Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Tre Gjerat Pa Te Cilat Nuk Mundeni, Ne jete
kritiku_1
Postuar nė: 05.05.2008, 13:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4095
Antari Nr: 10472
Bashkangjitur: 26.10.2007Ushqimi ( vecanerisht 2 banane dhe 1 kivi ne dite )

Burimet e informacionit ( internet, gazeta dhe televizor)

Sex.


Shenoni edhe ju ...


----------------------------------------
Kur asgje nuk eshte e sigurt, gjithcka eshte e mundur...
PM
Top
BlueRinaa
  Postuar nė: 05.05.2008, 13:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 449
Antari Nr: 14605
Bashkangjitur: 26.03.20081.vetura ime

2. cell phone

3.pc

ka edhe shume tjera normal smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Dett ar battre at ha alskat och forlorat an at inte ha alskat alls…
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 05.05.2008, 13:47
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.20081. Ajer 2. Uje 3. Ushqim

hehe, por gjithashtu nuk mundem edhe pa burimet e informacionit, patjeter te di se cka ndodh me boten.


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 05.05.2008, 14:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.20061-dashuri
2-tel/mobil
3-pa gjum
PM
Top
PRESIDENT
Postuar nė: 05.05.2008, 16:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 197
Antari Nr: 13098
Bashkangjitur: 24.01.2008.. smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga PRESIDENT nė 05.05.2008, 16:23
PM
Top
alvin
Postuar nė: 05.05.2008, 16:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Nuk mundem pa vajzen time vogelushe...princezen time te vogel....


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
transparenti21
Postuar nė: 06.05.2008, 07:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 208
Antari Nr: 3446
Bashkangjitur: 19.10.2006kompjutori

gjum ( pushim, relaksim )

ushqim.
PM
Top
kritiku_1
Postuar nė: 06.05.2008, 13:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4095
Antari Nr: 10472
Bashkangjitur: 26.10.2007 Citim (alvin @ 05.05.2008, 16:39)
Nuk mundem pa vajzen time vogelushe...princezen time te vogel....

Kur u ben 3 gjera, kjo eshte vetem nje...

smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kur asgje nuk eshte e sigurt, gjithcka eshte e mundur...
PM
Top
shkupjanja
Postuar nė: 06.05.2008, 19:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4760
Antari Nr: 12354
Bashkangjitur: 29.12.2007 Citim (alvin @ 05.05.2008, 16:39)
Nuk mundem pa vajzen time vogelushe...princezen time te vogel....

shife njoni shum dashurum kana smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Mos thuaj kurr se s'eshte jeta per ty! Mos u dorezo, ne veten mos dysho!
PM
Top
alvin
Postuar nė: 06.05.2008, 19:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008C`te bej...epo atehere ja edhe dy-nuk mundem pa gruan dhe pa cigaren hehehehe


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
INSTRUKTOR
Postuar nė: 06.05.2008, 19:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 451
Antari Nr: 14624
Bashkangjitur: 27.03.2008Eh ka shum gjera por tre jane;

-PROFESJONI
-FAMILJA
-CIGARJA
PM
Top
sulltana
Postuar nė: 06.05.2008, 21:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 221
Antari Nr: 15083
Bashkangjitur: 19.04.2008Tri gjėra qė i pėrdor gjithmonė dhe pa to nuk mundem tė jetoj :

E drejta
e vėrteta
urtia
PMUsers Website
Top
v3rbatim
Postuar nė: 06.05.2008, 22:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2444
Antari Nr: 6905
Bashkangjitur: 13.04.2007Ndergjegja
Vetbesimi
Sinqeriteti


----------------------------------------
Thuaj: "S'ka dyshim se vdekja prej tė cilės po ikni, ka pėr t'ju zėnė, e mandej do tė silleni te Ai qė e di tė padukshmen dhe tė dukshmen, dhe atėherė Ai do t'ju njoftojė me atė qė keni punuar".
(Sure Xhum’a: 8)Femra duhet ta ruajė trupin si pasurinė, nė qoftė se dėshiron qė mashkulli tė ndihet si gjurmues i arit.
PM
Top
DARDANI_40
Postuar nė: 06.05.2008, 22:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1406
Antari Nr: 12388
Bashkangjitur: 30.12.2007
Zoti.

Identiteti kombetar,

Familja.
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 06.05.2008, 22:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007 Citim (DARDANI_40 @ 06.05.2008, 22:15)
Zoti.

Identiteti kombetar,

Familja.

1.


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio