Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Asfaltohet rruga nė Forinė ,Gostivar
studentiGV
Postuar nė: 16.06.2012, 18:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 180
Antari Nr: 26641
Bashkangjitur: 10.06.2011Kjo eshte rruga ne pjesen e Forines e cila po asfaltohet komplet , duhet theksuar se komuna ka investuar edhe ne rrjetin e ri te ujesjellesit qe tani furnizon 50% te fshatit , rrjetin e rikonstruktuar te kanalizimeve fekale , do te vijojne punimet ne Forine ku do te vendoset ndricimi publik , trotuari , do te rregullohet dhe pastrohet lumi Jahorka , si dhe do te ndertohet ura e re e lumit Jahorka.

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme
PM
Top
Dreni1
Postuar nė: 16.06.2012, 19:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 116
Antari Nr: 27114
Bashkangjitur: 10.01.2012Me pun arrihet cdo gjė ,pėrseri do fiton nė gostivar.
PM
Top
eminenca
Postuar nė: 16.06.2012, 23:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 237
Antari Nr: 5473
Bashkangjitur: 27.01.2007Me kujtohet nje fjali e Rufiut ne kampanjen zgjedhore te vitit 1996 , drejtuar kunderkandidatit te tij Enver Zenkut i cili disa muaj para zgjedhjet beri asfalltimin ne disa fshatra te Gostivarit:
po citoj Rufiun: " Ai tenton qe me asfalltin e zi te mbulon fytyren e tij te Zeze "

politika eshte definitivisht kurve :)


----------------------------------------
Po Te isha normal , do Te cmendesha!
PM
Top
studentiGV
Postuar nė: 16.06.2012, 23:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 180
Antari Nr: 26641
Bashkangjitur: 10.06.2011 Citim (eminenca @ 16.06.2012, 17:17)
Me kujtohet nje fjali e Rufiut ne kampanjen zgjedhore te vitit 1996 , drejtuar kunderkandidatit te tij Enver Zenkut i cili disa muaj para zgjedhjet beri asfalltimin ne disa fshatra te Gostivarit:
po citoj Rufiun: " Ai tenton qe me asfalltin e zi te mbulon fytyren e tij te Zeze "

politika eshte definitivisht kurve :)

Rufiu ka then per ate ashtu sepse ai ka asfalltuar "vetem disa muaj para kampanjes" ndersa Rufiu po investon vazhdimisht ce 3 vite
PM
Top
JustinianI
Postuar nė: 17.06.2012, 03:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 512
Antari Nr: 25876
Bashkangjitur: 01.01.2011Pune te mbare,uroj t'i gezoni rruget,urat, dhe objektet tjera!

Nje vote nga une per Rufiun!

U futa n'partine e punes smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
GAZETARI23
  Postuar nė: 17.06.2012, 09:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5014
Antari Nr: 9437
Bashkangjitur: 10.09.2007 Citim (eminenca @ 17.06.2012, 00:17)
Me kujtohet nje fjali e Rufiut ne kampanjen zgjedhore te vitit 1996 , drejtuar kunderkandidatit te tij Enver Zenkut i cili disa muaj para zgjedhjet beri asfalltimin ne disa fshatra te Gostivarit:
po citoj Rufiun: " Ai tenton qe me asfalltin e zi te mbulon fytyren e tij te Zeze "

politika eshte definitivisht kurve :)

kurv pa kurv ai punon dhe ben dicka.

marrim shembull rrugen qe lidh fshatrat si piroku - recic te vogel , aty as ne kembe ose biciklet sen kalon eh ku me Vetur.

mundemi ta zgjedhim rrugen me te dobet ne maqedoni.


----------------------------------------
PUNA DHE MESIMI JAPIN DRITE!!
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 17.06.2012, 15:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012 Citim (GAZETARI23 @ 17.06.2012, 03:40)
kurv pa kurv ai punon dhe ben dicka.

marrim shembull rrugen qe lidh fshatrat si piroku - recic te vogel , aty as ne kembe ose biciklet sen kalon eh ku me Vetur.

mundemi ta zgjedhim rrugen me te dobet ne maqedoni.

Edhe Hazbi Lika e beri bulevardin dykaheshe prej te Shtuli deri ne qender(e mbajm mend si ka qene perpara,edhe me kocka por edhe njikahesh,u bllokonte me ore te tera komunikacioni)qe eshte i gjate afro 5 km,beri shume lagje me kanalizimee rregulloi shtartin e lumit Shkumbim prej mbi carshine e perme deri te parku i Xhamise se Larme,beri shume gjera,proekte milionshe,por i humbi zgjedhjet nga nje njeri me afere per shitje te barnave me afat te skadum,nje njeri qe dermoi buxhetin e UT-se(kur ishte rektor),dhe tash qe hyri nkomune ska be asgje,ama bash asgje,keshtu e kane votuesit.
PM
Top
Alex
Postuar nė: 18.06.2012, 10:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1003
Antari Nr: 16058
Bashkangjitur: 18.06.2008Hec be mos permend Hazbin se ai sen i vjan Rufis as te k**i.


Ai nje projekt nuk e perfundoi kur ishte ne komune?

Edhe mos dil prej teme.
PM
Top
AeRtOn
Postuar nė: 18.06.2012, 10:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007punone punone Rufiu..ama edhe ky i joni nuk ka qene i keq :)


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio