Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> A DUHET BDI TE JETE ENDE NE QEVERI
 
A DUHET BDI TE JETE ENDE NE QEVERI
PO [ 36 ]  [48.65%]
JO [ 38 ]  [51.35%]
Gjitėsejt vota: 74
Mysafirėt nuk kanė tė drejtė votimi 
Ben_i
Postuar nė 18.11.2008, 18:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 1073
Bashkangjitur: 23.04.2006PO


JO
PM
Top
LIMMI
Postuar nė 18.11.2008, 19:07
Quote Post


Ujku ne mesin tuaj!!
*****

Posti: Antarė
Postime: 7174
Antari Nr: 6797
Bashkangjitur: 07.04.2007Me sondazhin ton duhet apo nuk duhet nuk ndryshojm asgje.
BDI qendron ne qeveri edhe perkunder sondazheve te studentet.info apo te ndonji institucioni me te larte.


rrespekt me te mira.....


----------------------------------------
Kujdes mos i bėni padrejtėsi vetes, se edhe ashtu tė tjerėt do tė jenė tė padrejt me ju.
PMEmail Poster
Top
studenti pr
Postuar nė 18.11.2008, 20:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 72
Antari Nr: 3229
Bashkangjitur: 09.10.2006JO (e madhe)
Askush nuk e ka pritur qe BDI-ja do te konsumohet kaq shpejt dhe nuk ka cka ben me ne qeveri se vetem sherre priten prej saj.
respekte


----------------------------------------
Llogaritni veten para se te llogaritni!!
PM
Top
TeToVa-BoY
Postuar nė 18.11.2008, 20:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 409
Antari Nr: 15381
Bashkangjitur: 07.05.2008Me thon per PDSH-n ene ajo sbon te jete ne qeveri epo ather xhi te bojm sen shkoj une te rej agje morash te reje njona.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga TeToVa-BoY nė 18.11.2008, 20:10


----------------------------------------
PaSuRiA Ta PriSh JeTeN //
VarFNia E BoN TNjejTeN //
PM
Top
Median
Postuar nė 18.11.2008, 20:56
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 17765
Bashkangjitur: 07.10.2008Auuu se pdsh e knachi kur ke ne pushtet pun te madhe boni .. :) po rini bre pash zotin bile BDI nuk shiten mafiash si Thachi (A)
Cka boni Thachi ne pushtet per 2 vjet ?? kurgjo hiqq ..
E ju BDI po doni me bo per 2 muj gjithqka po pritni boni saber .. >
PM
Top
Frenki
Postuar nė 18.11.2008, 21:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008po bre duhet te qendroj...


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
CONCORDO
Postuar nė 18.11.2008, 21:23
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 18590
Bashkangjitur: 18.11.2008PO, sigurisnt duhet...
PM
Top
Frankfurt
Postuar nė 18.11.2008, 22:09
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 16
Antari Nr: 18348
Bashkangjitur: 06.11.2008Mendoj qe duhet te qendroj edhe pse jam sympatizus i PDSH-se mendoj qe duhet te qendroj se paku 2 VJET dhe pastaj te shohim se a ka bere dicka a jo ;)
PMMSN
Top
toka
Postuar nė 18.11.2008, 23:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 325
Antari Nr: 18486
Bashkangjitur: 14.11.2008Nuk do te thote se Kush duhet me nejt e kush jo..

Edhe BDI edhe PDSH kan qene ne Qeveri.. Prej asnjeres nuk kina pa hajr..

Ne maqedoni ende egziston fjala..

JEPE LEKUN E MER BUREKUN..

PM
Top
toka
Postuar nė 18.11.2008, 23:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 325
Antari Nr: 18486
Bashkangjitur: 14.11.2008PO fund i fundit le te jete BDI edhe ksaj radhe e tana mund pak ma mire me i dallu njera prej tjetres..
PM
Top
lawyer_222
Postuar nė 18.11.2008, 23:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 399
Antari Nr: 6524
Bashkangjitur: 23.03.2007Sa i perket pyetjes se a duhet qe te qendron BDI ne pushtet ketu shoh dy pergjigje PO dhe JO.
Sigurisht se pergjigja e forumisteve te nderuar varet nga kendveshtrimi te cilin e shohen ata poziten e BDI-se ne qeveri, ne qofte se shihen ne interes te pergjithshem kombetar qartazi dihet se cila eshte pergjigja per qendrimin e BDI-se ne qeveri,dmth eshte (JO)
Ndersa nese shikohet qendrimi i BDI-se ne qeveri nga aspekti tjeter i interesave personale grupore dhe kriminale vjen ne shprehje pergjigja (PO)
Besoj se sadopak isha i qarte ! ! !


----------------------------------------


"Koha ėshtė e maskarenjve, por Atdheu i Shqiptarėve "
PM
Top
njeri
Postuar nė 18.11.2008, 23:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007hej...eshte normale se asnjera parti nuk mund te beje "cudira" kur eshte ne qeveri!
BDI mori persiper krejt luften...(e fugi mbi vete...)...ajo nuk ishte ne gjendje ta zgjidhte statusin e ushtareve dhe invalidet e luftes...
kjo tregon paaftesin e saj ne politik.!
(po...ajo punon... u citi penzi branitellave)..
eshte nje parti qe...nuk e vazhdon punen atu ku e la pdsh..po e rezon kejt ate...po nje e vecanti qe e ka nga te tjerat...nuk nis me ndertu asen..!
JO nuk meriton te ri ne qeveri..!


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
LIMMI
Postuar nė 19.11.2008, 00:14
Quote Post


Ujku ne mesin tuaj!!
*****

Posti: Antarė
Postime: 7174
Antari Nr: 6797
Bashkangjitur: 07.04.2007 Citim (Median @ 18.11.2008, 22:56)
Auuu se pdsh e knachi kur ke ne pushtet pun te madhe boni .. :) po rini bre pash zotin bile BDI nuk shiten mafiash si Thachi (A)
Cka boni Thachi ne pushtet per 2 vjet ?? kurgjo hiqq ..
E ju BDI po doni me bo per 2 muj gjithqka po pritni boni saber .. >

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kujdes mos i bėni padrejtėsi vetes, se edhe ashtu tė tjerėt do tė jenė tė padrejt me ju.
PMEmail Poster
Top
DONNA18
Postuar nė 19.11.2008, 00:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 161
Antari Nr: 14552
Bashkangjitur: 24.03.2008ishalla sa ma shpejt del BDI nga qeveria se shqiptart veq sherrin po ja shohin sa ishte PDSH ne qeveri nuk guxojshin policia me hy nshpia te shqiptarve e tashh po dalin njerzit po ankohen ne TV na kishe ja dham voten per tmir po jooooo :S aj as qe po nin bile eshte ul nkarrik nxet aty sja nin per kerkon po veq per xhepin e vet valla ...........edhe thaci nuk u kon i keqq bash ju ka ndihmu shqiptarve hapi ambullanten ne disa katune shkollen etj etj a ali ahmeti po ka frik prej GruEvskit cka po thot aj po bohett kisha pas qef nqeveri mu kon IMER SELMANI se qaj osht njeri valla edhe i menqur ..
PM
Top
andy
Postuar nė 19.11.2008, 00:37
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Imer Selmani per momentin nuk ka force per te bere pjese e qeverise, pse nuk ka forc nga shkaku se partia e tij ka vetem 3 deputet sikur te kishte 15 ose 18 sa ka BDI-ja ateher do te kishte force edhe ate cfar force.
Forca e DR-se do te ishte si ato cunamet qe e godasin Indonezin.


Tash ti kthehem pak temes, BDI duhet ta kushtezon Gruevskin me dalje nga qeveri por njeher duhet qe te pregadis ndonje plan se cka duhet ti ploteson Gruevski Ahmetit.

Per momentin a eshte ne qeveri BDI a nuk eshte per ne shqiptaret njejte eshte, sepse pala tjeter cka kan dasht e kan arrit. Po sikur edhe PDSH-ja te ishte ne qeveri Gruevski do ti kishte thene ti rri urt se ke shum pak deputet.

Tash ai e ka ne dore gjithe dhe cka don ai ben, sepse ka 63 a 4 deputet.
Badihava se deputetet shqiptare e akuzojn per dicka ate, badihava se dalin ne proteste shqiptaret atij nuk i behet von, badihava se dalin ne TV shqiptaret te revoltuar sepse ai njejt e ka, me nje fjale ne shqiptaret per momentin per Gruevskin jena badihava. Sepse jena te percar edhe ma keq se ne Palestin si Hamasi dhe Fatahu, ashtu me duket.


Ishalla behet mir sepse fajin per kete me shum mendoj se e ka BDI-ja qe nuk e shfrytezon forcen e vet, pastaj edhe PDSH-ja qe deshiron te hy ne qeveri edhe pse nuk ka fitu te blloku shqiptare.


Gjithe te mirat.


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio