Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pėrshendetje
Mbinjeriu
Postuar nė: 05.11.2014, 14:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009



Meqė kemi kaluar shumė kohė nė kėtė forum dhe meqė tani nė pėrgjithėsi forumet ua ka zbehur imazhin disi rrjeti social fb,ku shumė nga anėtarėt u kam shkru n'pm me i ftu pėr miqėsi andej nga fb-ja,thashė tė ua tregoj emrin dhe mbiemrin nėse ka ndonjė qė do tė jemi miqė:Edonis Selca


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
emmy
Postuar nė: 05.11.2014, 17:19
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009



 Citim (Mbinjeriu @ 05.11.2014, 15:46)
Meqė kemi kaluar shumė kohė nė kėtė forum dhe meqė tani nė pėrgjithėsi forumet ua ka zbehur imazhin disi rrjeti social fb,ku shumė nga anėtarėt u kam shkru n'pm me i ftu pėr miqėsi andej nga fb-ja,thashė tė ua tregoj emrin dhe mbiemrin nėse ka ndonjė qė do tė jemi miqė:Edonis Selca

Je i sigurte? smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 13.04.2019, 21:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008



 Citim (emmy @ 05.11.2014, 18:19)
Je i sigurte? smil3dbd4e5e7563a.gif

S`e ka keq jo smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio