Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kujdes kujdes kujdes
Bistrica
Postuar nė: 25.01.2013, 13:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 560
Antari Nr: 26571
Bashkangjitur: 30.05.2011Para disa ditėve ishte njė temė se forumin e kontrollon shėrbimi i fshehtė,por sot zbulova se ndiēen edhe antarėt e forumit jashtė nė teren dmth (rrugėve) por jo nga shėrbimi i fshehtė.

Prej sot unė nuk jam mė nė forum...kjo ėshtė shkrimi im i fundit, nėse hy pėrsėri nė
forum ai qė mė ka zbuluar le tė vijė dhe tė mė pėshtyjė nė fytyrė.e dinė ai ka marrė
mesazhin e ksaj shkrimi.

Respekte pėr gjithė antarė tė forumit dhe disa administratorė.

Pėr ēdo parashtrimi tė ndonjė pyetje nuk do tė pėrgjigjem.
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 25.01.2013, 14:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012bistrica mue me dit sa me ndjekn vlaa po hic von sme behet vlaa
PM
Top
Jack-Jones
Postuar nė: 25.01.2013, 14:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 188
Antari Nr: 27603
Bashkangjitur: 25.11.2012Skije faj,se ky ene ashtau forum fmijsh o...mbecit me te mira..ma falni nese dike kam ofenduar,,tungi

cao forumista smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
Gentz
Postuar nė: 25.01.2013, 14:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 25198
Bashkangjitur: 06.06.2010Po vet ky forum eshte i spiunave mos tju vie keq :)
PM
Top
Alfusion
Postuar nė: 25.01.2013, 21:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 330
Antari Nr: 27261
Bashkangjitur: 02.04.2012thot njeri se disa prej juve jane drejtor i drejtorive te republikes maqedonis po u ndjeka dikush haha mos u boni qesharak .
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio