Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Vizitė zyrtare nė plazh
alb_te
Postuar nė: 14.06.2012, 23:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Njė zyrtar i lartė i Ministrisė sė Bujqėsisė, Sadi Peroshi, ėshtė parė duke shėtitur nė qytetin e Durrėsit fundjavėn e kaluar, sė bashku me familjen, me veturė zyrtare.

Vetura e tipit Mercedes, ngjyrė metalike, me targa 3Z 001 16, e regjistruar nė emėr tė Ministrisė sė Bujqėsisė, ėshtė vėrejtur duke kaluar nėpėr rrugėt e Durrėsit, tė shtunėn, mė 9 qershor. Nė kėtė veturė janė parė edhe fėmijė.

Zėdhėnėsi i ministrisė sė bujqėsisė, Adil Behramaj, i tha Gazetės Jeta nė Kosovė se zyrtari nė fjalė, Sadi Peroshi, ka qenė nė udhėtim zyrtar.

“Ky zyrtar ka marrė pjesė nė njė punėtori tė strategjisė kundėr drogės, e organizuar nga ministria e punėve tė Brendshme nė Durrės. Kanė qėndruar nė hotelin Dolce Vita. Zyrtari ka marrė pjesė kėtu, pasi qė droga ėshtė prodhimtari bimore”, tha Behramaj.

Mirėpo, nė dokumentin zyrtar tė MPB-sė, qė ka pėrpiluar pjesėmarrėsit nė kėtė grup punues, nuk vėrehet asnjė zyrtar i Ministrisė sė Bujqėsisė.

Gazeta i dha mundėsi Peroshit qė tė shpjegohet, por nuk ka marrė koment prapa nga ai. /Telegrafi/
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 14.06.2012, 23:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Vetura e tipit Mercedes, ngjyrė metalike, me targa 3Z 001 16, e regjistruar nė emėr tė Ministrisė sė Bujqėsisė, ėshtė vėrejtur duke kaluar nėpėr rrugėt e Durrėsit, tė shtunėn, mė 9 qershor. Nė kėtė veturė janė parė edhe fėmijė.
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 14.06.2012, 23:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009po ndasht.

edhe un nje koh kam pass Veturr Zyrtare edhe ne WC shkojsha me at. smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Ebu_Alban
Postuar nė: 15.06.2012, 00:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 962
Antari Nr: 26262
Bashkangjitur: 13.03.2011Ihaaaa Besnik Fetahu juaj me veture Zyrtare ka mar nuse neper Bogovine?
Sa her eshte kapur nga gazetaret duke vozitur vet veturen Zyrtare ndersa shoferi i tije duke ndenjur anash.
Nuk e kuptonin kush eshte minister Besnik Fetahu apo shoferi i tije.


----------------------------------------
Behu si ora e sakt,por mos u ben si ora qe cdokush t'ju kurdis .
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 15.06.2012, 00:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012ebu_alban a ki fkate???
PM
Top
ylly007
Postuar nė: 15.06.2012, 11:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1436
Antari Nr: 4814
Bashkangjitur: 21.12.2006 Citim (Ebu_Alban @ 15.06.2012, 01:34)
Ihaaaa Besnik Fetahu juaj me veture Zyrtare ka mar nuse neper Bogovine?
Sa her eshte kapur nga gazetaret duke vozitur vet veturen Zyrtare ndersa shoferi i tije duke ndenjur anash.
Nuk e kuptonin kush eshte minister Besnik Fetahu apo shoferi i tije.

sikur shoferi i ixhet memetit qe shkonte ne kafe me konabarica ose djali i komandan msuesit qe shetitke neper kafe
mos u habit shum se i njejti brum jemi !
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 15.06.2012, 11:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (ylly007 @ 15.06.2012, 12:31)
sikur shoferi i ixhet memetit qe shkonte ne kafe me konabarica ose djali i komandan msuesit qe shetitke neper kafe
mos u habit shum se i njejti brum jemi !

dhe si aj sekretari shtetror ne ministrin e punve tjashtme qe esht i bdi qe kish be darsem dhe qe e kish hyp nusen ne mercedesin e ministris, mercedesi krejt me lule haha per ket kam deshmi por tash jam prej mobiliit i kicur dhe smuj me e dhan deshmin. Do ta postoj foton e vetures kur tshkoj ne shpi.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 15.06.2012, 12:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012babreks per armir sadikun e ki fjalen djalin e dirketorit te socialnes naserin smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 15.06.2012, 12:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (alb_te @ 15.06.2012, 13:12)
babreks per armir sadikun e ki fjalen djalin e dirketorit te socialnes naserin smil3dbd4d4e4c4f2.gif

jojo un e kom per at ish sekretarin e ministris se punve te jashtme mduket se e quajn Abdilkader


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 16.06.2012, 15:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Premtova qe do te nxjeri DESHMI dhe JA:

Fotografi e jashtme


10 janar- “Shihet vetura Mercedes me targa SK-319-TT e cila ėshtė zbukuruar dhe gjendet para njė salloni dasmash. Kjo ėshtė veturė zyrtare e sekretarit shtetėror tė Ministrisė sė Jashtme, kuadėr i BDI qė pa fije turpi, tepėr perverse pėrdoret pėr qėllime personale. Informatat qė ne posedojmė flasin se kjo veturė ėshtė pronė e Ministrisė sė Brendshme qė e pėrdor sekretari shtetėror i Ministrisė sė jashtme, Abdylkadėr Memedi. Kėta funksionar shtetėror tė BDI-sė edhe martesat na i bėjnė me vetura zyrtare tė Sigurimit shtetėror tė Maqedonisė. Njė miqėsi dhe dashuri tepėr e madhe nė mes BDI dhe DBK, sa edhe dasmat i bėjnė bashkė”.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
JustinianI
Postuar nė: 17.06.2012, 03:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 512
Antari Nr: 25876
Bashkangjitur: 01.01.2011Nga fotoja nuk duket te jete Mercedes i blinduar!
Me MB si ky,paska rrezikuar jeten e vete, dhe te familjes nga rrezet UV smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio