Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> VOTOHET LIGJI KUNDĖR FYERJEVE NĖ LIBRAT SHKOLLORĖ
trimi.80
Postuar nė: 04.04.2012, 10:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012VOTOHET LIGJI KUNDĖR FYERJEVE NĖ LIBRAT SHKOLLORĖ
Pėrveē ndryshimeve tė shumta, ėshtė marrė vendim qė libri mund tė tėrhiqet nga pėrdorimi nėse pėrmban ndonjė fyerje ndaj ndonjė kombėsie. Me kėtė qėndrim, siē ėshtė theksuar nė ndryshime, jepet mundėsi plotėsuese nė kushtet pėr heqjen e librit nga pėrdorimi, nė raste kur nė tekstin e librit shkollor do tė pėrpunohet materie e cila nė vetvete pėrmban fyerje pėr historinė, kulturėn dhe vlerat tjera tė qytetarėve tė Republikės sė Maqedonisė.
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 04.04.2012, 10:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012shiqir ni pune te hajrit e benet smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 04.04.2012, 11:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012 Citim (alb_te @ 04.04.2012, 04:54)
shiqir ni pune te hajrit e benet smil3dbd4e5e7563a.gif

hehehe,zin ene ktau nji sebeb ku tkapesh,si ja keni zanat
PM
Top
fantomi
Postuar nė: 04.04.2012, 11:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 163
Antari Nr: 3877
Bashkangjitur: 07.11.2006 Citim (trimi.80 @ 04.04.2012, 11:52)
VOTOHET LIGJI KUNDĖR FYERJEVE NĖ LIBRAT SHKOLLORĖ
Pėrveē ndryshimeve tė shumta, ėshtė marrė vendim qė libri mund tė tėrhiqet nga pėrdorimi nėse pėrmban ndonjė fyerje ndaj ndonjė kombėsie. Me kėtė qėndrim, siē ėshtė theksuar nė ndryshime, jepet mundėsi plotėsuese nė kushtet pėr heqjen e librit nga pėrdorimi, nė raste kur nė tekstin e librit shkollor do tė pėrpunohet materie e cila nė vetvete pėrmban fyerje pėr historinė, kulturėn dhe vlerat tjera tė qytetarėve tė Republikės sė Maqedonisė.

Tė themi se ėshtė sjell ky ligj, jan sjellur edhe shum ligje tjerė, mirėpo ku ėshtė zbatimi (psh. Enciklopedia, ajo me tė madhe shitet.. e ende po flitet se e kan ndal... ēėllo mos) tė shprespjmė se do tė zbatohet ky ligj, e atėherė do tė mund tė themi se diēka ėshtė bėrė, e keni psh. Librin e gjeografisė, muzikės etj etj ku ka shum tekste antishqiptare...

Do tė ju shohim!
PM
Top
gardist
Postuar nė: 04.04.2012, 11:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1250
Antari Nr: 9602
Bashkangjitur: 17.09.2007Nuk eshte asnje pune e hajrit kjo. Eshte vetem nje manipulim per njerezit naiv dhe per ata qe i kane ka dy vjet shkolle, apo jane bere magjistra me shkolle nate.
Qe tek shqiptaret i ke me shumice dhe popullates do ishit sapun per djath.


----------------------------------------
JEZUSI KA THENE: MOS MENDONI SE ERDHA TA BIE PAQEN MBI TOKE. NUK ERDHA TA BIE PAQEN,POR SHPATEN...(Mateu 10/34-36)
PMEmail Poster
Top
belko
Postuar nė: 04.04.2012, 11:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 52
Antari Nr: 27220
Bashkangjitur: 04.03.2012 Citim (gardist @ 04.04.2012, 05:07)
Nuk eshte asnje pune e hajrit kjo. Eshte vetem nje manipulim per njerezit naiv dhe per ata qe i kane ka dy vjet shkolle, apo jane bere magjistra me shkolle nate.
Qe tek shqiptaret i ke me shumice dhe popullates do ishit sapun per djath.

Po normal , sidomos nket shtet ku ligjet bien edhe ndroen brenda nates , fijuu fijuu , sot kan mi hek librat qe neser tet sjellin dicka tjeter , dijeni se nje gje "positive" na sjell neve si shqiptar 100 tjera negative , kjo fal qeverisjes shkijeve , ma para kan qene nkualicion me shqiptar , tash vetem shkije ka nqeveri
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio