Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Bleona flet pėr videon nudo
ferizaji17
Postuar nė: 08.09.2012, 18:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 842
Antari Nr: 17731
Bashkangjitur: 05.10.2008Bleona Qereti ka reaguar pas publikimit tė njė video ku ajo shfaqej nudo. Ajo shprehet e indinjuar, duke thėnė se ajo video ėshtė regjistruar fshehurazi, ndėrsa ajo pėrgatitej pėr njė koncert nė Shkodėr.

Kėngėtarja shprehet se kjo video i ka shkaktuar shqetėsim tė madh familjes dhe asaj vetė dhe pėr kėtė arsye ka kėrkuar mirėkuptimin e njerėzve.

‘Miqtė e mi, sikundėr e keni parė kėto dy ditė nė internet po qarkullon njė video, me pėrshkrimin ‘Bleona Nudo’. Siē besoj e keni kuptuar, parė edhe ju, ajo ėshtė njė video e xhiruar me celular nga njė person (s’di nė duhet ta quaj fans), i cili pasi e ka kryer vjedhurazi kėtė regjistrim e ka shpėrndarė nė YouTube dhe rrjete tė tjera.

E ndjeva tė nevojshme ta bėja kėtė sqarim pėr tė gjithė fansat qė po mė shkruajnė ‘non-stop’ nė Facebook. Unė kam qenė duke u bėrė gati pėr performancėn e radhės qė kisha nė Shkodėr, kur ky person ka ēarė ēadrėn ku ne kishim improvizuar dhomėn e ndėrrimit dhe ka bėrė kėtė video, e cila na ka shkaktuar shqetėsim mua, familjes dhe fansave tė mi. Shpresoj nė mirėkuptimin tuaj! Bleona’, ka thėnė Bleona nė faqen e saj nė Facebook. (tema)

Nga sekonda e 26Ky postim ėshtė ndryshuar nga ferizaji17 nė 08.09.2012, 18:40
PMUsers Website
Top
babarekes
Postuar nė: 08.09.2012, 18:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Gjina xhi i paskan buu hmm
kjo e ndershme ka qen cikaa


Ku mundi ta shoh videon


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
ferizaji17
Postuar nė: 08.09.2012, 18:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 842
Antari Nr: 17731
Bashkangjitur: 05.10.2008 Citim (babarekes @ 08.09.2012, 19:50)
Gjina xhi i paskan buu hmm
kjo e ndershme ka qen cikaa


Ku mundi ta shoh videon

Nė youtube..
PMUsers Website
Top
babarekes
Postuar nė: 08.09.2012, 18:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (ferizaji17 @ 08.09.2012, 19:54)
Nė youtube..

xhoma linkin


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
PRADA_
Postuar nė: 08.09.2012, 20:09
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009woow Bleona, dukeshe si Lopė smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
Hera
Postuar nė: 09.09.2012, 13:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012 Citim (ferizaji17 @ 08.09.2012, 12:39)
Bleona Qereti ka reaguar pas publikimit tė njė video ku ajo shfaqej nudo. Ajo shprehet e indinjuar, duke thėnė se ajo video ėshtė regjistruar fshehurazi, ndėrsa ajo pėrgatitej pėr njė koncert nė Shkodėr.

Kėngėtarja shprehet se kjo video i ka shkaktuar shqetėsim tė madh familjes dhe asaj vetė dhe pėr kėtė arsye ka kėrkuar mirėkuptimin e njerėzve.

‘Miqtė e mi, sikundėr e keni parė kėto dy ditė nė internet po qarkullon njė video, me pėrshkrimin ‘Bleona Nudo’. Siē besoj e keni kuptuar, parė edhe ju, ajo ėshtė njė video e xhiruar me celular nga njė person (s’di nė duhet ta quaj fans), i cili pasi e ka kryer vjedhurazi kėtė regjistrim e ka shpėrndarė nė YouTube dhe rrjete tė tjera.

E ndjeva tė nevojshme ta bėja kėtė sqarim pėr tė gjithė fansat qė po mė shkruajnė ‘non-stop’ nė Facebook. Unė kam qenė duke u bėrė gati pėr performancėn e radhės qė kisha nė Shkodėr, kur ky person ka ēarė ēadrėn ku ne kishim improvizuar dhomėn e ndėrrimit dhe ka bėrė kėtė video, e cila na ka shkaktuar shqetėsim mua, familjes dhe fansave tė mi. Shpresoj nė mirėkuptimin tuaj! Bleona’, ka thėnė Bleona nė faqen e saj nė Facebook. (tema)

Nga sekonda e 26

Dje gjithediten kam pare nje video te tille qe sillej ne FB, poooor as qe me shkonte ne mendje me shiku se cka permbante, mendoja qe nuk ja vlene mund te jete montazh foto montazhe apo gjera te tilla te ngjaishme por pas ketij sqarimi u bera kurioze.

Si moj Bleona bene sqarim dhe thua qe jane shqetesuar familja e fansat e ti, se qenka marre fshehurazi regjistrimi e blla bllaa.. po edhe para stafit bashkpunues nudo no comment ne fund te fundit te gjithe e dime qe je femer edhe e ke por PUBLIKUN DUHET RESPEKTUAR Bleona dhe jo te arrish te jesh ne qender te vemendjes se publikut me budallallyqe te tilla...po pse mi e reklamon smil3dbd4dcd7b9f4.gif nejse nejse bon cka te duash smil3dbd4dbc14f3f.gif
PM
Top
MIX
Postuar nė: 09.09.2012, 13:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (Hera @ 09.09.2012, 14:01)
Dje gjithediten kam pare nje video te tille qe sillej ne FB, poooor as qe me shkonte ne mendje me shiku se cka permbante, mendoja qe nuk ja vlene  mund te jete montazh foto montazhe apo gjera te tilla te ngjaishme por pas ketij sqarimi u  bera kurioze.

Si moj Bleona bene sqarim dhe thua qe jane shqetesuar familja e fansat e ti,  se qenka marre fshehurazi regjistrimi e blla bllaa.. po edhe para stafit bashkpunues  nudo no comment ne fund te fundit te gjithe e dime qe je femer edhe e ke por PUBLIKUN DUHET RESPEKTUAR Bleona dhe jo  te arrish te jesh ne qender te vemendjes se publikut me budallallyqe te tilla...po pse mi e reklamon  smil3dbd4dcd7b9f4.gif  nejse nejse bon cka te duash  smil3dbd4dbc14f3f.gif

Oni mi ne ta reklamiri se xhonat e shejshta duhet me pas mundsi mi pa te xhith smil3dbd4daabd491.gif

eeeuuuuuuu shtaj e pash ene une vidon po kjo kejt e paska kallxu hahahha

Ky postim ėshtė ndryshuar nga MIX nė 09.09.2012, 14:01
PM
Top
Boss76
Postuar nė: 09.09.2012, 20:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 968
Antari Nr: 19012
Bashkangjitur: 15.12.2008ki inēizim eshte pregaditur me dijen e blelopes!! un medoj si videoja e karadashianit nga nena e saj,


----------------------------------------
Kevther
Ne, vėrtet, tė dhamė ty shumė tė mira. Andaj ti falu dhe prej kurban pėr hir tė Zotit tėnd. E s'ka dyshim se urrejtėsi yt ėshtė farėsosur.
PMUsers Website
Top
MIX
Postuar nė: 09.09.2012, 23:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (Boss76 @ 09.09.2012, 21:03)
ki inēizim eshte pregaditur me dijen e blelopes!! un medoj si videoja e karadashianit nga nena e saj,

po oni be njeri, si do xhi oshte puna kjo ka pas qejf me na kallxu at senin e vet dhe ne e pame, dikuje i pelqeu dikujte jo dhe u maru kjo pune, oshte pune qejfi heyyy, si thojne xhinja nuk prishet qejfi insanit smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 10.09.2012, 01:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009
http://www.youtube.com/watch?v=iWtuQLiBzDY


mgjan se i ka mestracionet sen i vee mejrr
alwaysat hahahah hecc un tt i vijee oj bleonaa

hmmm
shaum cejc kaa shaum qif e kom hmmmmm


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio