Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> PDSH pranon autoresine mbi proektin SHKUPI 2014, PDSH pranon autoresine mbi proektin SHKU
Ebu_Alban
Postuar nė: 13.04.2012, 23:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 962
Antari Nr: 26262
Bashkangjitur: 13.03.2011Mos e vet se t'kallzon vet


http://www.youtube.com/watch?v=QalsVutqfQs


----------------------------------------
Behu si ora e sakt,por mos u ben si ora qe cdokush t'ju kurdis .
PM
Top
the_bad_boy
Postuar nė: 13.04.2012, 23:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1534
Antari Nr: 5704
Bashkangjitur: 09.02.2007po ene taj kone l**h si talati .Zijadin Sela shume bukur dhe shume qart thekson se PDSH ka dhene leje per ndertimin e sheshit skenderbe ne shkup,per ate ishte fjala,mirepo se ti ,talati dhe krejt bdi cdohere i devijoni temat dhe fjalimet me ate jemi mesuar....E kam ndjek krejt emisionin direkt ndersa keto videot qe i bejne nga selia e bdi-udb nuk pijne uje ne popullate.

Krejt budall jeniiiiiiiiiiiiiiiiii


----------------------------------------
"Njė komb ekziston vetėm atėherė kur fillon tė shqetėsohet pėr fatin e tij. "
PM
Top
Nox
Postuar nė: 13.04.2012, 23:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 60
Antari Nr: 25554
Bashkangjitur: 06.11.2010PDSH jep leje, BDI realizon :)

PM
Top
babarekes
Postuar nė: 13.04.2012, 23:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009hahahahaahhhahahahaahhhahahahaahhhahahahaahhhahahahaahh
hahahahaahhhahahahaahhhahahahaahhhahahahaahhhahahahaahhhahahaha
hahahahaahhhahahahaahhhahahahaahhhahahahaahhhahahahaahhhahahahaahh
hahahahaahhhahahahaahhhahahahaahhhahahahaahhhahahahaahh
hahahahaahhhahahahaahhhahahahaahhhahahahaahhhahahahaahhhahahahaahh


EHHHHHHHHH Ka rrr Sallati beeeeeeee


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
simpson
Postuar nė: 13.04.2012, 23:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 62
Antari Nr: 5503
Bashkangjitur: 28.01.2007Sot erdha ta shikoj kete forum dhe drejt tema e pare qe ndesha qenka dezinformim. Po te jete forumi im, idiota si ky qe dezinformon i kisha larguar shume shpejt dhe i kisha bllokuar gjithmone. Jam kunder PDSH-se aq sa jam edhe kunder BDI-se. Te dy partite ne ferr i pash (nese ekziston). Po ama e kam pare emisionin dhe ky deputeti i PDSH-se disa here thote se "ne i kemi dhene leje sheshit Skenderbe", ndersa ai i BDI-se mundohet ta devijoje biseden kinse i kane dhene leje kopshtit me kafshe ne qender te Shkupit. Pra qe nga kryesia e partise e deri te keta qente e forumeve, jane njerez qe dezinformojne.
PM
Top
Strider
Postuar nė: 13.04.2012, 23:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (Ebu_Alban @ 14.04.2012, 00:26)
Mos e vet se t'kallzon vet


http://www.youtube.com/watch?v=QalsVutqfQs

Rishiti Sela... smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky gjene i tha "Perserite edhe njeher" ai e perseriti prap.. smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
bongo
Postuar nė: 13.04.2012, 23:40
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 42
Antari Nr: 25125
Bashkangjitur: 25.05.2010Eh idiot e idiot nuk paske pas tem tjeter te hapesh por vecse nje dezinformate.Nuk e kam te qarte pse ende bdi meret me thashetheme,dezinformata dhe shpifje.Pse njehere nuk dini qe te tregoni nje gje drejte
PO ju be zoteri nese qenkeni aq te zot pse nuk e ndaluat ateher kete projekt.Pergjigja eshte shume e thjeshte:Vete e keni dhene lejen dhe vete merni pjese ne kete projet ANTISHQIPTAR

TURP per BDI dhe per ty qe ke hap kete teme
PM
Top
Strider
Postuar nė: 13.04.2012, 23:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (bongo @ 14.04.2012, 00:40)
Eh idiot e idiot nuk paske pas tem tjeter te hapesh por vecse nje dezinformate.Nuk e kam te qarte pse ende bdi meret me thashetheme,dezinformata dhe shpifje.Pse njehere nuk dini qe te tregoni nje gje drejte
PO ju be zoteri nese qenkeni aq te zot pse nuk e ndaluat ateher kete projekt.Pergjigja eshte shume e thjeshte:Vete e keni dhene lejen dhe vete merni pjese ne kete projet ANTISHQIPTAR

TURP per BDI dhe per ty qe ke hap kete teme

Jaja,edhe videoja qe tregon qarte dicka,ju e quani dezinformate?----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 13.04.2012, 23:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Strider @ 14.04.2012, 00:38)
Rishiti Sela... smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky gjene i tha "Perserite edhe njeher" ai e perseriti prap.. smil3dbd4e5e7563a.gif

a ene teej a????
hahahahahahahahahahahahah


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Strider
Postuar nė: 13.04.2012, 23:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (babarekes @ 14.04.2012, 00:43)
a ene teej a????
hahahahahahahahahahahahah

Ho mo cesh,se ste vajn majr hich,...mo cesh me zort..ai folke per aleksandrin,Selaa tha ne i kena dhene leje ne 2007 atij monumenti...shum qarte shajfet videoja..

tash,sic e keni zanat,nxjernja Selen nga partia,denonja per kete gje,thoni se ka per qellim interesin personal.. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Strider nė 13.04.2012, 23:46


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 13.04.2012, 23:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010Shtaj: si mbet rezultati!? smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Aleksandri nė shesh, e njerėzit ende luftojnė mes vete!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Ermedin nė 13.04.2012, 23:58
PM
Top
Ebu_Alban
Postuar nė: 13.04.2012, 23:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 962
Antari Nr: 26262
Bashkangjitur: 13.03.2011Sa tvram jan kto njerez.Shume qart u pa se rishiti Sela.
Plus e potencojm e ceken edhe vitin 2007.A kto debillat tash thujn jo e ka pat fjalen per Skenderbeun.
O hajvana Skenderbeu u vendos me 28 nentore 2006.A shume qarte Sela tha ne 2007.
Shiheni ne sekonden e 35 se cka thot Sela dhe pastaj vazhdoni luften me mullinjet e eres.


----------------------------------------
Behu si ora e sakt,por mos u ben si ora qe cdokush t'ju kurdis .
PM
Top
Ebu_Alban
Postuar nė: 13.04.2012, 23:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 962
Antari Nr: 26262
Bashkangjitur: 13.03.2011 Citim (Ermedin @ 14.04.2012, 00:50)
Shtaj: si mbet rezultati!? smil3dbd4d4e4c4f2.gif

hahahahaha
1-0 per Selen


----------------------------------------
Behu si ora e sakt,por mos u ben si ora qe cdokush t'ju kurdis .
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 13.04.2012, 23:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Strider @ 14.04.2012, 00:45)
Ho mo cesh,se ste vajn majr hich,...mo cesh me zort..ai folke per aleksandrin,Selaa tha ne i kena dhene leje ne 2007 atij monumenti...shum qarte shajfet videoja..

tash,sic e keni zanat,nxjernja Selen nga partia,denonja per kete gje,thoni se ka per qellim interesin personal.. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

hahahahahahahahahahahhahahahhhaa
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif

me ceshet se kini zen ti mirni stilet tona si i kishim para do kohe smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
simpson
Postuar nė: 13.04.2012, 23:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 62
Antari Nr: 5503
Bashkangjitur: 28.01.2007 Citim (Ebu_Alban @ 14.04.2012, 00:53)
Sa tvram jan kto njerez.Shume qart u pa se rishiti Sela.
Plus e potencojm e ceken edhe vitin 2007.A kto debillat tash thujn jo e ka pat fjalen per Skenderbeun.
O hajvana Skenderbeu u vendos me 28 nentore 2006.A shume qarte Sela tha ne 2007.
Shiheni ne sekonden e 35 se cka thot Sela dhe pastaj vazhdoni luften me mullinjet e eres.

o idiot, duhet ta vendosh videon e tere ku me ne fund thote se ne kemi dhene leje per sheshin skendebre. Po ju muslimanet ashtu jeni, njerez te ndyre.
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio