Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Gafurr Adili formon parti politike
Brusalica
Postuar nė: 04.06.2009, 22:38
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 20549
Bashkangjitur: 09.02.2009Gafur Adili do te formoj parti politike. Kete informate sonte e degjova ne mes miqsh nga burime teper te besueshme. Partia me e re shqiptarve pritet te kete emrin PARTIA NACIONALISTE SHQIPTARE (PNSH) me seli qendrore ne Tetove.

Kjo parti do te udhehiqet nga Gafurr Adili, Jetmir Sejfuli, Ferit Ramadani, Bekim Adili dhe shume figura te ndritura te kombit shqiptar.

Urime partise me te re me shprese se me ne fund problemet e shqiptarve do te zgjidhen ne Maqedoni.

PM
Top
mbreti
Postuar nė: 04.06.2009, 22:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (Brusalica @ 04.06.2009, 23:38)
Gafur Adili do te formoj parti politike. Kete informate sonte e degjova ne mes miqsh nga burime teper te besueshme. Partia me e re shqiptarve pritet te kete emrin PARTIA NACIONALISTE SHQIPTARE (PNSH) me seli qendrore ne Tetove.

Kjo parti do te udhehiqet nga Gafurr Adili, Jetmir Sejfuli, Ferit Ramadani, Bekim Adili dhe shume figura te ndritura te kombit shqiptar.

Urime partise me te re me shprese se me ne fund problemet e shqiptarve do te zgjidhen ne Maqedoni.

Me fal qe po te pyes.
Ne kete postimin tend, askund nuk shoh figura te ndritura te popullit shqiptare. Cilet jane ata?


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
Lindi070
Postuar nė: 04.06.2009, 22:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1073
Antari Nr: 6510
Bashkangjitur: 23.03.2007Hajde shqiptare hajde shqiptare. Hajde Jetmir Sejfullna o te mjeret ne shqiptaret o te mjeret ne. Po nuk jemi ne per shtet bre, mire e kemi ne mire na ben sllavi, me vjen rende qe e them une kete se jam shume pro idese qe te perparojme sa me shume dhe mundesishte te ndahemi nga FYROM-i mirepo keshtu JO!
PO cfare figurash te ndritura na qenkshin keto bre?!!!!!!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Lindi070 nė 04.06.2009, 22:43


----------------------------------------


"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe."
PM
Top
antigay
Postuar nė: 04.06.2009, 22:45
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 12
Antari Nr: 22466
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (Brusalica @ 04.06.2009, 23:38)
Gafur Adili do te formoj parti politike. Kete informate sonte e degjova ne mes miqsh nga burime teper te besueshme. Partia me e re shqiptarve pritet te kete emrin PARTIA NACIONALISTE SHQIPTARE (PNSH) me seli qendrore ne Tetove.

Kjo parti do te udhehiqet nga Gafurr Adili, Jetmir Sejfuli, Ferit Ramadani, Bekim Adili dhe shume figura te ndritura te kombit shqiptar.

Urime partise me te re me shprese se me ne fund problemet e shqiptarve do te zgjidhen ne Maqedoni.

Shume po rrejken ato miqt e tu, ama edhe ti pak llud kanshe , os ju be so shume miqve, " behu besnik por bese mos zine".
Na a perdite e per nat e po bajm parti politike a, edhe cysh ja ka msy Gafurri pi ne AKSH ne kualicion me VMRO-ne aaaaaaa, a nashta me SDSM-ne aaa,e mara i gjor po paske rreshqit krejt e hajt.
Ages ti me sy cel po sheh endrra...
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 04.06.2009, 22:45
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Iu harxhun plumbat. I vrau gjithe shkijet Gafuri, tash i ka mbet politika...


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
toka
Postuar nė: 04.06.2009, 22:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 325
Antari Nr: 18486
Bashkangjitur: 14.11.2008Edhe na te Forumit duhet te Bejm nje Parti Politike.. edhe na duhet te Fitojm pak.. Nuk shkon vec Fukara..

HAJR INSHALLA
PM
Top
fato1
Postuar nė: 04.06.2009, 22:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007 Citim (toka @ 04.06.2009, 23:49)
Edhe na te Forumit duhet te Bejm nje Parti Politike.. edhe na duhet te Fitojm pak.. Nuk shkon vec Fukara..

HAJR INSHALLA

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


nuk e kam pas nder mend te qeshi sonte, ju flm smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
Shqipe1
Postuar nė: 04.06.2009, 22:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9463
Antari Nr: 6919
Bashkangjitur: 14.04.2007 Citim (Brusalica @ 04.06.2009, 23:38)
Kjo parti do te udhehiqet nga Gafurr Adili, Jetmir Sejfuli, Ferit Ramadani, Bekim Adili dhe shume figura te ndritura te kombit shqiptar.


Jetmir Mizivirin a figur te ndritur kombetare ma qujsh:-o smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif ???? ofofofooffo ky eshte Jetmir Mizivir dallaverxhija qe i vjodh gjysmen pareve qe ishin te mbledhura nga populli per tu ndertu Busti i Abdylselam Eminit .... Ncncnc ki prandaj eshte kyq ne kete parti te re qe ti mbush xhepat prap tash te bleje ndoshta golf 5 se me paret qe i vjodhe paret blejti golf 3 smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga art_rokerja nė 04.06.2009, 22:55


----------------------------------------
Don't dream your life, live your dream...
PMUsers Website
Top
blodyalboz
Postuar nė: 04.06.2009, 22:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6284
Antari Nr: 18034
Bashkangjitur: 20.10.2008 Citim (Brusalica @ 04.06.2009, 23:38)
Gafur Adili do te formoj parti politike. Kete informate sonte e degjova ne mes miqsh nga burime teper te besueshme. Partia me e re shqiptarve pritet te kete emrin PARTIA NACIONALISTE SHQIPTARE (PNSH) me seli qendrore ne Tetove.

Kjo parti do te udhehiqet nga Gafurr Adili, Jetmir Sejfuli, Ferit Ramadani, Bekim Adili dhe shume figura te ndritura te kombit shqiptar.

Urime partise me te re me shprese se me ne fund problemet e shqiptarve do te zgjidhen ne Maqedoni.

Ferit Ramadani?!?!!

ky eshte ne ldsh!
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 04.06.2009, 22:54
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (fato1 @ 04.06.2009, 23:52)
smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


nuk e kam pas nder mend te qeshi sonte, ju flm smil3dbd4e4c2e742.gif

E qeshura rrjedh natyrshem, s'duhet ta kesh patur ndermend! smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Lindi070
Postuar nė: 04.06.2009, 22:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1073
Antari Nr: 6510
Bashkangjitur: 23.03.2007 Citim (art_rokerja @ 04.06.2009, 23:53)
Jetmir Mizivirin a figur te ndritur kombetare ma qujsh:-o smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif ???? ofofofooffo ky eshte Jetmir Mizivir dallaverxhija qe i vjodh gjysmen pareve qe ishin te mbledhura nga populli per tu ndertu Busti i Abdylselam Eminit .... Ncncnc ki prandaj eshte kyq ne kete parti te re qe ti mbush xhepat prap tash te bleje ndoshta golf 5 se me paret qe i vjodhe paret blejti golf 3 smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Nje permiresim, jo Golf 3 por Golf 4. Golf 3 i ka kalu afati per disa persona smil3dbd4dcd7b9f4.gif


----------------------------------------


"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe."
PM
Top
Lindi070
Postuar nė: 04.06.2009, 22:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1073
Antari Nr: 6510
Bashkangjitur: 23.03.2007Nje pyetje per Brusalicen; prej ku eshte ky Bekim Adili?!


----------------------------------------


"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe."
PM
Top
toka
Postuar nė: 04.06.2009, 22:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 325
Antari Nr: 18486
Bashkangjitur: 14.11.2008NA cojn me zort te ceshim.. edhe pse kjo esht per te Qarre..
PM
Top
Siguria
Postuar nė: 04.06.2009, 22:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 508
Antari Nr: 22470
Bashkangjitur: 04.06.2009PO deri me tani gjithcka kemi bere nepermes internetit:lufte po, parti politike po, muhabete sa na ka dashte shpirti vec pune po bejme pak se. Tung
PM
Top
mbreti
Postuar nė: 04.06.2009, 22:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (Lindi070 @ 04.06.2009, 23:56)
Nje pyetje per Brusalicen; prej ku eshte ky Bekim Adili?!

Me sa e di une, eshte nga Kercova.


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top

Topic Options Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio