Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Zgjedhjet erdhen..Tetova ende pa UJ
Gentz
Postuar nė: 23.01.2013, 17:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 25198
Bashkangjitur: 06.06.2010Zgjedhjet erdhen dhe premtimet boshe te organeve te komunes se tetoves se do zgjidhet ceshtja e ujit po shihen..

Edhe 4 km thuan se duhet deri sa te arije tubi...sigurt e kan lan mbas zgjedhjeve qe per kater vitet e ardhshme ti vendosin edhe 4 km tub te mbetur qe te kemi uj
PM
Top
strong_07
Postuar nė: 23.01.2013, 19:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 638
Antari Nr: 8559
Bashkangjitur: 21.07.2007Mos beni Panik kot e kot se \tetova ka uj sa te duani
PMMSN
Top
LEGJENDA1
Postuar nė: 23.01.2013, 19:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 80
Antari Nr: 27643
Bashkangjitur: 08.01.2013 Citim (strong_07 @ 23.01.2013, 13:03)
Mos beni Panik kot e kot se \tetova ka uj sa te duani

te lumt ajo goje
PM
Top
soprano1
Postuar nė: 23.01.2013, 22:34
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 44
Antari Nr: 8258
Bashkangjitur: 06.07.2007Nese plaka rren tragi nuk rren: un ende e degjoj perdite hidroforin duke punuar dhe harxhuar rryme tejmase. E ai punon kur ska uje.

Po ja per hir te krietarit te komunes kesaj radhe po ju besoj juve qe thoni se ka uje.
PM
Top
blerim77
Postuar nė: 24.01.2013, 00:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 507
Antari Nr: 19513
Bashkangjitur: 13.01.2009Se te dy partite ne fjale jeni berlloga ajo dihet qe moti,ama se edhe me ujin e pijshem do mundoheni te fitoni poena politike kete kur se kisha menduar.ama nga ju njeriu gjithcka mundet te prese.ju qe sot e akuzoni kryetarin aktual te tetoves pse be debila se regulluat ket problem kur e kishin komunen po sot ju paska kujtur se tetova spaska uj.te gjith per nje si te komunes se tetoves si te qeverise jeni debila dhe renaveca.skeni faj ju fajet i kemi ne qe ju votojme juve injoranteve dhe klloshareve.ju as er nuk merni nga politika e jo te beni politik.kjo vlen per te gjith ata qe tetoven e kan lene pa uj te pijshem qe 30 vite.moti koh ka qe sdal ne votime,mirepo ket radh do ta votoj kandidatin maqedonas per kryetar te komunes se tetoves.te pakten do ta ngushlloj veten do tham verte ska uj po shka(maqedon) eshte ky prandaj se regullon ket problem.po cka te tham per shkijet-shqiptar qe jan ma zi se maqedont.debila njerez

Ky postim ėshtė ndryshuar nga blerim77 nė 24.01.2013, 00:55
PM
Top
Gentz
Postuar nė: 24.01.2013, 11:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 25198
Bashkangjitur: 06.06.2010ju qe thoni qe ka uj..turp te mbroni nje te pavertete..


Tetovė, Komuna nuk ka para pėr ndėrtimin e ujėsjellėsit
http://alsat-m.tv/index.php?news=181988

qe dmth ..E paskan vjedhur edhe kredine qe thane se e moren, po edhe dyqanet qe i shiten .


Vetem keto e hane turpin me buk
PM
Top
Jack-Jones
Postuar nė: 24.01.2013, 13:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 188
Antari Nr: 27603
Bashkangjitur: 25.11.2012Mir e keni ju tetovaret,,mir va ka bo kryetari...un kam qejf edhe 4 vjet tjera te fitoje sadia qe te thaheni krejte pa uje,se ju vet e votut,,tash mos ankoheni...votonja perseri,,se kshu ju duhet juve...mbaheni me PDSH dhe qendroni pa uje.. smil3dbd4e398ff7b.gif
PM
Top
blerim77
Postuar nė: 24.01.2013, 15:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 507
Antari Nr: 19513
Bashkangjitur: 13.01.2009Jack-jones..... Mir de,sipas logjikes tende tetovaret vetem pse se kan votuar bdi-ne,do duhet te thahen per uj.nuk besoj se vertet e thua dhe e mendon kete,mendoj se ben shaka.po kta qe e kan tash komunen jan deshtaka fund e krye,po si do pergjigjesh ti kur edhe ne kohen e keyetarit te bdi-se tetova skishte uj.ej keni hy ferave shum keq,nga ky popull mos pritni te denoheni,ama nga zoti te jeni te sigurt se do te denoheni.
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 24.01.2013, 15:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012 Citim (blerim77 @ 24.01.2013, 09:27)
Jack-jones..... Mir de,sipas logjikes tende tetovaret vetem pse se kan votuar bdi-ne,do duhet te thahen per uj.nuk besoj se vertet e thua dhe e mendon kete,mendoj se ben shaka.po kta qe e kan tash komunen jan deshtaka fund e krye,po si do pergjigjesh ti kur edhe ne kohen e keyetarit te bdi-se tetova skishte uj.ej keni hy ferave shum keq,nga ky popull mos pritni te denoheni,ama nga zoti te jeni te sigurt se do te denoheni.

Ke te drejte.Tetova ka pas dy probleme me te mdhaja,ate te komunikacionit,gjegjesisht rruges kryesore qe ishte njekaheshe dhe ujit.BDI e zgjidhi problemin e bulevardit gjate mandatit te Hazbi Likes,kurse keta cfare zgjidhen,asgje.Keshtu qe BDI pasi zgjidhi problemin e bulevardit e ben edhe ujin,kurse ky qe sberi asgje ky se ben kurre,pse them keshtu.A e votoj keshilli qe ti shet dyqanet qe jane prone e komunes dhe vet tha se me keta mjete do behet ujesjellsi,dhe cu be,asgje,mjetet sdihen ku kane shku,kurse ujesjellsi askund.Keto jane fakte te pamohushme.
PM
Top
blerim77
Postuar nė: 24.01.2013, 15:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 507
Antari Nr: 19513
Bashkangjitur: 13.01.2009Trimi80....se di pse i ngatron gjerat be djal.ktu folet per ujin ti tregon per bulevarin.benu i sinqert dhe trego drejt:nese tetova i kishte dy probleme te medha,uji i pijshem dhe ruga(bulevardi qe e ceken ti),cila ishte me primare dhe cili problem u desht te zgjidhet i pari,a uji per pije a bulevardi.mos akuzoni te tjeret per te njejtat deshtime qe i keni edhe ju.kshtu qe te dy palet edhe me ujin per pije beni politik.zoti do ju denoje o debila
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 24.01.2013, 16:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012 Citim (blerim77 @ 24.01.2013, 09:58)
Trimi80....se di pse i ngatron gjerat be djal.ktu folet per ujin ti tregon per bulevarin.benu i sinqert dhe trego drejt:nese tetova i kishte dy probleme te medha,uji i pijshem dhe ruga(bulevardi qe e ceken ti),cila ishte me primare dhe cili problem u desht te zgjidhet i pari,a uji per pije a bulevardi.mos akuzoni te tjeret per te njejtat deshtime qe i keni edhe ju.kshtu qe te dy palet edhe me ujin per pije beni politik.zoti do ju denoje o debila

o i mjere,ti spaske fare logjikė.Nuk mundesh ti fusish dyja partite me nje thes,kur njera e ka be nje proekt te madh e tjetra asgje.Edhe pse eshte dashur te behet edhe uji,normal se eshte primare.
PM
Top
blerim77
Postuar nė: 24.01.2013, 19:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 507
Antari Nr: 19513
Bashkangjitur: 13.01.2009Trimi80...sdi pse ofendon dhe behesh agresiv.shiqo un ty sdo te them as i mjere po as rugac ,po do ta tregoj logjiken time pse te dy partite i shtie me nje thes:cila do qoft parti ne pushtet shqiptaret jetojn keq,cila do qoft parti eshte ne pushtet tetova ska uj per pije,kumanova ska investime,shkupi ska perspektive per shqiptare etj etj.ala don logjik per partite tona te kalbura.tash hajt na trego te gjithve,deri sa problemi i ujit ishte prioritet pse nuk e regulluat po sot vajtoni gjoja se verte merziteni per ket problem.ti ke problem me realitetin dhe me logjiken.
PM
Top
LEGJENDA1
Postuar nė: 24.01.2013, 20:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 80
Antari Nr: 27643
Bashkangjitur: 08.01.2013qeveria e ka anashkalo shum tetove gostivar
PM
Top
Alfusion
Postuar nė: 24.01.2013, 22:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 330
Antari Nr: 27261
Bashkangjitur: 02.04.2012uje nuk ka .
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio