Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kim Mehmeti afėr angazhimit nė DR
KOD
Postuar nė: 07.03.2011, 15:46
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 14
Antari Nr: 26186
Bashkangjitur: 02.03.2011Kim Mehmeti afėr angazhimit nė DR

Shkup, 7 mars - Shkrimtari i njohur nga Maqedonia Kim Mehmeti ėshtė afėr angazhimit politik, nė radhėt e Demokracisė sė Re tė Imer Selmanit, njoftojnė burime partiake. Kim Mehmeti ka pasur oferta gjatė tėrė kohės pėr angazhim nė politikė, mirėpo oferta e DR-sė ėshtė mė serioze.
Kim Mehmeti ėshtė ndėr intelektualėt mė tė njohur nga Maqedonia dhe ka lidhje tė afėrta me qarqe tė larta intelektuale dhe politike nė Prishtinė dhe Tiranė.
Edhe pėrkundėr tentimeve tė bėra, “Zhurnal” nuk arriti ta kontaktojė Mehmetin. Kėtė javė ai ka vizituar disa herė Pishtinėn dhe Tiranėn pėr tė zhvilluar konsultime me politikanė dhe intelektualė tė njohur nga Kosova dhe Shqipėria, para se tė marrė vendimin pėrfundimtar pėr tė garuar nė politikė.
Nėse pėrfundimisht kyēet nė politikė, Mehmeti do tė udhėheqė listėn e kandidatėve tė DR-sė pėr deputetė nė njėsinė zgjedhore 2 ose 6.
PM
Top
Drin
Postuar nė: 07.03.2011, 15:47
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 27
Antari Nr: 26160
Bashkangjitur: 26.02.2011 Citim (KOD @ 07.03.2011, 16:46)
Kim Mehmeti afėr angazhimit nė DR

Shkup, 7 mars - Shkrimtari i njohur nga Maqedonia Kim Mehmeti ėshtė afėr angazhimit politik, nė radhėt e Demokracisė sė Re tė Imer Selmanit, njoftojnė burime partiake. Kim Mehmeti ka pasur oferta gjatė tėrė kohės pėr angazhim nė politikė, mirėpo oferta e DR-sė ėshtė mė serioze.
Kim Mehmeti ėshtė ndėr intelektualėt mė tė njohur nga Maqedonia dhe ka lidhje tė afėrta me qarqe tė larta intelektuale dhe politike nė Prishtinė dhe Tiranė.
Edhe pėrkundėr tentimeve tė bėra, “Zhurnal” nuk arriti ta kontaktojė Mehmetin. Kėtė javė ai ka vizituar disa herė Pishtinėn dhe Tiranėn pėr tė zhvilluar konsultime me politikanė dhe intelektualė tė njohur nga Kosova dhe Shqipėria, para se tė marrė vendimin pėrfundimtar pėr tė garuar nė politikė.
Nėse pėrfundimisht kyēet nė politikė, Mehmeti do tė udhėheqė listėn e kandidatėve tė DR-sė pėr deputetė nė njėsinė zgjedhore 2 ose 6.

smil4a8acf686328f.gif
Pelqej
PM
Top
Drejt...
Postuar nė: 07.03.2011, 15:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 159
Antari Nr: 24379
Bashkangjitur: 23.01.2010smil4a8acec9ecea0.gif
PM
Top
doni4ever
Postuar nė: 07.03.2011, 15:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 762
Antari Nr: 20035
Bashkangjitur: 24.01.2009smil3dbd4d6422f04.gif smil4a8acf686328f.gif
PM
Top
gateway
Postuar nė: 07.03.2011, 15:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 275
Antari Nr: 25850
Bashkangjitur: 28.12.2010Auauauaua mosni se ia keputet kembet VOJVODES2 (RUFKIT) me kete lajm!!!!!!!!!

Pershendes kete hap te Kimit!!! Te shohim se si ben politike tani se per shkrime dhe kritika ka pas boll!
PM
Top
Toskana
Postuar nė: 07.03.2011, 15:59
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 26152
Bashkangjitur: 26.02.2011nje gje e di - ma mir me DR se sa me Ali e Menduh, politikan jo te harxhum, po sterharxhum te politikes shqiptare! Te shofim cka do ndodh, cdo dit behet me interesant :)
PM
Top
dreqja-007
Postuar nė: 07.03.2011, 16:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3836
Antari Nr: 22319
Bashkangjitur: 22.05.2009 Citim (KOD @ 07.03.2011, 16:46)
Kim Mehmeti afėr angazhimit nė DR

Shkup, 7 mars - Shkrimtari i njohur nga Maqedonia Kim Mehmeti ėshtė afėr angazhimit politik, nė radhėt e Demokracisė sė Re tė Imer Selmanit, njoftojnė burime partiake. Kim Mehmeti ka pasur oferta gjatė tėrė kohės pėr angazhim nė politikė, mirėpo oferta e DR-sė ėshtė mė serioze.
Kim Mehmeti ėshtė ndėr intelektualėt mė tė njohur nga Maqedonia dhe ka lidhje tė afėrta me qarqe tė larta intelektuale dhe politike nė Prishtinė dhe Tiranė.
Edhe pėrkundėr tentimeve tė bėra, “Zhurnal” nuk arriti ta kontaktojė Mehmetin. Kėtė javė ai ka vizituar disa herė Pishtinėn dhe Tiranėn pėr tė zhvilluar konsultime me politikanė dhe intelektualė tė njohur nga Kosova dhe Shqipėria, para se tė marrė vendimin pėrfundimtar pėr tė garuar nė politikė.
Nėse pėrfundimisht kyēet nė politikė, Mehmeti do tė udhėheqė listėn e kandidatėve tė DR-sė pėr deputetė nė njėsinė zgjedhore 2 ose 6.

mirese vjen !!

smil4a8acec9ecea0.gif


----------------------------------------
Nese i ke drejtuar njerin gisht tjetrit,kujto qe tre te tjeret i ke te kthyer kah vetja !!!
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 07.03.2011, 16:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Te mjeret ju ku keni shpresen merre me mend ne Selmanin Kimin Osmanin a bash per te shpresu i shihni keta aaa


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
arsimtari
Postuar nė: 07.03.2011, 16:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 460
Antari Nr: 24627
Bashkangjitur: 02.03.2010Gjithēka mvaret ēka mendoni me fjalėn afėr "AFĖR"?

Edhe unė isha "shumė afėr" (bile 50%) tė martohem me Leonora Jakupi,unė isha pėr PO , kurse ajo nuk e di.


----------------------------------------
"Fjalėt e keqdashėsit janė si qymyri, edhe nėse nuk tė djeg , pėrsėri tė nxin."
PM
Top
Clinton
Postuar nė: 07.03.2011, 16:04
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 13
Antari Nr: 26155
Bashkangjitur: 26.02.2011hahahaha DR do te bohet befasia e zgjedhjeve vallahi po! Politika e drejt rezulton me sukses! Than e Gruevskit, doli kundershtari ma i madh i tij, tash cka dreqin do mendojn? Skan me propagand, jan bo memeca jan mshel ne bira te miut... njeriun e drejt mund ta shajsh ta ofendojsh ti nxjerrish muhabete, po nuk ja prek moralin dhe drejtesin. Imer Selmani nuk eshte as Ali as Menduh!
PM
Top
KOD
Postuar nė: 07.03.2011, 16:04
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 14
Antari Nr: 26186
Bashkangjitur: 02.03.2011 Citim (Toskana @ 07.03.2011, 16:59)
nje gje e di - ma mir me DR se sa me Ali e Menduh, politikan jo te harxhum, po sterharxhum te politikes shqiptare! Te shofim cka do ndodh, cdo dit behet me interesant :)

smil4a8acf686328f.gif
PM
Top
New_Democrats
Postuar nė: 07.03.2011, 16:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007Me Kim e pa Kim, do ja qajme puplat BDI-se... sa ma shume njerez aq me mire.
Kam info te sigurta se njerez te BDI-se dalin ne Demokracine e Re (flas per Butel dhe Cair).
Populli eshte gati per ndryshime.


----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
2011
Postuar nė: 07.03.2011, 16:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 98
Antari Nr: 26226
Bashkangjitur: 07.03.2011 Citim (New_Democrats @ 07.03.2011, 17:07)
Me Kim e pa Kim, do ja qajme puplat BDI-se... sa ma shume njerez aq me mire.
Kam info te sigurta se njerez te BDI-se dalin ne Demokracine e Re (flas per Butel dhe Cair).
Populli eshte gati per ndryshime.

Me Kim pa dyshim se ende me mire. Mire the le te jete si te jete, BDI duhet shporrur nga skena politike
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 07.03.2011, 16:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (New_Democrats @ 07.03.2011, 17:07)
Me Kim e pa Kim, do ja qajme puplat BDI-se... sa ma shume njerez aq me mire.
Kam info te sigurta se njerez te BDI-se dalin ne Demokracine e Re (flas per Butel dhe Cair).
Populli eshte gati per ndryshime.

Ah po beni BAJRAM ME VETEN JU por nje gje esht e sigurt qe ju s`keni shansa per ti fitu zgjedhjet ..

Mos harroni se BDI esht n`qeveri .


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
2011
Postuar nė: 07.03.2011, 16:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 98
Antari Nr: 26226
Bashkangjitur: 07.03.2011 Citim (Trishtimi @ 07.03.2011, 17:12)
Ah po beni BAJRAM ME VETEN JU por nje gje esht e sigurt qe ju s`keni shansa per ti fitu zgjedhjet ..

Mos harroni se BDI esht n`qeveri .

po edhe pdsh ishte ne qeveri ne vitin 2008 dhe... e njejta gje do ta gjene edhe BDI
populli din edhe te denoj
PM
Top

Topic Options Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio