Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Logo-ja e RDK-se, EKSKLUZIVE...
alien^oo7
Postuar nė: 08.03.2011, 17:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 360
Antari Nr: 20194
Bashkangjitur: 29.01.2009EKSKLUZIVE!!!

Kjo ėshtė logoja e subjektit tė ri politik, Rilindja Demokratike Kombėtare (RDK) qė do tė kryesohet nga kryetari i Komunės sė Gostivarit, Rufi Osmani.

Nga nismėtarėt pėr themelimin e partisė sė re, mėsohet se promovimi do tė bėhet mė sė voni deri mė 15 mars, kur dhe do tė bėhen tė ditura statusi dhe platforma politike si dhe kryesia e gjerė e kėsaj partie. Dizajni i logos ėshtė bėrė nga Imir Kamber nga Gostivari.


http://tv2.com.mk/index.php?option=com_con...:lajme&Itemid=2


----------------------------------------
[SIZE=7][COLOR=red][B]Nuk paska qen e shkruar qe te me ngroh pran hija jote, gjithmon me ke munguar por me shum me mungon sonte.[/B][/COLOR][/SIZE]
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 08.03.2011, 17:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010Tė tė ndihmoj pak, tė mos i lodhim tjerėt!? smil3dbd4e4c2e742.gif

Fotografi e jashtme
PM
Top
alien^oo7
Postuar nė: 08.03.2011, 17:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 360
Antari Nr: 20194
Bashkangjitur: 29.01.2009Heehehehe ok flm per ndihmen :)


----------------------------------------
[SIZE=7][COLOR=red][B]Nuk paska qen e shkruar qe te me ngroh pran hija jote, gjithmon me ke munguar por me shum me mungon sonte.[/B][/COLOR][/SIZE]
PM
Top
Inviktus
Postuar nė: 08.03.2011, 17:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1147
Antari Nr: 18683
Bashkangjitur: 24.11.2008 Citim (Ermedin @ 08.03.2011, 18:31)
Tė tė ndihmoj pak, tė mos i lodhim tjerėt!?  smil3dbd4e4c2e742.gif

Fotografi e jashtme

smil4a8acf686328f.gif

U r i m e

Kujdes, qenka edhe "vula e tv" aty,mos e pėrdorni njė herė kėtė logo. Na duhet logo e pastėr.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Inviktus nė 08.03.2011, 17:41


----------------------------------------
I am a proud Albanian Muslim
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 08.03.2011, 17:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Eh tash le te mbahet mir Ali ahmeti qka ka me gjete


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
gateway
Postuar nė: 08.03.2011, 19:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 275
Antari Nr: 25850
Bashkangjitur: 28.12.2010 Citim (Trishtimi @ 08.03.2011, 18:57)
Eh tash le te mbahet mir Ali ahmeti qka ka me gjete

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
sekret-84
Postuar nė: 08.03.2011, 19:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007
Kjo llogo shume me asocon me llogon e AKR-se se Behgjet Pacollit.

Qe ne fillim duket se kush qendron pas ketij subjekti...

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Ky postim ėshtė ndryshuar nga sekret-84 nė 08.03.2011, 19:51
PM
Top
STOP
Postuar nė: 08.03.2011, 19:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1773
Antari Nr: 10064
Bashkangjitur: 06.10.2007 Citim (sekret-84 @ 08.03.2011, 20:49)
Kjo llogo shume me asocon me llogon e AKR-se se Behgjet Pacollit.

Qe ne fillim duket se kush qendron pas ketij subjekti...

Fotografi e jashtme

Kush sipas teje Ato qe qendruan Pase AA qe te vije ne Maqedoni dhe te shkateroj Popullin e Vet.

P.s edin per ciline kam fjalen Dosjet Mbeten Pike e zez nga se asnjeher nuk u vertetua pafajsia e AA nga Organet Gjyqesore te akuzosh dike Pa Baze Ashtu sic pretendoj AA duheshte te ket proces Gjyqesore(edhe Pse ishte ne qeveri dhe Gjyqin e kontrollon qeveria Ai perseri u frigua ta bej kete)
PM
Top
GAZETARI23
Postuar nė: 08.03.2011, 19:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5014
Antari Nr: 9437
Bashkangjitur: 10.09.2007Mos qoni shum pluhen , esht thjesht nje logo!
tash edhe kaken kur do ta boje rufi osmani , do bisedoni cfar ngjyre ka kur a ber sa ore ka afat mos i vije era !
smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d6422f04.gif
po mjaft me palidhje shkrime dhe komente

ESHTE THJESHT NJE LOGO KUE Q ZI!
ME KRYESORE PER GJITH POPULLIN ESHT PLATFORMA!

PSE ORE FRIGOHENI KADALE SABER BENI MOS HEKNI SHPIRT SE NUK JU VRET!
POR DO TJU SHPETON smil3dbd4e7853679.gif


----------------------------------------
PUNA DHE MESIMI JAPIN DRITE!!
PM
Top
buki.buli
Postuar nė: 08.03.2011, 19:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 357
Antari Nr: 22646
Bashkangjitur: 21.06.2009kopjim i logos se LDK


----------------------------------------
Dituria eshte e gjate.JETA e shkurter .DITA eshte e shkurter puna e gjate
PM
Top
Solider
Postuar nė: 08.03.2011, 19:58
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 15
Antari Nr: 26222
Bashkangjitur: 07.03.2011Hmmm, nuk mė pėlqen llogo :S :S..
Po nuk ėshtė me rėndėsi kjo, me rėndėsi ėshtė qė partia tė jetė e mirė dhe nė shėrbim tė popullit Shqiptar.


----------------------------------------
Respekte, Solider.[B]
PM
Top
buki.buli
Postuar nė: 08.03.2011, 19:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 357
Antari Nr: 22646
Bashkangjitur: 21.06.2009ks deshtu prej fillimit ki njeri nuk do te mund ti mar as 3 deputet


----------------------------------------
Dituria eshte e gjate.JETA e shkurter .DITA eshte e shkurter puna e gjate
PM
Top
sekret-84
Postuar nė: 08.03.2011, 20:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007 Citim (GAZETARI23 @ 08.03.2011, 20:55)
Mos qoni shum pluhen , esht thjesht nje logo!
tash edhe kaken kur do ta boje rufi osmani , do bisedoni cfar ngjyre ka kur a ber sa ore ka afat mos i vije era !
smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d6422f04.gif
po mjaft me palidhje shkrime dhe komente

ESHTE THJESHT NJE LOGO KUE Q ZI!
ME KRYESORE PER GJITH POPULLIN ESHT PLATFORMA!

PSE ORE FRIGOHENI KADALE SABER BENI MOS HEKNI SHPIRT SE NUK JU VRET!
POR DO TJU SHPETON smil3dbd4e7853679.gif

Si duket Rufiu te paska autorizu per kete detyre te cilen e permend, besoj te kesh pervojen e duhur per verifikim te ngjyres, shijes, kualitetit dhe qendrueshmerise...

p.s

Me fal por keshtu duhej te jete pergjigja per ty i nderuar...
PM
Top
GAZETARI23
Postuar nė: 08.03.2011, 20:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5014
Antari Nr: 9437
Bashkangjitur: 10.09.2007Fotografi e jashtme
LDK
Fotografi e jashtme
RDK


----------------------------------------
PUNA DHE MESIMI JAPIN DRITE!!
PM
Top
dushi
Postuar nė: 08.03.2011, 20:28
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 15
Antari Nr: 19451
Bashkangjitur: 12.01.2009urime te gjitheve partia e rufi osmanit ishalla na dihmon zoti si ne zgjedhjet lokale fitore edhe ksaj here roft rufi osmani dhe roft RDK


http://www.youtube.com/watch?v=6GzCubljArY
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio