Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (27) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Demokracia e Re - kriza brenda saj!
Lexo
Postuar nė: 15.01.2010, 15:09
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008Fotografi e jashtme

Vazhdojnė largimet nga Demokracia e Re. Partinė e Selmanit sot e braktisi edhe Argėtim Nagavci, me arsyetimin se DR-ja ėshtė shmangur nga siē u shpreh rruga tė cilėn e kanė trasuar Arbėr Xhaferi dhe Menduh Thaēi.

Nagavci pėr momentin deklaroi se nuk do ti bashkėngjitet ndonjė subjekti tjetėr politik, por tha se ka gjasa reale qė tė largohet plotėsisht nga politika. Ai hodhi poshtė zėrat se largohet pėr shkak tė pamundėsisė pėr tu pozicionuar nė ndonjėrin nga postet drejtuese tė DR-sė. Largimi i tij vjen njė ditė para mbajtjes sė kuvendit tė DR-sė ku pritet tė zgjedhėn edhe nėnkryetarėt dhe sekretarėt e kėsaj partie.

“Unė jam njėri ndėr iniciatorėt dhe njėkohėsisht themelues i DR-sė, tanimė ėshtė e qartė se nga ajo qė u morėm vesh ka largim tė dukshėm nga ajo qė ishim marrė vesh se pėr ēfarė arsye ne largohemi nga PDSH-ja dhe marrėveshjen qė e kishim kur dolėm nga PDSH-ja ėshtė qė tė mos largohemi nga politika tė cilėn e kanė trasuar Arbėr Xhaferi dhe Menduh Thaēi.

Nga ana tjetėr udhėhiqet njė politikė jo e mirė me resurset njerėzore dhe me vlerat nė parti, prandaj ka pakėnaqėsi shumė tė madhe. Nga ana tjetėr mėnyra se si komunikohet me BDI-nė dhe flirti me BDI-nė ėshtė kulminacioni i tė sė keqes nė Demokracinė e Re. mendoj se ky komunikim me BDI-nė ka pėr qėllim vetėm rruajtjen e karrierave politike tė disa individėve nė Demokracinė e Re”, theksoi Argėtim Nagavci, ish anėtarė i DR-sė.
Ndėrsa, nga DR-ja theksojnė se nė kėtė parti nuk ka vend pėr ata tė cilėt dėshirojnė tė ndėrtojnė karrierė personale nė kurriz tė partisė. /alsat-m/

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Lexo nė 15.01.2010, 15:14


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top
hey
Postuar nė: 15.01.2010, 15:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3786
Antari Nr: 10993
Bashkangjitur: 11.11.2007New_Democrats, cka tash???
PM
Top
DonDevil
Postuar nė: 15.01.2010, 15:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2653
Antari Nr: 19432
Bashkangjitur: 12.01.2009Kush paska mbet ketu tash?! Y.Selmani dhe truproja e tij mesiguri ..


----------------------------------------
Silent!
PM
Top
sekret-84
Postuar nė: 15.01.2010, 15:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007 Citim (hey @ 15.01.2010, 16:15)
New_Democrats, cka tash???

Tani serish behet Tony_PDSH
PM
Top
eros_77
Postuar nė: 15.01.2010, 15:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 554
Antari Nr: 3906
Bashkangjitur: 09.11.2006New_Democrats ka qen eshte dhe do te mbetet PDSHė....hahahahahahahahahahahaha Aj e ka ne shpirtė idealin e ARBĖR XHAFERIT .....;)
PM
Top
ki11a
Postuar nė: 15.01.2010, 15:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 225
Antari Nr: 19810
Bashkangjitur: 18.01.2009vaj baba vaj , hey shume njerez po largohen nga DR , a thu mos i kan mar ere ndonje partie te re qe do hapet haha. po edhe nese hapet qato njerezt te pa afte jane si ne PDSH si ne DR si dhe tek partit tjera. hey o new democrates mos e ke mbyll akontin , qohu dhe dil na trego qfar do behet tash me xhaxhin tan ka do ia mban ai . klm
PM
Top
IskenderB
Postuar nė: 15.01.2010, 15:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 167
Antari Nr: 24213
Bashkangjitur: 11.01.2010Nesėr me datė 16.01.2010 e ka Ditėn e Madhe Demokracia e Re, nė Hotel "Aleksandar Palace"-Shkup. Neser do tė ndahet shapa nga sheqeri. Neser do tė jetė dia mė e rėndėsishme e Demokracisė sė Re. Neser eshte mbledhja e Kėshillit Qendror.
Mos harroni nė politik ndodhin ēudira. Mund tė bėhet parti e forte por neser mund edhe te shkrihet.
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 15.01.2010, 15:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008A edhe te ju kan fillu transferat politik a smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
IskenderB
Postuar nė: 15.01.2010, 16:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 167
Antari Nr: 24213
Bashkangjitur: 11.01.2010 Citim (Revolucionari @ 15.01.2010, 16:51)
A edhe te ju kan fillu transferat politik a smil3dbd4e5e7563a.gif

Jo, transfere. Transfer bėjnė ata qė kurrė s'kanė qenė DR.
Nė Demokracinė e Re, nevojitet Revolucion brenda partisė.
PM
Top
man.utd.
Postuar nė: 15.01.2010, 16:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 678
Antari Nr: 21336
Bashkangjitur: 01.03.2009Sikur i kenaq keta te pdsh-se largimet e njerzve nga DR,me kete ata tregojne se kan mbet pa figura eminente ne parti,pervec te larguarit Arben Xhaferi te cilin e mbajne me zor,asnje tjeter nuk kan ne parti me te cilin mund te krenohen,vaj halli per ta,panika i ka kap.
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 15.01.2010, 17:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007Interesant vetem ne BDI nuk po ndodhin gjera te ketilla......!!!!!!!1


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
hey
Postuar nė: 15.01.2010, 17:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3786
Antari Nr: 10993
Bashkangjitur: 11.11.2007 Citim (Ulqinaku @ 15.01.2010, 18:05)
Interesant vetem ne BDI nuk po ndodhin gjera te ketilla......!!!!!!!1

BDI do shkaterrohet kshtu pernjehere. Te ato sdo kete lajme "u largu ky, u largu ai", po direkt lajmi do jete "u shkaterru BDI-ja".
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 15.01.2010, 17:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007 Citim (hey @ 15.01.2010, 18:09)
BDI do shkaterrohet kshtu pernjehere. Te ato sdo kete lajme "u largu ky, u largu ai", po direkt lajmi do jete "u shkaterru BDI-ja".

Athujsh aa !!!!!!

Po mpelqen kjo analiz e jotja vech deshta te dije se ne cilet argumente bazoheni.
Une po te them vetem nje mendim pak sa kontradiktor nga mendimi (analiza e juaj).
Me kete opozit qe e ka BDI-ja edhe shume gjate do ti shkoje ne qeveri.
Deri sa Partit tjera nuk munden te dalin nga kollapsi i rrethit te tyre ne BDI nuk po verej dicka te tilla.
Por pres mendimin tende se ku bazohesh qe thua se do shkatrohet pernjeher.


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
IskenderB
Postuar nė: 15.01.2010, 17:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 167
Antari Nr: 24213
Bashkangjitur: 11.01.2010 Citim (Ulqinaku @ 15.01.2010, 18:12)
Athujsh aa !!!!!!

Po mpelqen kjo analiz e jotja vech deshta te dije se ne cilet argumente bazoheni.
Une po te them vetem nje mendim pak sa kontradiktor nga mendimi (analiza e juaj).
Me kete opozit qe e ka BDI-ja edhe shume gjate do ti shkoje ne qeveri.
Deri sa Partit tjera nuk munden te dalin nga kollapsi i rrethit te tyre ne BDI nuk po verej dicka te tilla.
Por pres mendimin tende se ku bazohesh qe thua se do shkatrohet pernjeher.

Nuk anoj nga askush. Por, mos mendo ashtu. BDI ėshtė nė pushtet dhe ėshtė normale mos ketė largime. Mirėpo po tė jeshė opozitė ndryshojnė rethanat, se ateher5 nuk ka shume interese. Kurse ne shqiptarėt e kemi njė tė metė shumeė tė madhe:INTERESIN.
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 15.01.2010, 17:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007 Citim (IskenderB @ 15.01.2010, 18:18)
Nuk anoj nga askush. Por, mos mendo ashtu. BDI ėshtė nė pushtet dhe ėshtė normale mos ketė largime. Mirėpo po tė jeshė opozitė ndryshojnė rethanat, se ateher5 nuk ka shume interese. Kurse ne shqiptarėt e kemi njė tė metė shumeė tė madhe:INTERESIN.

Kete deshta ta e them ne fund une.
Eshte me se e sakte kjo qe e thua ti.
Asnjeher ne partit qeveritare ketu tek ne nuk ka patur divergjenca mes antareve te asaj partie.


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top

Topic Options Faqe: (27) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio