Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Sali Berisha viziton Maqedoninė
GAZETARI23
Postuar nė: 08.11.2011, 22:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5014
Antari Nr: 9437
Bashkangjitur: 10.09.2007Fotografi e jashtme
Kryeministri i Shqipėrisė Sali Berisha arriti sonte nė Maqedoni ku nesėr nis vizitėn e tij zyrtare. Vizita kruhet me ftesė tė kryeministrit Nikolas Gruevski. Gjatė qėndrimit nė Shkup, Berisha do tė zhvillojė njė takim me Gruevskin dhe, dy kryeministrat do tė japin njė konferencė tė pėrbashkėt pėr shtyp.

Gjithashtu Berisha do tė pritet nė takime tė veēanta nga Presidenti i Maqedonisė, Gjorgje Ivanov, nga Kryetari i Parlamentit, Trajko Veljanovski, si dhe do tė zhvillojė takime me Kryetarin e BDI-sė, Ali Ahmetin, me Kryetarin e PDSH-sė, Menduh Thaēi dhe me Kryetarin e LSDM-sė, Branko Cervenkovski.

Nė axhendėn e Kryeministrit pėrfshihet gjithashtu, njė vizitė nė Tetovė, ku dot takohet me kryetarin e komunės sė Tetovės, Sadi Bexheti.

Berissha do tė vizitojė Universitetin Shtetėror tė Tetovės dhe Universitetin e Evropės Juglindore, ku nga ky i fundit do tė marrė Ēmimin Ndėrkombėtar Pėr Lidership.


----------------------------------------
PUNA DHE MESIMI JAPIN DRITE!!
PM
Top
s@l@
Postuar nė: 08.11.2011, 23:57
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 43
Antari Nr: 26992
Bashkangjitur: 07.11.2011mier se erdhe baba i shqiptarise... smil4a8acd602a050.gif
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 09.11.2011, 00:00
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (s@l@ @ 08.11.2011, 23:57)
mier se erdhe baba i shqiptarise... smil4a8acd602a050.gif

Une shqiptare jam, dhe bab ate nuk e kam!!!!


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
mbreti
Postuar nė: 09.11.2011, 00:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (Dredheza @ 09.11.2011, 01:00)
Une shqiptare jam, dhe bab ate nuk e kam!!!!

E kjo meriton nje BIG LIKE.


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
Bistrica
Postuar nė: 09.11.2011, 10:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 560
Antari Nr: 26571
Bashkangjitur: 30.05.2011Edhe unė skam babė por Saliun ala ma hiē se kom babė. smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 09.11.2011, 12:19
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Bistrica @ 09.11.2011, 10:23)
Saliun ala ma hiē se kom babė. smil3dbd4e5e7563a.gif

smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Bistrica
Postuar nė: 09.11.2011, 12:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 560
Antari Nr: 26571
Bashkangjitur: 30.05.2011Nė kėto momente Saliu mbanė fjalimin me Gruevskin dhe asgjė nuk tha pėr ne shqiptarėt deri tash por u ankua pėr opozitėn shqiptare....ēfar matrapazi.
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 09.11.2011, 13:12
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Bistrica @ 09.11.2011, 12:48)
ēfar matrapazi.

Kjo nuk eshte gje e re smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Leona9
Postuar nė: 09.11.2011, 13:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 679
Antari Nr: 26235
Bashkangjitur: 08.03.2011Mirė se na vini. Qėndrim tė kėndshėm.


----------------------------------------
VENI, VIDI, VICI
PM
Top
kombi
Postuar nė: 09.11.2011, 13:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4209
Antari Nr: 18791
Bashkangjitur: 29.11.2008 Citim (Dredheza @ 09.11.2011, 14:12)
Kjo nuk eshte gje e re smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Mos eshte me i mire Edvini, ai as nuk din qe ne ekzistojme kendej ne keto ane...kape njerin e mshoja tjetrit eshte puna e ketyre dyve. Rroft Bamir Topi...rroft Aleanca Kuq e Zi!


----------------------------------------
Askush nuk eshte autor i te vertetes apsolute!
[COLOR=red][FONT=Times][FONT=Courier][B]
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 09.11.2011, 13:47
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (kombi @ 09.11.2011, 13:33)
Mos eshte me i mire Edvini, ai as nuk din qe ne ekzistojme kendej ne keto ane...kape njerin e mshoja tjetrit eshte puna e ketyre dyve. Rroft Bamir Topi...rroft Aleanca Kuq e Zi!

Edhe Edvini me shoke ne nje thes hyjne.


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
packs
Postuar nė: 09.11.2011, 14:48
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (GAZETARI23 @ 08.11.2011, 23:23)


Berissha do tė vizitojė Universitetin Shtetėror tė Tetovės dhe Universitetin e Evropės Juglindore, ku nga ky i fundit do tė marrė Ēmimin Ndėrkombėtar Pėr Lidership.

Te na politikanet vec marrin cmime, ama nuk ofrojne cmime kurre. smil3dbd4e02c5440.gif
Politika amerikane e ka te kunderten. Jo mrapshte si ne, po mbare e ka.

Ai lider amerikan qe shkon dikun nuk kthehet ne SHBA pa ndonje marreveshje ne te mire te popullit. Se amerikanit nuk i intereson lufta ne Irak po i intereson rroga e vet, te hyrat te dalat. Dmth lideri i kthehet me ndonje marreveshje ne dore qe kontribuon dicka per popullin.

Na kenaqemi vizita te njani tjetri, ama ne drite send nuk qesim.

Vet kam qene ne disa vizita ne Maqedoni dhe Shqiperi ku shkojshim me percjelle konferenca te ndryshme te ministrave, u killshin tu hanger mish ama marreveshjet qe i nenshkrujshin, nuk ishin gjo tjeter vec nje tufe l***i qe nuk jau sheh kush hajrin.

Mu s'do me emociononte aq nje vizite e tille.----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Pjeshka
Postuar nė: 09.11.2011, 15:16
Quote Post


FLM ZOT!
*****

Posti: Antarė
Postime: 1768
Antari Nr: 25395
Bashkangjitur: 06.07.2010 Citim (packs @ 09.11.2011, 15:48)
Te na politikanet vec marrin cmime, ama nuk ofrojne cmime kurre. smil3dbd4e02c5440.gif
Politika amerikane e ka te kunderten. Jo mrapshte si ne, po mbare e ka.

Ai lider amerikan qe shkon dikun nuk kthehet ne SHBA pa ndonje marreveshje ne te mire te popullit. Se amerikanit nuk i intereson lufta ne Irak po i intereson rroga e vet, te hyrat te dalat. Dmth lideri i kthehet me ndonje marreveshje ne dore qe kontribuon dicka per popullin.

Na kenaqemi vizita te njani tjetri, ama ne drite send nuk qesim.

Vet kam qene ne disa vizita ne Maqedoni dhe Shqiperi ku shkojshim me percjelle konferenca te ndryshme te ministrave, u killshin tu hanger mish ama marreveshjet qe i nenshkrujshin, nuk ishin gjo tjeter vec nje tufe l***i qe nuk jau sheh kush hajrin.

Mu s'do me emociononte aq nje vizite e tille.

smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
The real challange in life is not getting what you want but wanting what you have!
PM
Top
artina
Postuar nė: 09.11.2011, 15:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1039
Antari Nr: 8399
Bashkangjitur: 13.07.2007A erdhi edhe ne Maqedoni ky a???!! me plasen syte ka TV klan dhe TOP CHANNEL-i tu e pa ne lajme perdit
PM
Top
STOP
Postuar nė: 09.11.2011, 16:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1773
Antari Nr: 10064
Bashkangjitur: 06.10.2007CKA KA BER PER SHPITARET KY NJERI ...PER NEVE ALA MA HIQE NDODHI RASTI NE BRODEC KY E PERSHENDETI RASTIN U VRA HARUN ALIU KY POASHTU E UROJ ALI AHMETIN PER KTE VRASJE ...ENCIKLOPEDIA EDHE SOTE E KESAJ DITE SHITET PERSERI PERVEQ FJALEVE ASGJE ME SHUM .

THJESHTE PER MUA ESHTE NJET SI ME ARDH MILO GJUKANOVIQI(MALAZEZ )...
PM
Top

Topic Options Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio