Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Nė mes tė Tetovės mungon Flamuri Shqiptar
babarekes
Postuar nė: 02.09.2014, 16:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009
Ligji pėr pėrdorim zyrtar tė simboleve nuk rrespektohet nė mes tė Tetovės.
Nė gjykatėn themelore tė Tetovės nuk ėahtė vendosurr flamuri Shqiptar edhe pse dihet pėrrqindja e popullsisė Shqiptare nė Tetovė.
Lusim kryetarin e gjykates sė Tetovės qė ėshtė Shqiptarė qė ta rrespektoj ligjin dhe ta vendoj dhe flamurrin Shqiptar krah aty shtetror, dhe njėkohsish kjo tregon dhe demaskon edhe njė herr Genjeshtrat njė dekadshe (10 vjeēare) tė BDI se kemi zyrtarizu Flamurin Kombėtar.
Ja fake-foto.
Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
ylly007
Postuar nė: 02.09.2014, 19:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1436
Antari Nr: 4814
Bashkangjitur: 21.12.2006 Citim (babarekes @ 02.09.2014, 17:35)
Ligji pėr pėrdorim zyrtar tė simboleve nuk rrespektohet nė mes tė Tetovės.
Nė gjykatėn themelore tė Tetovės nuk ėahtė vendosurr flamuri Shqiptar edhe pse dihet pėrrqindja e popullsisė Shqiptare nė Tetovė.
Lusim kryetarin e gjykates sė Tetovės qė ėshtė Shqiptarė qė ta rrespektoj ligjin dhe ta vendoj dhe flamurrin Shqiptar krah aty shtetror, dhe njėkohsish kjo tregon dhe demaskon edhe njė herr Genjeshtrat njė dekadshe (10 vjeēare) tė BDI se kemi zyrtarizu Flamurin Kombėtar.
Ja fake-foto.
Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

e kjo eshte MADE IN BDI !
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio