Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> MTV Shqip me i keq se Shkijet.
babarekes
Postuar nė: 10.08.2012, 01:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Krejt Portalet e internetit,faqe te ndrishme, mediat e shkruara dhe TV e japin lajmin te faqet e internetit per smundjen e Arber Xhaferit veq MTV2 NUK SHKRUN ASGJE.

TURP dhe ne JEMI TAKSTAPAGUES oo Shpijona.

per fakte ja faqa

http://www.mtv.com.mk/al/


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
mbreti
Postuar nė: 10.08.2012, 03:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (babarekes @ 10.08.2012, 02:24)
Krejt Portalet e internetit,faqe te ndrishme, mediat e shkruara dhe TV e japin lajmin te faqet e internetit per smundjen e Arber Xhaferit veq MTV2 NUK SHKRUN ASGJE.

TURP dhe ne JEMI TAKSTAPAGUES oo Shpijona.

per fakte ja faqa

http://www.mtv.com.mk/al/

Me bere kureshtar dhe e kontrollova. me fal qe te them, por qenke gabim. Ja linku http://www.mtv.com.mk/al/al/lajme/maqedoni...endje_kome.aspx

Arsyeja pse lajmi nuk eshte ne balline, nuk e di, ndoshta pse eshte publikuar me heret, qe ne mesdite, thjeshte eshte vetem supozim.


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
want3d
Postuar nė: 10.08.2012, 11:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007Per vete kurr se shikoj MTV, ska gje per te shiku aty. E lere me lajmet qe kur fillojne aty e ndrroj programin. Tv e deshtuar, sikur qe eshte i deshtum i gjith shteti FYROM


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
babarekes
Postuar nė: 10.08.2012, 14:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (mbreti @ 10.08.2012, 04:39)
Me bere kureshtar dhe e kontrollova. me fal qe te them, por qenke gabim. Ja linku http://www.mtv.com.mk/al/al/lajme/maqedoni...endje_kome.aspx

Arsyeja pse lajmi nuk eshte ne balline, nuk e di, ndoshta pse eshte publikuar me heret, qe ne mesdite, thjeshte eshte vetem supozim.

A pe din ty dhe shpijonat e BDI qka do me then fjala Arbėr Xhaferi a?


Paj skeni faj ju se sjeni msu me njerez te menqur se ne bdi o budall o shpijon kta jan kushtet per tqen ne kryesin(mos them antar)


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
mbreti
Postuar nė: 10.08.2012, 15:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (babarekes @ 10.08.2012, 15:28)
A pe din ty dhe shpijonat e BDI qka do me then fjala Arbėr Xhaferi a?


Paj skeni faj ju se sjeni msu me njerez te menqur se ne bdi o budall o shpijon kta jan kushtet per tqen ne kryesin(mos them antar)

Me siguri te ka zene Ramazani, perndryshe nuk besoj se do shkruaje ne kete menyre. Vecanerisht nese i lexon komentet e para qe i kemi shkruar.


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
i_pavarur
Postuar nė: 10.08.2012, 19:36
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 17
Antari Nr: 26456
Bashkangjitur: 06.05.2011 Citim (babarekes @ 09.08.2012, 19:24)
Krejt Portalet e internetit,faqe te ndrishme, mediat e shkruara dhe TV e japin lajmin te faqet e internetit per smundjen e Arber Xhaferit veq MTV2 NUK SHKRUN ASGJE.

TURP dhe ne JEMI TAKSTAPAGUES oo Shpijona.

per fakte ja faqa

http://www.mtv.com.mk/al/

Cudi as faqja zyrtare e PDSHse - pdsh.info nuk e paska lajmin.
Sa per MTV dihet qe gjithmone eshte ne servis te asaj partie qe eshte ne pushtet,
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 11.08.2012, 01:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (i_pavarur @ 10.08.2012, 20:36)
Cudi as faqja zyrtare e PDSHse - pdsh.info nuk e paska lajmin.
Sa per MTV dihet qe gjithmone eshte ne servis te asaj partie qe eshte ne pushtet,

kjo pun sesh per te qen ne faqen e PDSH.

Mbreti mua sme ka kap ramazani porr ti patjeter duhet me mbrojt BDI.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Alfusion
Postuar nė: 11.08.2012, 01:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 330
Antari Nr: 27261
Bashkangjitur: 02.04.2012a hala egziston mtv-ja a ?
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio