Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Edhe sa yje ne flamur
Kosowars
Postuar nė: 29.01.2009, 00:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008Pėrfaqėsues tė banorėve malazezė nė Kosovė u kėrkojnė institucioneve shtetėrore tė Kosovės tė kenė trajtim tė barabartė me komunitetet e tjera qė jetojnė nė republikė.
Pas kerkeses se Malit te Zi, kerkesen e saj do ta beje edhe republika popullore e Kines


\Ps:Kjo e fundit shaka----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
The_Light
Postuar nė: 29.01.2009, 00:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5780
Antari Nr: 14786
Bashkangjitur: 03.04.2008 Citim (Kosowars @ 29.01.2009, 02:00)


\Ps:Kjo e fundit shaka

Jo nuk asht qudi, a e ke pa te stupcat smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
نعم، انا أحب الله

*********
kumanovali- Barca's FAN
*********
PMUsers Website
Top
skystar
Postuar nė: 29.01.2009, 00:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3320
Antari Nr: 17504
Bashkangjitur: 24.09.2008Pale sa kerkesa per njohjen si pakice do dalin prej Bonstilli???


KUr de na dale naj Zulu prej Kosove..


Kto te kines si pranojna se shtohen frajk ene po bahen shumice pastaj. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Edhe pse flasim me te njejten gjuhe, realiteti nuk eshte i njejte per te gjithe
PMUsers Website
Top
valonny
Postuar nė: 29.01.2009, 00:05
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 13
Antari Nr: 19603
Bashkangjitur: 14.01.2009Kjo tregon se shqiptaret Kosovar nuk jane shpirtengushte dhe etnocentrik. argumentet tjera per keta cilesi jane se Kosovaret flijuan flamurin, himnin dhe stemen per hir te shtet-formimit. ata tregohen tolerant se liria nuk eshte per nje komb dhe per nje grup por per te gjithe njerezit...ata shkuan bile edhe me larg. ata flijuan edhe fjalen komb ne kushtetute. Kosova eshte e kosovareve jo vetem e shqiptareve...ka shum shum
por s'prish pune se tentativa eshte me hy ne familjen europiane keshtu qe edhe flamuri kosovar po mundohet me arrit numrin e yjeve te flamurit te UE-se.
pershendetje,
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 29.01.2009, 00:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008 Citim (valonny @ 29.01.2009, 02:05)
Kosova eshte e kosovareve jo vetem e shqiptareve

Po e 95% shqiptareve dhe 5% minoritareve


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
Genius.D
Postuar nė: 29.01.2009, 00:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1643
Antari Nr: 18720
Bashkangjitur: 26.11.2008Qysh ja ka nis qeshtu me kerku te drejta ne Kosove...kur kan me ardhe edhe prej xhungles edhe kan me kerku me vendojs ndonje shenje ne flamur....kjo nuk do ishte qudi per ne...


----------------------------------------
Kur te kthehesh ne shtepi nese me gjen duke studiuar te lutem me zgjo nga gjumi
( v ) PRIZREN ( v )
MANCHESTER UNITED BEST TEAM
PM
Top
skystar
Postuar nė: 29.01.2009, 00:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3320
Antari Nr: 17504
Bashkangjitur: 24.09.2008URL e fotografise: http://www.sonburn.com/images/mid/8078_StarsBlueBackgroundSB.jpg


Mas 100 vjetve keshtu ka me u bo flamuri Kosoves


----------------------------------------
Edhe pse flasim me te njejten gjuhe, realiteti nuk eshte i njejte per te gjithe
PMUsers Website
Top
andy
Postuar nė: 29.01.2009, 00:49
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005 Citim (skystar @ 29.01.2009, 02:47)
URL e fotografise: http://www.sonburn.com/images/mid/8078_StarsBlueBackgroundSB.jpg


Mas 100 vjetve keshtu ka me u bo flamuri Kosoves

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
Genius.D
Postuar nė: 29.01.2009, 00:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1643
Antari Nr: 18720
Bashkangjitur: 26.11.2008 Citim (skystar @ 29.01.2009, 02:47)
URL e fotografise: http://www.sonburn.com/images/mid/8078_StarsBlueBackgroundSB.jpg


Mas 100 vjetve keshtu ka me u bo flamuri Kosoves

valla nuk e ke keq veq duhet te kete edhe ndonje tjer shenje....se veq ylla pranohet disi.... smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


ja nje pije prej meje qe e ke dizajnu flamurin.... smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kur te kthehesh ne shtepi nese me gjen duke studiuar te lutem me zgjo nga gjumi
( v ) PRIZREN ( v )
MANCHESTER UNITED BEST TEAM
PM
Top
valonny
Postuar nė: 29.01.2009, 00:52
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 13
Antari Nr: 19603
Bashkangjitur: 14.01.2009skystar je ke qellu por prap kane me gjet naj fajde tjeter,
kan me than qe do yje jan me te vegjel edhe mos na diskriminoni, hehehe

pershendetje
PM
Top
architekti
Postuar nė: 29.01.2009, 01:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 964
Antari Nr: 19862
Bashkangjitur: 20.01.2009ene ne shqiptaret e maqedonis kur de shkojm andi de thauna vinja ni yll ene per ne smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 29.01.2009, 01:48
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (skystar @ 29.01.2009, 02:47)
URL e fotografise: http://www.sonburn.com/images/mid/8078_StarsBlueBackgroundSB.jpg


Mas 100 vjetve keshtu ka me u bo flamuri Kosoves

smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
AMONI
Postuar nė: 29.01.2009, 01:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1811
Antari Nr: 13254
Bashkangjitur: 29.01.2008po nese fillojne te shtojne yje ende, le ta quajn kosoven atehere: Toka e yjeve.


----------------------------------------
Qeta njohesh te miren, duhet ta besh te miren. - Aristoteli, kojshia jem.
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 29.01.2009, 01:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007Kush po mi shan mua cernagorcit.....


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
andy
Postuar nė: 29.01.2009, 02:55
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005 Citim (Ulqinaku @ 29.01.2009, 03:52)
Kush po mi shan mua cernagorcit.....

HO ene tej ije ke ajo grupa si i kerkoni te drejtat ne Kosove?


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio