Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Menduh Thaci dhe Sulejman Rexhepi
humoristi
Postuar nė: 11.02.2010, 02:55
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 24504
Bashkangjitur: 11.02.2010Me duket qe realitet eshte :)

Fotografi e jashtme

Ky postim ėshtė ndryshuar nga humoristi nė 11.02.2010, 03:02
PM
Top
humoristi
Postuar nė: 11.02.2010, 03:48
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 24504
Bashkangjitur: 11.02.2010Fotografi e jashtme
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 11.02.2010, 03:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Ha ha ha


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
opinion-
Postuar nė: 11.02.2010, 04:08
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 21
Antari Nr: 24503
Bashkangjitur: 11.02.2010A e para me SULEJMA REXHEPIN s'ka xhit atej cashtu eshte e sakt.

A ne dunjon qeter nuk ka me hile si ktu.
PM
Top
marinc
Postuar nė: 11.02.2010, 05:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 93
Antari Nr: 24265
Bashkangjitur: 15.01.2010Ajo qe ishte per tu vlersuar ne kete sall te gjyqit te improvizuar nga Top chanel ku i akuzuari per krime pas shpine te shqiptareve , Menduh THaqi duke raportua me plot kenaqsi para opinionit te gjer te bashkeveprimtareve te vet ne SHqipri,Kosov,Maqedoni ,Mal te zi dhe preshev qe te flejne rehat sepse shqiptaret komunizmi aq teper i ka molitur ne koke sa qe edhe per 50 vite jan te gatshem qe me xhelatin e tyre te flejne me nje shtrat, kah fundi i emisionit ndodhi mrekullija?Edhe Menduh thaqi e kuptoi te verteten e hidhur se gjat 18 viteve paska mashtrua vehten se shqiptaret nuk din kush eshte ai dhe soji i tij ,por edhe shqiptaret kuptuan te verteten se shteti shqiptar ashtu i raskapitur nuk paska qen ne gjum por paska ndjekur hap pas hapi Menduhin e Maqedonis dhe gjith Menduhat ne trojet shqiptare qe vite me radh vrisnin shqiptaret pas shpine dhe prisnin medaljen e heroit te kombit Adem Jasharit ,duke dashur te barazojne tradhtine e tyre me patriotizmin e Adem Jasharit me fjalen BAC U KRY e viktimizuam gjith familjen per hir te kombit dhe te fese,me fjalen SHEF U KRY e siguruam familjen tende dhe te sojit tone me pasuri maramendese i likujduam patriotet dhe ua hudhem fajin patrioteve te vertet .HMMMMM NDODHI MREKULLIJA per shqiptaret gjaku nuk fshihet .Denimi do i kap krimet e bera do i cmendin shum familje si nga dora e zotit si nga dora e shqiptareve.
PM
Top
padroni1
Postuar nė: 11.02.2010, 08:30
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 27
Antari Nr: 24498
Bashkangjitur: 10.02.2010 Citim (humoristi @ 11.02.2010, 04:48)
Fotografi e jashtme

metvertet shum figura te shumtume ju mungon edhe njifar krastaveci i cili mezi pret ti takoje ai agim krrastaveci smil4a8acf686328f.gif
PM
Top
Arsim.A
Postuar nė: 11.02.2010, 08:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 94
Antari Nr: 24461
Bashkangjitur: 05.02.2010Jam kunder Thacit, apo cilitdo njeri tjeter qe ne karrieren e tij ka keqperdorur postet. Nuk e di se c'lidhje ka ketu Imer Selmani?!?!

Me nje qeveri ne te cilen lulezon antishqiptarizmi, ne te mjeret (flas ne pergjithesi) gjejme arsye qe vazhdimisht te kritikojme opoziten dhe te mos merremi me fajtorin e vertete - Qeverine! Ne kushtet kur duhet te kritikohet BDI-ja, kjo gje nuk behet, topi hidhet ne fushe te opozites dhe mjerisht askush nuk e kritikon VMRO-ne dhe partnerin e saj shqiptar ne qeveri.

Ashtu sic tallet VMRO me BDI-ne, ashtu tallet edhe BDI-ja me elektoratin e vet.

Kete teme do e kisha kategorizuar ne forumin humoristik, jo ne ate politik, sepse ketu diskutohen dhe elaborohen tema serioze, jo tema (kushtimisht thene) cerdhesh!

Duhet kuptuar se opozita nuk ka mjete ne dore per te stopuar kete politike dhe nuk mund te kuptoj se si mund te kritikohet opozita, te pakten nuk e kuptoj pse kritikohet Imer Selmani?

Mos e merni personalisht, lexova diku se keni shkruar haxhuze, e une mendoj se haxhuzet meren pikerisht me tema te ketilla bajate, per ate shkak ju lus mos e beni, se pari nencmoni veten e me pas edhe te tjeret.
PM
Top
hey
Postuar nė: 11.02.2010, 15:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3786
Antari Nr: 10993
Bashkangjitur: 11.11.2007humoristi, shume humorist i dobet qenke. Edhe me fotoshop qenke i dobet. Ja une po te prezantoj dicka me reale dhe me logjike
Fotografi e jashtme
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 11.02.2010, 16:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007 Citim (hey @ 11.02.2010, 16:55)
humoristi, shume humorist i dobet qenke. Edhe me fotoshop qenke i dobet. Ja une po te prezantoj dicka me reale dhe me logjike
Fotografi e jashtme

e perdorke mire photoshop,montazhen qe paske boe ska kuptim aspak


PS:nuk merem me politik


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
hey
Postuar nė: 11.02.2010, 16:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3786
Antari Nr: 10993
Bashkangjitur: 11.11.2007 Citim (NoLimit @ 11.02.2010, 17:02)
e perdorke mire photoshop,montazhen qe paske boe ska kuptim aspak


PS:nuk merem me politik

ka ka kuptim...shume bile. Varet se nga cili kendveshtrim i sheh gjerat.
P.S. Jo jo, nuk merresh me politike, ama je paaaaak BDI smil3dbd4e398ff7b.gif
PM
Top
humoristi
Postuar nė: 11.02.2010, 16:19
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 24504
Bashkangjitur: 11.02.2010Po po e dij qe dini me perdor photoshopin ju, vetem me asi pun merreni se cka dini me perdor.
Vetem se ato fjal cka jan te shkrume jan shum te verteta. :)) sorry

Edhe kjo foto ka shum kuptim te madh :)))
Se si njeriu i zhveshur akoma paraqitet para opinionit dhe ka ze me te madh :))

Fotografi e jashtme
PM
Top
TERRRT
Postuar nė: 11.02.2010, 16:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 62
Antari Nr: 24477
Bashkangjitur: 07.02.2010AU XHI KONA BOO MARJA E SHOF SE NONA EME ISHTE BO NERVOZ THA OR BIR VDIQ MENDUHI ENE AJ HOXHA SHKUN NAT DUNJON QETER THA XHOJE DONI MENDUH QETER SE PER KET ZOTI NA LASHT SHNOSH KI KA LAJTEN. KUR SHKOVA SOT NXHAMOJ ENE HOXHA JON ISHTE SHOUM I MBERZITET E DOJKE SHOUM THAQIN ............. MTHA MUE LAJTI AJ MENDUHI JON KISHTE MBET PA DONE THA GJUTU DA XHOJM DONI MENDU QETER SA SE KAN MAR VESHT KOJSHIT .............

Ky postim ėshtė ndryshuar nga BESI_TE nė 28.02.2010, 06:35
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 11.02.2010, 17:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007 Citim (hey @ 11.02.2010, 17:11)
ka ka kuptim...shume bile. Varet se nga cili kendveshtrim i sheh gjerat.
P.S. Jo jo, nuk merresh me politike, ama je paaaaak BDI  smil3dbd4e398ff7b.gif

Jo nuk merem me politik, aman deri dje kam qen me pdsh se ty...
Aman skishte dobi..


Respekt qe mere ni borovnic
smil3dbd4e4c2e742.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga NoLimit nė 11.02.2010, 17:26


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
NoLimit
Postuar nė: 11.02.2010, 17:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007 Citim (humoristi @ 11.02.2010, 17:19)
Po po e dij qe dini me perdor photoshopin ju, vetem me asi pun merreni se cka dini me perdor.
Vetem se ato fjal cka jan te shkrume jan shum te verteta. :)) sorry

Edhe kjo foto ka shum kuptim te madh :)))
Se si njeriu i zhveshur akoma paraqitet para opinionit dhe ka ze me te madh :))

Fotografi e jashtme

Kam frigen se mbas atij je ty tu ja mbajt topat....

PS:mos u mer me pune fmish a ske ndonje pune ma te hajrit me boe..


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
TERRRT
Postuar nė: 13.02.2010, 03:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 62
Antari Nr: 24477
Bashkangjitur: 07.02.2010AHAAAAAA SHAUM MCESHET HALA KONA KI I JONI GOLIC KTAU ME GJITH AT KREJEMADHIN
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio