Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> "vendosėn penis mbi flamuin islam
Rumbinjan
Postuar nė: 25.01.2012, 15:08
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 35
Antari Nr: 19421
Bashkangjitur: 11.01.2009Muftinia e BFI Strugė nė emėr tė besimtarėve islam nga treva e jonė reagon ashpėr lidhur me disa pamje e gjeste anti islame tė realizuara nė Karnevalin e f. Vevēan

i cili tradicionalisht mbahet nė qendėr tė fshatit, respektivisht tė realizuar mė dt. 14.01.2012 v.

"Posedojmė video materiale dhe CD nga kjo pamje e shėmtuar qė gjithqysh se ėshtė pėr ēdo gjykim tė ashpėr e rigiroz. Nga kėto materiale shifet qartė se njė qytetar i tyre me njė farė ēallme-fesi nė kokė mban nė dorė librin e shenjtė tė Islamit, por tek ai shkruan: Kuron, ndėrsa disa qytetarė tė tjerė tė veshur me xhybe e hixhab bijnė nė sexhde mbi flamurin islam e nė tė qėndron njė PENIS gjigantė mbi njė metėr i gjatė", thuhet nė reagimin e myftinisė sė Strugės.


"Shifen pamje tė pedofilisė dhe dukuri tjera anti islame, qė gjithqysh se me kėto pamje nxiten ndjenjat dhe ashpėrsohen marrėdhėniet ndėrkonfesionale e ndėrentnike, edhe ashtu tė brishta nė kėtė nėnqiell.Muftinia e BFI Strugė e gjykon shumė ashpėr kėtė gjest qė e mbėshtet Komuna e Vevēanit nė krye me kryetarin e kėsaj Komune".

"Si shenjė e parė, kėrkojmė nga Qeveria e RM dhe Ministria pėrkatėse qė kjo Komunė e Vevēanit tė shlyhet nga regjistri i Komunave tė RM dhe kėrkojmė me ngulm qė ky kryetar i kėsaj Komune tė japi dorėheqje automatikisht tė parevokuar nga ky post dhe tė kėrkojė falje publike para opinionit tė RM, ndėrsa pėr hapat tona tė mėtutjeshme si Muftini e Bashkėsisė Islame, do t`i informojmė me kohė mediumet tona tė shkruara dhe elektronike qė veprojnė nė kėtė nėnqiell", thuhet nė reagim.

Videoja nuk duhet tė shikohet nga fėmijėt

http://www.youtube.com/verify_age?next_url...player_embedded


----------------------------------------
[COLOR=red][/COLOR][/B]Paqja mbreti i kultures,Lufta ushtar i saj...
PM
Top
Strider
Postuar nė: 25.01.2012, 15:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007Po ky gest qe paten be keta,mua nuk me habiten,sepse tregojne se sa kafshe te vertet jane kto njerez qe skan asgje njerezore pos ne lekure te njerezve..


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
---OXO---
Postuar nė: 25.01.2012, 15:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1864
Antari Nr: 18038
Bashkangjitur: 20.10.2008 Citim (Strider @ 25.01.2012, 16:33)
Po ky gest qe paten be keta,mua nuk me habiten,sepse tregojne se sa kafshe te vertet jane kto njerez qe skan asgje njerezore pos ne lekure te njerezve..

Jo, kete gjest qe e paskan bere, eshte teper e veshtire qe ta gelltisim, po sikur ata me kete gjest te dalin tamam kafshe....

Se tash keto shkarravina, s'po i gjejne chare identitetit tyre, ne se kemi per borxh t'ua durojme nazet dhe fluskat qe po i nxjerrin. Kjo vertet qenka nje gjest qe s'mund te lehet me kaq, sepse kur e ben nje shka i vockel, ende me teper te iriton.

Shpresoj qe te gjithe shqiptaret ku do qe jane te reflektojne dhe te gjykojne rastin nje here e mire! Qe me pas te alarmohet i gjithe komuniteti islam ne bote, qe ta gjeje ne harte se ku gjendet ky vend dhe ta fshi nga ajo.


----------------------------------------
Mirėsjellja s'i bėn keq askujtė...
PM
Top
tina_21
Postuar nė: 25.01.2012, 15:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 934
Antari Nr: 22164
Bashkangjitur: 04.05.2009Allahu i shkaterrofte kto lloj njerzish
PM
Top
Boss76
Postuar nė: 25.01.2012, 16:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 968
Antari Nr: 19012
Bashkangjitur: 15.12.2008 Citim (Strider @ 25.01.2012, 16:33)
Po ky gest qe paten be keta,mua nuk me habiten,sepse tregojne se sa kafshe te vertet jane kto njerez qe skan asgje njerezore pos ne lekure te njerezve..

ēfar kafshe, ja kalojn kafshes,, smil3dbd4d8676346.gif shiqo aty afer femi te vegjel edhe tallen,, Islami eshte i paster nga talljet e qafirave, tash duhet partit shqiptare ta ēojn zerin te thirin popullin ne rezimin e qeveris se qeveria e ka organizu ket maskarellek..

All-llahu i shkatroft Amin

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Boss76 nė 25.01.2012, 16:11


----------------------------------------
Kevther
Ne, vėrtet, tė dhamė ty shumė tė mira. Andaj ti falu dhe prej kurban pėr hir tė Zotit tėnd. E s'ka dyshim se urrejtėsi yt ėshtė farėsosur.
PMUsers Website
Top
US-Marines
Postuar nė: 25.01.2012, 16:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1032
Antari Nr: 17269
Bashkangjitur: 12.09.2008Ama e fort e mbajshin n'dor. smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Shtej u kishte mbet vec ti hipin ene t'shetejtin neper Vevcani smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Feja e shqiptarit asht SHQIPTARIA!
PM
Top
vllahi
Postuar nė: 25.01.2012, 17:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2200
Antari Nr: 16914
Bashkangjitur: 22.08.2008ncncncncncncncn,kjo eshte e tepert

Kjo eshte ofendim i rende per besimtaret Islam

Dhe me e keqja spo shof reagime ose pak e hiq,,,,,,,

P.S kta po i kalojn kufijte ,gjera te shpifura,ofendime ne baza kombtaree fetare diskriminime...zoti hajrin


----------------------------------------
idealistat filloin luften

trimat luftojne

te pamerituarit marrin pushtetin
PM
Top
want3d
Postuar nė: 25.01.2012, 18:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007Allahu eshte deshmitar dhe i Gjithdijshem per cdogje qe veprojne jomuslimanet.Ai na ka porosit neve besimtareve me kete ajet.

O ju qe besuat! Mos i merrni per miq ata te cilve u eshte dhene libri para jush edhe as jobesimtaret qe me fene tuaj tallen dhe luajne. Kinie dro Allahun po qe se jeni besimtare.----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
TONI-TE
Postuar nė: 25.01.2012, 19:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 281
Antari Nr: 19499
Bashkangjitur: 12.01.2009All-llahu i vrafte keto qafira,po ku jan be kta politikan "shqiptare"kemi heshtur per cdo ofendim qe na ka ardhe por kjo eshte e tepert kjo me te vertet nuk kaperdhihet.
PM
Top
INSTRUKTOR
Postuar nė: 25.01.2012, 19:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 451
Antari Nr: 14624
Bashkangjitur: 27.03.2008Veleshta kėrkon dorėheqjen e kreut tė Vevēanit
Strugė, 25 janar - Kėshilli i Bashkėsisė Lokale i fshatit Veleshtė tė Strugės, pėrmes njė kumtese pėr mediat ka njoftuar se nė mbledhjen e saj tė fundit mė 24 janar, pėrveē tė tjerash ka shqyrtuar edhe Reagimin e Muftinisė sė BFI-sė sė Strugės lidhur me Karnavalin e Vevēanit tė mbajtur mė datė 13 dhe 14 janar tė vitit 2012.

Nė mbledhje kryesia e B.L. ka sjellė konkluzione nė mėnyrė unanime nė tė cilat bėn disa kėrkesa nga autoritetet e komunės sė Vevēanit dhe nėse kėto nuk pėrmbushen atėherė do tė merren masa edhe nė praktikė.

“Fillimisht Bashkėsia Lokale e fshatit Veleshtė e mbėshtet fuqishėm dhe pa rezervė reagimin e Muftinisė sė BFI-sė nė Strugė dhe i gjykon ashpėr sekuencat e kėtij karnavali ku fyhen dhe nėnēmohen vlerat islame tė kėsaj popullate me besim islam.

Kėrkojmė me ngulm qė kryetari i Komunės sė Vevēanit tė japė dorėheqje tė parevokueshme nga ky post i cili lejoi qė tė fyhen ndjenjat e besimtarėve islam.

Nėse kryetari i Komunės sė Vevēanit nuk e bėn kėtė gjest atėherė ne si Veleshtė qė jemi edhe fqinjė me fshatin Vevēan edhe pse nuk kemi pasur ndonjė konflikt deri mė sot, do tė kėrkojmė nga ambulanca e Vevēanit qė funksionon nė Veleshtė me dekada tė tėra tė shpėrngulet nga vendbanimi jonė menjėherė”, thuhet nė kumtesėn e dėrguar pėr mediat nga B.L. e fshatit Veleshtė.
PM
Top
FLAMUR_07
Postuar nė: 25.01.2012, 20:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 771
Antari Nr: 10777
Bashkangjitur: 07.11.2007BASHKESIA ISLAME E MAQEDONISE DUHET TI NJOFTON AMBASADAT PER KETE RAST , QELLIMI I SHKIJEVE KA QENE QE TI OFENDOJNE SHQIPTARET SEPSE POPULLATA SHQIPTARE E MAQEDONISE I PERKET FEJES ISLAME KURSE ATA KANE OFENDUAR GJITHE BESIMTARET ISLAM NE RUZULLIN TOKESOR


un ja dergova kete video al jazera


----------------------------------------
PEOPLE GET THE GOVERNMENT THEY DESERVE
PM
Top
sweet_THUG
Postuar nė: 25.01.2012, 20:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 739
Antari Nr: 25796
Bashkangjitur: 21.12.2010Ku jan ato qe vritshin e pritshin per fene ktu nforum a !!!

nPakistan sun shkoni se larg , po ktu mor a , organizone ni protest tpakten edhe une do visha!


----------------------------------------
I love doing things that others can't , I love beeing an alpha male.
PM
Top
FLAMUR_07
Postuar nė: 25.01.2012, 20:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 771
Antari Nr: 10777
Bashkangjitur: 07.11.2007 Citim (sweet_THUG @ 25.01.2012, 21:45)
Ku jan ato qe vritshin e pritshin per fene ktu nforum a !!!

nPakistan sun shkoni se larg , po ktu mor a , organizone ni protest tpakten edhe une do visha!

te lumte , te lumte, se duhet patjeter te organizohet ndonje proteste,


----------------------------------------
PEOPLE GET THE GOVERNMENT THEY DESERVE
PM
Top
sweet_THUG
Postuar nė: 25.01.2012, 20:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 739
Antari Nr: 25796
Bashkangjitur: 21.12.2010 Citim (FLAMUR_07 @ 25.01.2012, 21:48)
te lumte , te lumte, se duhet patjeter te organizohet ndonje proteste,

po normal , ma rand se ktu qe na kan prek nfe askundi nbote
kjo fyerje eshte ma e renda

edhe tani i thonin mirsevjen miroslav ncncn

kjo o per luft


----------------------------------------
I love doing things that others can't , I love beeing an alpha male.
PM
Top
Albana_gl
Postuar nė: 25.01.2012, 21:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1278
Antari Nr: 20085
Bashkangjitur: 25.01.2009 Citim (sweet_THUG @ 25.01.2012, 21:45)
Ku jan ato qe vritshin e pritshin per fene ktu nforum a !!!

nPakistan sun shkoni se larg , po ktu mor a , organizone ni protest tpakten edhe une do visha!

Per te mbajtur neve proteste kudo ne Maqedoni (Tetove-Shkup-Gostivar) s'pari duhet te marrim mesim nga Kosova se si duhet protestohet....

Sa e saaa provokime na bejne neve, dhe prap heshtim, jemi te tmerrshem....
Kur isha ne proteste ne Kosove me 14 dhe 22 janar, te gjithe me thonin ju shkupjant dhe gjithe shqiptaret e Maqedonise jeni te dobet per proteste, per te ngritur zerin qe u bejne padrejtesi, dhe une mbeta e shtangur prap me erdhi inat qe ashtu thane per neve, por ne anen tjeter mire e kane... Shkurt e shqippp neve duhet shuuum te mesojme nga kosovaret..


----------------------------------------
Une dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn, tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja..!!
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio