Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> AAK - Aleanca per ardhmerine e Kosoves (Lista Zyrtare)
Hornets
Postuar nė: 12.11.2010, 16:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.20091. Ramush Haradinaj

2. Ukė Rugova -Lista I.Rugova

3. Donika Kada - Bujupi

4. Blerim Shala

5. Ardian Gjini

6. Melihate Tėrmkolli

7. Burim Ramadani

8. Bujar Bukoshi - Lista I.Rugova

9. Zylfije Hundozi

10. Zafir Berisha - Bashkimi Demokratik

11. Naim Rrustemaj

12. Fatmire Mulhaxha

13. Haki Shatri

14. Ethem Ceku

15. Pranvera Dobruna

16. Rexhep Gjergji

17. Driton Tali

18. Nurishahe Hulaj - Lista I.Rugova

19. Sali Cacaj

20. Riza Smakaj

21. Time Kadrijaj

22. Muharrem Shabani

23. Besnik Tahiri

24. Sebahate Grejqevci

25. Avni Arifi

26. Tomė Hajdaraj

27. Vasilika Zotaj

28. Ejup Visoka - Lista I.Rugova

29. Tahir Caka

30. Nurije Haxhikadrija

31. Enver berisha

32. Janez Frrokaj

33. Fetije Huruglica

34. Jonuz Salihaj

35. Skenderbe Habibi

36. Ajshe Osmani - Lista I.Rugova

37. Ibrahim Selmanaj

38. Atdhe Gashi - Lista I.Rugova

39. Shqipe Zogiani

40. Jahja Lluka

41. Gent Begolli

42. Drita Kukaj

43. Bislim Zyrapi

44. Agim Elshani

45. Zelfije Pllana

46. Dardan Stublla - Lista I.Rugova

47. Osman Hajdari - Bashkimi Demokratik

48. Igballe Rexha

49. Valon Tolaj

50. Daut Haradinaj

51. Nysrete Kumnova

52. Shkumbin Demaliaj

53. Fadil Kryeziu - Lista I.Rugova

54. Angjelina Krasniqi

55. Shkėlzen Jusaj

56. Ramiz Kelmendi

57. Teuta Haxhiu

58. Blerim Grainca - Lista I.Rugova

59. Talat Gjinolli

60. Meliza Haradinaj

61. Feim Fetoshi

62. Esat Haxhijaha

63. Zejnepe Qarri

64. Qemajl Ramadani

65. Ahmet Asllani

66. Kimete Bajraktari

67. Bali Muharremaj

68. Sai Ibishi

69. Lure Hadri

70. Haxhi Ferati

71. Ruzhdi Bakalli

72. Jehona Ibraj

73. Hysni Ahmeti

74. Pashk Staka - NDSH

75. Sadete Konjufca

76. Haxhi Lajci

77. Nexhmedin Spahiu

78. Hidajete Aliaj

79. Ismet Avdullahu

80. Ernest Luma

81. Emine Tolaj - Pesionistėt

82. Gani Rexhėahmetaj - Pensionistėt

83. Enver Gashi

84. Kadrije Preniqi

85. Bekė Berisha

86. Burim Piraj

87. Mirlinda Rexhepi

88. Xhevat Demiri

89. Zef Shala

90. Marta Prenkpalaj - PSHDK

91. Gjok Lleshi

92. Xhevat Olluri

93. Dashurije Beqaj - Bashkimi Demokratik

94. Lan Avdijaj

95. Ramė Rexha

96. Venera Zhubi-Shala - Bashkimi Demokratik

97. Halil Kuliqi

98. Skėnder Skėnderi

99. Mimoza Loshaj-Recica

100. Naim Maloku

101. Qazim Kabashi

102. Bislim Sadiku - Bashkimi Demokratik

103. Muhamet Halili

104. Gazmend Agusholli

105. Xhevat Shkodra

106. Hajzer Istrefi

107. Mitat Karahoda - Bashkimi Demokratik

108. Burim Kelmendi

109. Lulzim Leci

110.Ahmet Isufi


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 12.11.2010, 16:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009Shume kandidat te njohur, nder shume edhe keta:
1
2
4
5
6
8
10
13
14
16
17
23
50
77
100
110


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 12.11.2010, 19:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Kanė zhvilluar merkato tė "mirė" smil3dbd4d4e4c4f2.gif
-Emra tė dėshtuar,njerėz qė se kanė njė autobus tė pėrkrahėsve smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
packs
Postuar nė: 12.11.2010, 19:54
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Mbinjeriu @ 12.11.2010, 20:02)
-Kanė zhvilluar merkato tė "mirė" smil3dbd4d4e4c4f2.gif
-Emra tė dėshtuar,njerėz qė se kanė njė autobus tė pėrkrahėsve smil3dbd4d6422f04.gif

Per here te pare ne jetem time, pajtohem plotesisht me ty. smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
extrem02
Postuar nė: 12.11.2010, 21:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3259
Antari Nr: 25417
Bashkangjitur: 08.07.2010fitorja e AAK ehte e bindshme do te behet koalicion AAK dhe VETEVENDOSJE respekt smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Forca jon jeni ju fuqia juja eshte PDSH
PM
Top
ardi_pr
Postuar nė: 12.11.2010, 22:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 811
Antari Nr: 1964
Bashkangjitur: 03.08.2006Uku me Ukun...

Uka me klanin Haradinaj = Kosova Bankrot


----------------------------------------
Atdhetar jam, por edhe fetar si duhet. Atdhetari pėrse turp tė ketė tek thotė e dua me shpirt fenė e vet. Hafiz Ali Korēa
PMYahoo
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 12.11.2010, 22:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (ardi_pr @ 12.11.2010, 23:05)
Uku me Ukun...

Uka me klanin Haradinaj = Kosova Bankrot

-Janė mbledhur tė gjithė tė zhgėnjyerit,tė gjithė ata qė se kanė gjetur veten tek subjektet ku kanė milituar,kurse sot janė rreshtuar tek njė subjekt qė se kisha menduar ndonjėherė,por kjo qenka politika,kuēkė dhe kėta janė oportunistė dhe krejtė ēfarė duan tė bėjnė ėshtė tė e shfrytėzojnė situaten dhe tė e pėrjetojnė renesancen!


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Route.007
Postuar nė: 12.11.2010, 22:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2282
Antari Nr: 16567
Bashkangjitur: 27.07.2008I vetmii qetu qe e meriton osht BLERIM SHALA


----------------------------------------
Sa me shum qe i njoh njerzit aq me shum i dua kafshet.

Sa do i rendesishem qe te jesh, nr i te pranishmeve ne funeralin tend varet nga moti .
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 12.11.2010, 22:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009Nexhmedin Spahiu - dizastėr - KATASTROFFFFFF

Se di pse Dritan Tali e te tjere iu bashkuan ketij subjekti politik


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
amiri
Postuar nė: 13.11.2010, 10:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3818
Antari Nr: 13736
Bashkangjitur: 18.02.2008Ne kete liste mund ti gjesh te gjithe te paknaqurit ne partit e tyre deri me tani, nuk e besoj se do te arrijne qe prej ketyre njerzve qe kan mbledhur te perfitojn ndonji vot me shume, ndoshta Uk Rugova do i sjell nji deptutet me shume perndryshe nuk shoh ndonji prurje qe do ti sjell vota AAK.

Prej te gjitha ketyre prurjeve te vetmen qe ka bere AAK, te vetmen prurje qe e vlersoj eshte ajo e Riza Smakes, por nuk e besoj se do arrij qe te fitoj vota te mjaftushme.


----------------------------------------
Mendo globalisht, vepro lokalisht.

Give me a place to stand, and i will move the earth.
PM
Top
GAZETARI23
Postuar nė: 13.11.2010, 10:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5014
Antari Nr: 9437
Bashkangjitur: 10.09.2007Ju Shqiptaret e Kosoves flitni dicka pa lezet , si duket kjo list ju ka ftoh !
Une mendoj se Uke Rugova , jo qe do te mbosht LDK-ne por edhe PDK-ja ka mundesi ti bashkohet .

Kisha pas shum deshir qe AAK-ja e Ramushit bashk me Uke Rugoven te udheheqin Kosoven pse jo ti bashkangjitet edhe Parelija i AKR-se Bexhet Pacolli .

Perndryshe , te gjitha partit tjera qe hyn ne qeveri hyn per te coptu qytetin muhallen etj , bile kurr jane zgjedhjet fillojn njejten metod si te na qe bojshin partit e e hershme ne Maqedoni , regullojshin rruget me asfallt dhe parqet e qyteteve!
vlen per Kosove dhe Kosovaret.


----------------------------------------
PUNA DHE MESIMI JAPIN DRITE!!
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 13.11.2010, 12:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (GAZETARI23 @ 13.11.2010, 11:38)
Ju Shqiptaret e Kosoves flitni dicka pa lezet , si duket kjo list ju ka ftoh !

E ke ndi kėtė shprehjen:

-"E din luga qa ka vekshi"?


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio