Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (8) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Hoxha: Unė luftoja Ermira luante disko me maqedont
Lexo
Postuar nė: 09.05.2011, 11:48
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008Pėrkundėr obstruksioneve tė vazhdueshme qė partitė nė pushtet duke pėrfshirė edhe BDI-nė ia kanė bėrė kandidaturės sė Xhezair Shaqirit – ish Komandant Hoxha, sėrish qėllimi qė Komandant Hoxha tė dalė pėr deputet ėshtė arritur dhe dėshirat e armiqve nuk u plotėsuan.

Deklarata e znj. Ermira Mehmetit se votat pėr partitė e vogla shkojnė nė dobi tė maqedonasve tė rikujtojnė edhe njė herė politikėn false dhe vėllazėrore qė ajo dhe partia e saj e kanė bėrė deri mė tani me VMRO DPMNE-nė duke i shitur interesat e shqiptarėve.

Ermira Mehmeti si njė grua e emancipuar mos tė tentojė t’i mashtrojė edhe njė herė shqiptarėt duke folur shumė e duke mos thėnė asgjė. E ka tė kotė t’i mbrojė dėshtimet e BDI-sė, politikėn destruktive tė kėsaj partie, fukarallėkun qė e kanė mbjellė te shqiptarėt, sulmet ndaj shqiptarėve etj. Populli ju ka deshifruar gjithė politikėn tuaj nėnēmuese.

E kujtojmė Ermira Mehmetin se partia e saj e kishte tė vėshtirė tė nxjerrė njė kandidat qė do tė ballafaqohet me Xhezair Shaqirin – Hoxhėn dhe ka nxjerrė njė grua tė mbrojė rajonin e luftės, rajonin e Karadakut dhe Kumanovės.

"Andaj, Ermira Mehmeti ėshtė e vogėl qė tė mbrojė ēėshtjen shqiptare dhe e mirėpresim tė ballafaqohet me komandantin e UĒK-sė qė me pushkė nė krah i ka mbrojtur kėto troje, atėherė kur Ermira nėpėr disko luante me miqtė e saj maqedonas", thuhet nė reagimin e PDK-sė


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top
Strider
Postuar nė: 09.05.2011, 11:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007Ofofof,,katastrof..Turp per nje deputet te shprehet keshtu!


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 09.05.2011, 12:16
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004 Citim (Strider @ 09.05.2011, 12:56)
Ofofof,,katastrof..Turp per nje deputet te shprehet keshtu!

E ka thėnė atė qė e ka ndjerė nė shpirt, nė fushatė ska cenzurė nėse ajo ka vallzuar atėherė le ta dije populli pse jo!


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
Strider
Postuar nė: 09.05.2011, 12:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (r.mislimi @ 09.05.2011, 13:16)
E ka thėnė atė qė e ka ndjerė nė shpirt, nė fushatė ska cenzurė nėse ajo ka vallzuar atėherė le ta dije populli pse jo!

R.Mislimi,mos paska dasht Hoxha te dale Ermira(femer) te luftoje! smil3dbd4d4e4c4f2.gif ..


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Alfa_Romeo
Postuar nė: 09.05.2011, 12:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 700
Antari Nr: 24827
Bashkangjitur: 03.04.2010Hoxha gabim e ka me 2001 nuk eshte luajtur disco po eshte luajtur break dance hahhahhahah,
E nese luajsh me maqedonet atehere atehere eshte luajtur turbo folk.
PMMSN
Top
r.mislimi
Postuar nė: 09.05.2011, 12:24
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004 Citim (Strider @ 09.05.2011, 13:22)
R.Mislimi,mos paska dasht Hoxha te dale Ermira(femer) te luftoje! smil3dbd4d4e4c4f2.gif ..

Nuk kam njohuri ēka ka dashur HOXHA, mirėpo unė komentova deklaratėn e tij tė pa cenzurume :)


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
Strider
Postuar nė: 09.05.2011, 12:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (r.mislimi @ 09.05.2011, 13:24)
Nuk kam njohuri ēka ka dashur HOXHA, mirėpo unė komentova deklaratėn e tij tė pa cenzurume :)

heheh,okey,ju mbush shpirti njerit.duhet ta kuptojme edhe Hoxhen.. smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Strider
Postuar nė: 09.05.2011, 12:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007Si do qe te jete,dikush folen me emocion dikush me arsye,porsi femer Shqiptare Ermira eshte shum e afte,per dallim nga Flora kadiru dhe Merale Ferat,Ermira eshte shum kapacitet nkrahasim me kto dyja!

respekte


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
vani-1
Postuar nė: 09.05.2011, 12:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1312
Antari Nr: 26370
Bashkangjitur: 04.04.2011se cili njeri eka ate mendim qka mendon ose qka eshte ne fakt mos ju vjene gjudi se ne shqiptaret jemi mesu mos me fol drejt fol drejt dhe thuaje njeri ne ftir qka mendon dhe qka eke ne mend me ja then ka dal nje ermira memeti me fol per ish komendantin e uqkes

Ermira Mehmeti si njė grua e emancipuar mos tė tentojė t’i mashtrojė edhe njė herė shqiptarėt jo ermira ti eke vendin ne psikeatri me ali ametofskin une nje send e kam kuptu prei fillim kur dul specialisti i psikoepatris dhe foli per ali ametofskin kur tha se deri sa ishte ne zvicer ali ameti ka qen nen kotrollen psikeate sen e kuptoi si mundet ki njeri me hi ne politik dhe me udheheq luft ki njeri i smunt une jam vet i tetoves se populli shqiptar ne maqedoni qka nuk futen ne politik njeres me 8 vjet shkoll por populli ime i dashur nuk ja jepeni shancen atire qka jan me shkolle por jau pafshi hajrin keshtu si ali ametofski dhe partia e ti
PM
Top
Alfa_Romeo
Postuar nė: 09.05.2011, 12:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 700
Antari Nr: 24827
Bashkangjitur: 03.04.2010Ermira din te luaj Disko por Hoxha din ta luaje Masken Ball me mire prej krejtve.
Evropa edhe USA shume e cmojne Masken Balli-in se eshte loje aristokrate.
PMMSN
Top
Uskana2006
Postuar nė: 09.05.2011, 12:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006Nje person qe pretendon te perfaqesoj popullin nuk i perket ky fjalor rrugaēi,,,
PM
Top
alvin
Postuar nė: 09.05.2011, 12:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Ermira Mehmeti ėshtė shembull e femrės sė emancipuar.Ky kriminel nuk ka tė drejtė morale tė flasė pėr tė nė kėtė mėnyrė.
A vallėzimi nė disko ėshtė ēėshtje e saj private.


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
BDI_press
Postuar nė: 09.05.2011, 12:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 24274
Bashkangjitur: 16.01.2010 Citim (alvin @ 09.05.2011, 13:47)
Ermira Mehmeti ėshtė shembull e femrės sė emancipuar.Ky kriminel nuk ka tė drejtė morale tė flasė pėr tė nė kėtė mėnyrė.
A vallėzimi nė disko ėshtė ēėshtje e saj private.

LIKE!
PMEmail Poster
Top
Strider
Postuar nė: 09.05.2011, 12:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (alvin @ 09.05.2011, 13:47)
Ermira Mehmeti ėshtė shembull e femrės sė emancipuar.Ky kriminel nuk ka tė drejtė morale tė flasė pėr tė nė kėtė mėnyrė.
A vallėzimi nė disko ėshtė ēėshtje e saj private.

smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 09.05.2011, 12:48
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004 Citim (Uskana2006 @ 09.05.2011, 13:44)
Nje person qe pretendon te perfaqesoj popullin nuk i perket ky fjalor rrugaēi,,,

Ka akuza ma tė rėnda nė shtetet perendimore kur bėhen fushata, andaj kjo nuk ėshtė akuzė e madhe, ndoshta ka informacione se Ermira gjatė 2001 ka luajtur disko qė sipas meje ėshtė normale por sipas Hoxhės ėshtė tradhėti kombėtare!


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top

Topic Options Faqe: (8) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio