Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Hamdi Saiti zgjedhet kryetar i RDK-Tetovė
jetmir9999
Postuar nė: 28.01.2012, 15:42
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 8
Antari Nr: 27105
Bashkangjitur: 03.01.2012Inxhineri i njohur, projektuesi i famshem nga Tetova, ing. i dip. Hamdi Saiti zgjedhjet kryetar i deges se RDK-se per Tetove.

Urimeeeeeeeeeeeeeeeee

Ndryshe ky eshte pronari i Relaxit apo tani caffe CORNERPM
Top
jetmir9999
Postuar nė: 28.01.2012, 15:43
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 8
Antari Nr: 27105
Bashkangjitur: 03.01.2012Fotografi e jashtme
PM
Top
tetovari20
  Postuar nė: 28.01.2012, 18:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 328
Antari Nr: 22410
Bashkangjitur: 31.05.2009HAJDE TE MERREMI ME POLTIKE TE ZYRTARIZOJME PALLATET E EGRA.NUK KA ASGJE NGA RDK PERFUNDIMISHT.....RROFTE BDI DHE PDSH SE ATO KANE PARE.
PM
Top
vendos.vet
Postuar nė: 28.01.2012, 18:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 225
Antari Nr: 27144
Bashkangjitur: 24.01.2012 Citim (jetmir9999 @ 28.01.2012, 09:43)
Fotografi e jashtme

urime sukses


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar
PM
Top
BESI_TE
Postuar nė: 28.01.2012, 19:40
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 5336
Antari Nr: 17415
Bashkangjitur: 19.09.2008 Citim (tetovari20 @ 28.01.2012, 19:23)
HAJDE TE MERREMI ME POLTIKE TE ZYRTARIZOJME PALLATET E EGRA.NUK KA ASGJE NGA RDK PERFUNDIMISHT.....RROFTE BDI DHE PDSH SE ATO KANE PARE.

Urime Postin

P.S. tetovari, mir te themi qe ato kane pare, e nga ato paret?

Pse RDK te mos mundet me pas pare?


----------------------------------------
Falėm o Zot, se nese Ti nuk mė falė, unė jam prej te humburve, andaj falėm, falėm falėm...

>>> Te folurit teper, eshte mendjemadhesi!!! <<<
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 28.01.2012, 23:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Urime dhe Suksese.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
cesc
Postuar nė: 28.01.2012, 23:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009A e din dikush vertet se perse ia mbyllen Cornerin ketij ? Nejse, tash eshte hapur prap. smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
dreqja-007
Postuar nė: 29.01.2012, 00:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3836
Antari Nr: 22319
Bashkangjitur: 22.05.2009FSH !


----------------------------------------
Nese i ke drejtuar njerin gisht tjetrit,kujto qe tre te tjeret i ke te kthyer kah vetja !!!
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 29.01.2012, 00:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010 Citim (dreqja-007 @ 29.01.2012, 01:19)
FSH !

Nje mike imja tregon:


Nje djal i dehur hipi ne autobuzin e lijnes se qytetit per te shkuar ne shtepi. Ne krahe te tij qendronte nje femer e shemtuar. I dehuri e pa dhe duke perfituar nga lirshmeria e alkolit i thote:
- Boo sa e shemtur qe qenke mi goc!
Ajo ja kthen:
- Boo sa i pire qe qeke dhe ti..!
- Mire mire, - i thote pijaneci - po mua pija neser me del kurse ti si do ia besh me ate surrat?
PM
Top
dreqja-007
Postuar nė: 29.01.2012, 00:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3836
Antari Nr: 22319
Bashkangjitur: 22.05.2009 Citim (Avalon @ 29.01.2012, 01:25)
Nje mike imja tregon:


Nje djal i dehur hipi ne autobuzin e lijnes se qytetit per te shkuar ne shtepi. Ne krahe te tij qendronte nje femer e shemtuar. I dehuri e pa dhe duke perfituar nga lirshmeria e alkolit i thote:
- Boo sa e shemtur qe qenke mi goc!
Ajo ja kthen:
- Boo sa i pire qe qeke dhe ti..!
- Mire mire, - i thote pijaneci - po mua pija neser me del kurse ti si do ia besh me ate surrat?

e patsh me jete te gjate miken smil3dbd4e5e7563a.gif

mire ka thene smil3dbd4dbc14f3f.gif


----------------------------------------
Nese i ke drejtuar njerin gisht tjetrit,kujto qe tre te tjeret i ke te kthyer kah vetja !!!
PM
Top
Insomnius
Postuar nė: 29.01.2012, 00:37
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 31
Antari Nr: 26872
Bashkangjitur: 06.09.2011Me habisin disa komente qe jane shkruar ketu.
Hamdi Saiti eshte inxhenier i ndertimtaris dhe pronar i nje firme qe meret me ndertimtari. Pervec kesaj eshte edhe pronar i kafiteris Corner.
Thjesht eshte person qe ka aritur suksese ne biznes fale aftesis se tij dhe pasuris familjare te trasheguar dhe jo si rezultat i asaj se ka qene i afert me ndonje parti.

Problemi tek shqiptaret eshte se me shume vleresohen ata qe kane "biznese te pista", ata qe marin % nga tenderet qe u japin te tjereve sic kane bere deri me tash shumica e funksionareve politik qe kane qene pjese e qeverive.
Kurse ata qe me djers e fitojne paran shikohen me sy tjeter dhe nuk vleresohen.
Kafeteria e tij "Corner" u mbyll nga inspektoret e partive ne pushtet. Keta inspektor dihet se cdo here bejne selektime. Per disa restaurante apo kafiteri vlejn ligjet kurse per disa te tjere jo.
Kurse ne RDK Hamdi Saiti ka qene prej ne fillim dhe eshte nder meritoret ne krijimin e struktures se partis ne Tetove dhe rrethine.
PM
Top
passed
Postuar nė: 29.01.2012, 00:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011 Citim (Insomnius @ 29.01.2012, 01:37)

Kafeteria e tij "Corner" u mbyll nga inspektoret e partive ne pushtet. Keta inspektor dihet se cdo here bejne selektime..

po edhe ate me nje urdher te nje "fmiu" qe u emru "shef" nga zajazi!
qe kishe urdher ti mbyll lokalet e tetoves...(nga deimet te choj pare ne parti)

ai ka mbyll shum lokale ne tetov ne 31-12-2011, edhe pse lokalet kan qen te rezervume per festen e 2012!


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio