Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pas Pavarsis Lufte Ne Maqedoni, PAS PAVARSIS LUFTE NE MAQEDONI
Eksperti
Postuar nė: 17.10.2007, 11:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 50
Antari Nr: 8887
Bashkangjitur: 11.08.2007mendimet e miqve tane ???
PM
Top
Lediani
Postuar nė: 17.10.2007, 11:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006sbesoj.
99.9% JO luft.
sepse ska me burra qe sakrifikojnjeten per te dyten,treten here, katren here per te pasur luft.
Ndoshta luft politike do kemi, faktikisht kjo luft ekziston :)
PM
Top
muzi
Postuar nė: 17.10.2007, 12:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 979
Antari Nr: 9231
Bashkangjitur: 30.08.2007luft politike kemi dhe cdoher do te kete, por lufte te armatosur nuk besoj se do te kete, eshte ngopur popullata me thash e theme


----------------------------------------
BISMIL-LAHIRR-RRAHMANIRR-RRAHIM-Eshte Preambula e jetės
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio