Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> DR-ja fiton ne Haraqine?, !
New_Democrats
Postuar nė: 05.04.2009, 19:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007Sipas informatave te para ne komunen e Haraqines DR-ja ka fitu,respektivisht kandidati i tyre Bastri Bajrami ndaj rivalit te BDI-se Shefik Duraku.
Ne komunen e Likoves,Dr-ja ka humb me rezulltat te ngushte ndaj Sadulla Durakut dhe dihet qe edhe ne Cair ka humb me rezulltat te thelle.


----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
culi_ch
Postuar nė: 05.04.2009, 19:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 382
Antari Nr: 17811
Bashkangjitur: 09.10.2008Urime, edhe une e ndegjova te Sitel Tv, kjo eshte mire, edhe pse ka mund ende ma mire te jet.


----------------------------------------
"The only real mistake is the one from which we learn nothing."
"Always keep your words soft and sweet, just in case you have to eat them."
PM
Top
New_Democrats
Postuar nė: 05.04.2009, 20:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007DR-ja ne raundin e pare ne Haraqine humbi me 280 vota epersi,ndersa ne raundin e dyte fitoi bindshem ndaj BDI-se per 700 vota ma shume...


----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
duki
Postuar nė: 05.04.2009, 20:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 419
Antari Nr: 8534
Bashkangjitur: 20.07.2007haj perhajr.


----------------------------------------
PRANVERE E RE!
PM
Top
culi_ch
Postuar nė: 05.04.2009, 20:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 382
Antari Nr: 17811
Bashkangjitur: 09.10.2008 Citim (New_Democrats @ 05.04.2009, 21:22)
DR-ja ne raundin e pare ne Haraqine humbi me 280 vota epersi,ndersa ne raundin e dyte fitoi bindshem ndaj BDI-se per 700 vota ma shume...

Prap PDSh-ja u ka ndihmu nuk duhet te folni keq, haha.
Sidoqoft, Urime DR-se


----------------------------------------
"The only real mistake is the one from which we learn nothing."
"Always keep your words soft and sweet, just in case you have to eat them."
PM
Top
New_Democrats
Postuar nė: 05.04.2009, 20:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007 Citim (culi_ch @ 05.04.2009, 21:28)
Prap PDSh-ja u ka ndihmu nuk duhet te folni keq, haha.
Sidoqoft, Urime DR-se

Individualisht gjithe kane ndihmu,doren n'zemer nje tifoz i Dr-se dhe i PDSH-se asnjehere nuk do mundej te votojne nje kandidat te BDI-se.
Sidoqofte ja morem nje komune BDI-se.


----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
Naja
Postuar nė: 05.04.2009, 20:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 61
Antari Nr: 2542
Bashkangjitur: 01.09.2006Hehhe uime edhe DR, imer selamni meriton edhe me shume,

BDI me nuk ekziston,
PM
Top
may
Postuar nė: 05.04.2009, 20:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 87
Antari Nr: 17699
Bashkangjitur: 03.10.2008urime per Haracinen.....
PM
Top
hiTmiXx
Postuar nė: 05.04.2009, 20:39
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 42
Antari Nr: 19474
Bashkangjitur: 12.01.2009Ky informacion eshte i sakte, Dr-ja merr Haracinen me mbi 600 vota epersi
PM
Top
New_Democrats
Postuar nė: 05.04.2009, 20:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007Haraqina nuk eshte ndonje komune e madhe,mirepo e ka simboliken e vet,pershkak se Ali Ahmeti deri vone votat i mirte ne emer te betejes se Haraqines,ne emer te luftetarve te saj,ndersa duke pasur parasysh se ne zgjedhjet e 1 qershorit kjo parti kishte 2900 vota,ndersa PDSH 1100 ,tash e humbi perfundimisht legjitimitetin nga kjo humbje ndaj DR-se.


----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
culi_ch
Postuar nė: 05.04.2009, 20:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 382
Antari Nr: 17811
Bashkangjitur: 09.10.2008 Citim (New_Democrats @ 05.04.2009, 21:30)
Individualisht gjithe kane ndihmu,doren n'zemer nje tifoz i Dr-se dhe i PDSH-se asnjehere nuk do mundej te votojne nje kandidat te BDI-se.
Sidoqofte ja morem nje komune BDI-se.

Keshtu te kam qejf kur folen smil3dbd4e398ff7b.gif.


----------------------------------------
"The only real mistake is the one from which we learn nothing."
"Always keep your words soft and sweet, just in case you have to eat them."
PM
Top
sanitari
Postuar nė: 05.04.2009, 20:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 366
Antari Nr: 10957
Bashkangjitur: 11.11.2007 Citim (New_Democrats @ 05.04.2009, 21:30)
Individualisht gjithe kane ndihmu,doren n'zemer nje tifoz i Dr-se dhe i PDSH-se asnjehere nuk do mundej te votojne nje kandidat te BDI-se.
Sidoqofte ja morem nje komune BDI-se.

urime urime new democrat
gjitashtu flm per beshtjet per tetoven
urime
PM
Top
v3rbatim
Postuar nė: 05.04.2009, 20:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2444
Antari Nr: 6905
Bashkangjitur: 13.04.2007Urime Urime DR-sė


----------------------------------------
Thuaj: "S'ka dyshim se vdekja prej tė cilės po ikni, ka pėr t'ju zėnė, e mandej do tė silleni te Ai qė e di tė padukshmen dhe tė dukshmen, dhe atėherė Ai do t'ju njoftojė me atė qė keni punuar".
(Sure Xhum’a: 8)Femra duhet ta ruajė trupin si pasurinė, nė qoftė se dėshiron qė mashkulli tė ndihet si gjurmues i arit.
PM
Top
visky
Postuar nė: 05.04.2009, 20:50
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 20321
Bashkangjitur: 03.02.2009miq te dashur,

eshte definitive se DR-ja ka fituar ne Haracine. Edhepse nuk eshte shume me rendesi, dallimi ne vota nuk eshte 600-700 vota, por 87. Edhe 1 plus e ben FITOREN!

Urime DR!!!
PM
Top
volume
Postuar nė: 05.04.2009, 21:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 68
Antari Nr: 20653
Bashkangjitur: 11.02.2009urime fitorja e dr-se ne harachin urime fitorja e pdsh-se ne tetov urime humbja e nevzat bejtes ne gosstivar huhuahauah
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio