Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Opinion Tv Klan: Ngjarjet ne Maqedoni?
trimi.80
Postuar nė: 27.03.2012, 12:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012Zijadin Sela(deputeti i PDSH-se) tha se Skenderbeun ne Shkup e ka pru PDSH-ja,hahahhahahahaha,ej si be kan rra ne ket derexhe me rrejt kaq shume,babababaab,ai Orhan Ibrahimi ne Kosove tha PDSH e ke a be UT-ne,e ky mbrem tha edhe Skenderbeun,hahaah,cudi,po valla
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 27.03.2012, 12:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007O lopo na keni lodhe me me Skenderbeun....
Qe sa vite jeni ne qeveri papunsia eshte e madhe,njerzit hikin jasht neper europ rinia krejt e shkolluar pa pune e ti ketu shkrun per skenderbeun thjesht sem han palla kush e ka pru mire eshte aty ku eshte por njerzit duhet te ken nje te ardhme!!!


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
trimi.80
Postuar nė: 27.03.2012, 12:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012 Citim (NoLimit @ 27.03.2012, 06:09)
O lopo na keni lodhe me me Skenderbeun....
Qe sa vite jeni ne qeveri papunsia eshte e madhe,njerzit hikin jasht neper europ rinia krejt e shkolluar pa pune e ti ketu shkrun per skenderbeun thjesht sem han palla kush e ka pru mire eshte aty ku eshte por njerzit duhet te ken nje te ardhme!!!

Tema ishte se ku ka ardhe politika e PDSH-se me cfar rrenash e pallavra merren ne mediumet e Shqiperise dhe Kosoves,cfar paturpesie,rrena klasike
PM
Top
sulmuesi
Postuar nė: 27.03.2012, 13:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 169
Antari Nr: 25353
Bashkangjitur: 01.07.2010PO trim nese nuk e din skenderbeu 24 ore ka ndejt ne depot e doganes pasi nuk kishte dokumentet e nevojshem pasi kutpohet qe as nje gje nuk mund te futish pa kalu neper dogan. Dhe Vmro as qe kishte ndermend me leju skenderbeun ne maqedoni deri sa te rregullohen dokumentet por pas nderhyjes se pdsh pasi ka qen ne qeveri (kete ndoshta e kish be edhe bdi apo rdk) vmro e leshoj te kaloj. Pra e kishte fjalen per punen e doganes e nese nuk e din kete pyete artan grubin apo edhe disa shvercera qe kan qen ne depon e doganes duke pritur qe te marin statujen.

Kur nuk ke info mos fol apo te paguajn per cdo gje vetem e vetem qe te shkruash dicka ...
PM
Top
Second
Postuar nė: 27.03.2012, 13:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 302
Antari Nr: 26511
Bashkangjitur: 19.05.2011 Citim (trimi.80 @ 27.03.2012, 06:07)
Zijadin Sela(deputeti i PDSH-se) tha se Skenderbeun ne Shkup e ka pru PDSH-ja,hahahhahahahaha,ej si be kan rra ne ket derexhe me rrejt kaq shume,babababaab,ai Orhan Ibrahimi ne Kosove tha PDSH e ke a be UT-ne,e ky mbrem tha edhe Skenderbeun,hahaah,cudi,po valla

nxire linkun pak ta shohem se cfar i thoshin analistet politik TALATIT te komentojme pak per debatin, se nuk eshte mire keshtu, e pashe mbreme prej fillimi i gjith debati ishte i fokusum anti BDI, pse nuk e cek kete, pse nuk thua se e bene rezil TALATIN dhe BDI_ne, mos u ben qesharak se gjith e kemi pa debatin, kjo teme qe e ke hap ti tash i vjen ne te thuajm ja UKJU e ti thua ja tragu, behu realist...
PM
Top
Second
Postuar nė: 27.03.2012, 13:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 302
Antari Nr: 26511
Bashkangjitur: 19.05.2011 Citim (sulmuesi @ 27.03.2012, 07:19)
PO trim nese nuk e din skenderbeu 24 ore ka ndejt ne depot e doganes pasi nuk kishte dokumentet e nevojshem pasi kutpohet qe as nje gje nuk mund te futish pa kalu neper dogan. Dhe Vmro as qe kishte ndermend me leju skenderbeun ne maqedoni deri sa te rregullohen dokumentet por pas nderhyjes se pdsh pasi ka qen ne qeveri (kete ndoshta e kish be edhe bdi apo rdk) vmro e leshoj te kaloj. Pra e kishte fjalen per punen e doganes e nese nuk e din kete pyete artan grubin apo edhe disa shvercera qe kan qen ne depon e doganes duke pritur qe te marin statujen.

Kur nuk ke info mos fol apo te paguajn per cdo gje vetem e vetem qe te shkruash dicka ...

u konfiskua skenderbeu si kokaine, hahaha shaka.
PM
Top
sulmuesi
Postuar nė: 27.03.2012, 13:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 169
Antari Nr: 25353
Bashkangjitur: 01.07.2010Ti kthehem temes, atyu vferejht sa qesharak dhe sa ka kapacitet ky talat xhaferi, ndonjeher me vinte inati pasi edhe un jam shqiptar i ilirides dhe nuk dua qe dikush nga kosova apo shqiperia te ket mendim qe na jemi debila. Aq i mjer ishte sa qe edhe ai analisti qe eshte pro bdi ja filloj me shkretu vend e pa vend. Nuk e dij a do kishte mundur ndonje antar i vmro ta mbroj grujevskin aq mir se sa keta dy dje (talati dhe ai analisti).
PM
Top
Second
Postuar nė: 27.03.2012, 13:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 302
Antari Nr: 26511
Bashkangjitur: 19.05.2011 Citim (sulmuesi @ 27.03.2012, 07:22)
Ti kthehem temes, atyu vferejht sa qesharak dhe sa ka kapacitet ky talat xhaferi, ndonjeher me vinte inati pasi edhe un jam shqiptar i ilirides dhe nuk dua qe dikush nga kosova apo shqiperia te ket mendim qe na jemi debila. Aq i mjer ishte sa qe edhe ai analisti qe eshte pro bdi ja filloj me shkretu vend e pa vend. Nuk e dij a do kishte mundur ndonje antar i vmro ta mbroj grujevskin aq mir se sa keta dy dje (talati dhe ai analisti).

ai ANAL-isti eshte miku i ANAL-istes Migena Gorenca mos gabovsha, jane pro lekut jo partise ata paguhen per te ngrene m.. per shqipetaret e te levderojne vmro_ne e bdi_ne.
PM
Top
Shqipo
Postuar nė: 27.03.2012, 13:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 610
Antari Nr: 10255
Bashkangjitur: 16.10.2007

----------------------------------------
ATDHEU MBI TE GJITHA....
POSHTE PARTITE, DHE PERKRAHESIT QORR TE TYRE....
PM
Top
Second
Postuar nė: 27.03.2012, 13:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 302
Antari Nr: 26511
Bashkangjitur: 19.05.2011 Citim (Shqipo @ 27.03.2012, 07:28)
SHIKONI KETU DEBATIN

http://www.tvklan.al/emisioni.php?id=4482#

Tash shikoje dhe debato si te duash fjale per fjale, trimi 80. Jo te ikesh si ja ke zanat po debato..

Flm SHQIPO
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 27.03.2012, 14:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (trimi.80 @ 27.03.2012, 13:07)
Zijadin Sela(deputeti i PDSH-se) tha se Skenderbeun ne Shkup e ka pru PDSH-ja,hahahhahahahaha,ej si be kan rra ne ket derexhe me rrejt kaq shume,babababaab,ai Orhan Ibrahimi ne Kosove tha PDSH e ke a be UT-ne,e ky mbrem tha edhe Skenderbeun,hahaah,cudi,po valla

Mbanja Skendrbeun
dhe kapnja fort per K.R


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
alvin
Postuar nė: 27.03.2012, 16:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (babarekes @ 27.03.2012, 15:57)
Mbanja Skendrbeun
dhe kapnja fort per K.R

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 27.03.2012, 16:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012bravoo ziadin ma ke kanqq shperjtin smil4a8acd602a050.gif smil4a8acd602a050.gif
PM
Top
GAZETARI23
Postuar nė: 27.03.2012, 19:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5014
Antari Nr: 9437
Bashkangjitur: 10.09.2007kush e ka shiku kete video , mendoij se shum kjart tregon Artur Zheji - Komentator
se shoqeria politike shqiptare ne maqedoni para 2001 dhe mbas 2001 - 2012 shqiptaret kan ber gabim!!!!!!!!!

une sa kuptoij , shoqeria politike shqiptare esht aq e kyqur ne shtetin e maqedonis sa qe pika e pare esht ju intereson pushteti dhe ta haroijn popullin qe ju a jep voten.

ne skemi politikane keshtu mund te themi gjith ky debat ma shum zhurm se sa debat!!!!
politikanet tone ma shum krenohen se kush prej atyre do ti bashkohet gruevskit ku shum opinionist e than se partia e gruevskit esht nacionaliste dhe shovoniste per nje maqedoni te madhe me qender Salonikin!!!!!


dmth , populli e ka kot se ne skemi te bpijm me parti shqiptare te verteta pervec se loje politike qe shiten vetem eh vetem qe mos te ulet pdsh ose bdi ne qeveri!!!!

jemi shtet multientik pervec te dalluarve te shtetit siq e quajn veten maqedon , ne jemi ne nje grup me vllehet , romet,turqit, boshnjaket etj.


----------------------------------------
PUNA DHE MESIMI JAPIN DRITE!!
PM
Top
packs
Postuar nė: 27.03.2012, 19:44
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (NoLimit @ 27.03.2012, 13:09)
O lopo na keni lodhe me me Skenderbeun....
Qe sa vite jeni ne qeveri papunsia eshte e madhe,njerzit hikin jasht neper europ rinia krejt e shkolluar pa pune e ti ketu shkrun per skenderbeun thjesht sem han palla kush e ka pru mire eshte aty ku eshte por njerzit duhet te ken nje te ardhme!!!

Hahahahah smil3dbd4e4c2e742.gif----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio