbd4daabd491.gif Ty mas nja dy ma merr mendja. smil3dbd4daabd491.gif

un e ruaja shpresen deri kur u paraqit Cak Norrisi, por pastaj e di ti mo cka i beri ai shpreses 8-)shyqyr ti qe e ke me ore smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Askush nuk eshte autor i te vertetes apsolute!
[COLOR=red][FONT=Times][FONT=Courier][B]
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 16.11.2011, 19:18
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004Teper mire, edhe pse disa gjera kane ngec ne vend smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
festina
  Postuar nė: 16.11.2011, 20:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Shumė kam qesh sot, grupi(shok-shoqe) nė trajnim "nuk janė normal"

...Pėr ndryshe mė pret testi i radhės! smil3dbd4d99c6eaa.gif smile5dbook45.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 16.11.2011, 20:52
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (festina @ 16.11.2011, 20:45)


...Pėr ndryshe mė pret testi i radhės! smil3dbd4d99c6eaa.gif smile5dbook45.gif

Suksese smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top

Topic Options Faqe: (191) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio