Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Skandaloze !!
Gjyla
Postuar nė: 06.09.2012, 10:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 53
Antari Nr: 26172
Bashkangjitur: 28.02.2011Gjendje alarmante ne Tetove.Koheve te fundit nga SHkupi dhe vendet tjera sjellin kamiona te mbushur plot me qen endacak dhe i zbarkojne ne Tetove.Gje qe demton shum imazhin e qytetit dhe qytetaret.
Sot ne mengjes tek sa po shkonin femijet ne shkolle e pash me syt e mi se si nje famije e kafshoi nje qen endacak.Tmerrr.

I lutemi Komunes se Tetoves qe te merret seriozish me kete ceshtje sepse rezikohen femijet e vegjel dhe popullata ne pergjithsi e tetoves .

Te vjen turp kur jeton ne nje vend kur e shef se ne c gjendje eshte nga keto fenomene te papergjegjshme nga ana e komunes.

PM
Top
alb_te
Postuar nė: 06.09.2012, 10:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Gjyla a te kafshoj ty ceni endack smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
1302989420
Postuar nė: 06.09.2012, 11:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 232
Antari Nr: 16989
Bashkangjitur: 28.08.2008ske faj jo..aty ka FSHMN-ja ka plot qen endacak bile ato jane plot me semundje se shifen nga pamja..po ashtu edhe aty nga spitali ne qender plot...ncncncn qytete me 12 mije student ama edhe me qen plot :@@@@


----------------------------------------
-Fakti qė i sėmuri po shkon mirė nuk do tė thotė se diagnoza juaj ėshtė e saktė–Samuel J.Meitzer,mjek
PM
Top
MIX
Postuar nė: 06.09.2012, 11:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011Po pajtona me Gjylan ene une amon duhet ta sish Gjyla se deri sa ka shume qen ne mes te Shkupit qe per cdo mengjez hyne e dalin ne parlament e qeveri do kese gjithkah qen endacak
PM
Top
blerim77
Postuar nė: 06.09.2012, 16:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 507
Antari Nr: 19513
Bashkangjitur: 13.01.2009Mos e ngucni komunen se skan koh te miren me " punet e qenve,bejn pun shum ma te mdhaja,regullojne ruge,regullojne ujesjellesin,ndreqin shkolla,ndertojn fabrika,hapin vende te reja per pune,ndertojn stadiume,teatra,biblioteka" e ju e lutni komunen te meret me qent endacak.mosni ju lutem mos e pengoni komunen ton te dashur ne punet qe n'a i bejne ne qytetin ton :p
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 06.09.2012, 17:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (alb_te @ 06.09.2012, 11:36)
Gjyla a te kafshoj ty ceni endack smil3dbd4e5e7563a.gif

gjylen un kam me e kafshu hahaha


qent endacak jan interesand hm njejt si timi si ki alb-te jan ty i perzen ata prap vin hmm


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
ßina
Postuar nė: 06.09.2012, 21:47
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009ncnc edhe qente ja paskan nis me i korruptu, politike te flliqt kane shkijet


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
jetah
Postuar nė: 06.09.2012, 23:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3359
Antari Nr: 19363
Bashkangjitur: 07.01.2009Ky problem ne Tetove eshte me vite te tera..Pse te interesohen ata ne komune te ndermarin ndonje aksion..ata nuk jane te rezikuar,,,,Ne mengjes nuk mund te kalosh tek Arabati sepse mbi 20 qen jane aty ....Disaa here jam detyruar te kthehem prape te shkoj nga ana tjeter ne shkolle....Po fundi fundit ata ne komune vet jane QEN dhe ju dhimbsen familjaret e tyre...

Ky postim ėshtė ndryshuar nga jetah nė 06.09.2012, 23:55


----------------------------------------
"Edhe tradhtaret e duan Atdheun,sepse ju duhet per ta shitur"

Don't call me fyrom call me ILIRIDA
PMEmail PosterUsers Website
Top
ramanda.e
Postuar nė: 07.09.2012, 00:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 362
Antari Nr: 23678
Bashkangjitur: 09.11.2009Oj gjylo shko ankohu te komuna se ktu ska hajr


----------------------------------------
Fshetėsia e jetės sė lumtur nuk ėshtė tė bėsh c'tė duash,por tė duash atė qė bėn.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio