Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ma merr mendja qe duhet mu fol!
MIX
Postuar nė: 31.08.2012, 19:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011Spo du me ja nxon vendin EDI RAMES me ksi temash por se pata qare pa e hap edhe ni here kete teme. Xhi oshte tuj ndoh me forumin, po shof nji renje shume te modhe te angazhimit ama shaam te madhe a!!! Eh si e mbaj mend une kete forum, sa debati boheshte sa temat diskutoheshin kishe cka me lexu edhe nese sdishe me shkru sen e shtaj shaam dobet oshte hejj ndermerrni naj sen ju te administrates! smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
masa
Postuar nė: 31.08.2012, 23:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 93
Antari Nr: 27199
Bashkangjitur: 22.02.2012ndoshta vete emri i forumit nuk i terhjek njerzit me u kyc ne debate sepse nuk e ndjejn veten si studenta tere jeten, e studentat te cilet duhet me debatu nuk po duan me humb kohen e rinis duke fol ketu se me siguri kan pune me te rendesishme,plus nuk kan pare shumica.P.sh.ke 100 den. ne xhep edhe ato a i ke!!!cka me bo me to mi rujt me pagujt internetin qe mos ta ndalin ,me ble cigare, me dal me jan shok ne kafe.... fukaralleku na myti krejt o njeri nuk po di a e kupton po du me thene a e ndjen se edhe gishtat nuk u shkojne me shkru jan ne depresion total...e le mo mendja qe u ka bo expire smil3dbd4e02c5440.gif smil3dbd4e02c5440.gif smil3dbd4e02c5440.gif


----------------------------------------
Gjithmon dikush apo dicka na mungon!
PM
Top
Hera
Postuar nė: 01.09.2012, 17:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012 Citim (MIX @ 31.08.2012, 13:02)
Spo du me ja nxon vendin EDI RAMES me ksi temash por se pata qare pa e hap edhe ni here kete teme. Xhi oshte tuj ndoh me forumin, po shof nji renje shume te modhe te angazhimit ama shaam te madhe a!!! Eh si e mbaj mend une kete forum, sa debati boheshte sa temat diskutoheshin kishe cka me lexu edhe nese sdishe me shkru sen e shtaj shaam dobet oshte hejj ndermerrni naj sen ju te administrates! smil3dbd4e4c2e742.gif

Nuk ke cfar te diskutosh eshte njera prej ceshtjeve primare qe verehet ketu. Temat qe postohen ketu pa asnje lloj kontrolli jane ato qe ja kane humbur efektin forumit, cfar ka per tu diskutuar ne tema te tilla: Shtrohet nje rruge ne kete vend, i vendosen ca kubza aty ose ketu, i kishte zene bisteka floket njera (edhe pse askush ate nuk e njehe se nuk eshte person publik aspak), nje femijut te vogel i kishte ndodhur te urinonte ne klase te pare etj... pastaj edhe ato pak tema qe mund te diskutohen behen te pa dikutueshme me qasje jo serioze te forumisteve qe ato postime nuk kane aspak te bejen me temen, niveli i lart i ofendimeve nuk ka asnje lloj mirembajtje nga te ashtuquajturit Administrator apo Medoerator. Thote nje fjale qe po nuk u kujdese vete per shtepine mos prit qe fqinjet do kujdesen per shtepine tende... Interesi me i madhe qe te kete debat dhe vizitor forumi eshte i vete atyre qe kane hapur nje faqe te tille, arsyet perse nuk kujdesen e dine vete ata.

Pershendetje.
PM
Top
MIX
Postuar nė: 01.09.2012, 20:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (Hera @ 01.09.2012, 18:41)
Nuk ke cfar te diskutosh eshte njera prej ceshtjeve primare qe verehet ketu. Temat qe postohen ketu pa asnje lloj kontrolli jane ato qe ja kane humbur efektin forumit, cfar ka per tu diskutuar ne tema te tilla: Shtrohet nje rruge ne kete vend, i vendosen ca kubza aty ose ketu, i kishte zene bisteka floket njera (edhe pse askush ate nuk e njehe se nuk eshte person publik aspak), nje femijut te vogel i kishte ndodhur te urinonte ne klase te pare etj... pastaj edhe ato pak tema qe mund te diskutohen behen te pa dikutueshme me qasje jo serioze te forumisteve qe ato postime nuk kane aspak te bejen me temen, niveli i lart i ofendimeve nuk ka asnje lloj mirembajtje nga te ashtuquajturit Administrator apo Medoerator. Thote nje fjale qe po nuk u kujdese vete per shtepine mos prit qe fqinjet do kujdesen per shtepine tende... Interesi me i madhe qe te kete debat dhe vizitor forumi eshte i vete atyre qe kane hapur nje faqe te tille, arsyet perse nuk kujdesen e dine vete ata.

Pershendetje.

Po bre ti cika e mir, mire po thu po ne te gjith sidomos ju te shkollumit ma shaam duhet te bojm najsen me majt ne nivel forumin e me bo naj muhabet ktu se nrajshe sbon puna. Kallxo naj formull xhi duhet te bojna me e gjall pak? E kom fjalen me e gjall shtaj se kur vine zgjedhjet e kur perzihet l***i ather gjallet vet mo smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 01.09.2012, 20:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010Folni ju folni, veq folni. Nuk jeni kah e dini qe gjithcka eshte kah protokolohet smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Mos beni, o kukuuuuuu masnej smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
ßina
Postuar nė: 01.09.2012, 21:13
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Ma merr mendja qe krejt fajet pushimet verore i kane. smil4a8ad6df85dde.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
Hera
Postuar nė: 02.09.2012, 13:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012 Citim (MIX @ 01.09.2012, 14:40)
Po bre ti cika e mir, mire po thu po ne te gjith sidomos ju te shkollumit ma shaam duhet te bojm najsen me majt ne nivel forumin e me bo naj muhabet ktu se nrajshe sbon puna. Kallxo naj formull xhi duhet te bojna me e gjall pak? E kom fjalen me e gjall shtaj se kur vine zgjedhjet e kur perzihet l***i ather gjallet vet mo smil3dbd4daabd491.gif

Jo un nauk di se ma shum se klase te pest nuk kam shku ne shkoll cfar e shkollumi un smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Nuk nevojitet formula thjeshte te hiqen temat qe nuk kan subjekt diskutimi, te modifikohen replikat qe ofendojne njeri tjeter forumistat si dhe te loboj pak me shume EDI.RAMA, jo me na largu edhe neve ( se po dergon mesazhe private: motro pse spo vin ti forum tjeter e qeso sene hahaha) nga forumi por qe te sjelle edhe te tjere smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
FLAMUR_07
Postuar nė: 02.09.2012, 19:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 771
Antari Nr: 10777
Bashkangjitur: 07.11.2007un per vehten e vizitoja me pare shpesh kete forum , ralle ndonjehere kyqesha ne bisede, por arsyeja se pse nuk e vizitoj tash eshte se kur hapet ndonje teme serioze
disa anetare ne vend qe te japin mendimet e tyre per temen ata i mbushin nga disa faqe me chit chat duke u tallur mdermjet vehtes, dhe kjo normal lejohet nga moderatoret dhe me kohet vizitoret e forumit e shofin forumin jo serioz


----------------------------------------
PEOPLE GET THE GOVERNMENT THEY DESERVE
PM
Top
Kacurelja
Postuar nė: 02.09.2012, 20:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008Shume antar te dikurshem tanime jan pasiv...ne perjashtim te disave...dikur ishte ndryshe... smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top
ramanda.e
Postuar nė: 02.09.2012, 20:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 362
Antari Nr: 23678
Bashkangjitur: 09.11.2009Mu ne fillim shum me pelqejte ki forum..pastaj ubo pak si forum fmish jo per studenta edhe kjo eshte arsya pse shum rall e vizitoj


----------------------------------------
Fshetėsia e jetės sė lumtur nuk ėshtė tė bėsh c'tė duash,por tė duash atė qė bėn.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio